PayPal a vše o něm

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hmpf 19. 7. 2010 13:05

No jo to je fakt to mě nenapadlo, to by mohlo být ono.
A ještě vyřešit to druhé :-)

edit: tak jsem volal do banky. A kartu mám naprosto v pořádku. Jedině asi kontaktovat PayPal. Je to divný.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 19. 7. 2010 21:00

You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card

Nemůže to být opravdu tím, že ty Eura v balance nechce PayPal použít a chce čerpat z banky kde nemám dostatek peněz?
Já jsem opravdu zoufalej, protože pospíchám. Jsem zvědavej co mi napíší z PayPalu.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dayslypper 19. 7. 2010 21:37

To je velice možné, že se to snaží zaplatit z karty. Já zatím jinak než z karty neplatil, ale myslím, že si tam někde určitě musíš nastavit, zda věci platit z karty, nebo z PayPal kreditu. Ale teď fakt vařím z vody.

Ještě ověř, jestli to nechce znovu aktivaci karty. Podívej se, jestli se ti tam u karty nezobrazuje znovu volba "Link and confirm my card."
dayslypper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 19. 7. 2010 22:58

Tak jsem si na učtu trošku hrál. Tu částku kterou chci zaplatit mi chybí o $10 méně. Původně jsem si myslel, že platba pojede následovně dolary a eura z balance a těch $10 se mi ještě dodatečně odečte z karty. Ale chová se to následovně jen chce vzít dolary a zbytek z karty. pokud zadám částku o těch $10 méně tak se to chová tak jak přesně chci a to tak že mi to dolary a eura chce vzít z balance. Takový detail a jakou to drobí neplechu. Pokud tam je možnost nastavení tak by to bylo fajn, ale osobně tam takovou možnost nevidím. Doufám, že toto je ten problém tak snad jen převedu eura na dolary a bude vše ok a platba se mi končně podaří poslat.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 20. 7. 2010 10:27

Mne se to chovalo pred 14 dny tak, ze mi to castku cca 10USD zaplatilo tak ze to vzalo 1.80USD z balance a zbytek z karty.
(Zajimave je ze ten 1.80USD vznikl prevodem z 1.50EUR ktere to strhlo z wirecard kdyz jsem ji tam pridaval.)
Kdyz mi KB vydala novou kartu s novym CVV tak jsem v Paypalu udelal Edit Card, prisel novy EXPUSE kod a hned jak jsem ho zadal zacla fungovat.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CZ4R 28. 7. 2010 11:05

PatrikChrz píše:V případě mBank rozhodně doporučuji nechat konverzi na PayPalu, bo kurzy mBank stojí za pendrek :(

nevis, jak si v tomto ohledu stoji KB? Prave jsem si take zalozil PP a hledam nejvyhodnejsi nastaveni...
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 7. 2010 13:55

KB taky není žádný zázrak, podle mě to tady bude prašť jako uhoď. Nejlepší je Axa (navíc je zdarma, tak není co řešit)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 1. 12. 2010 15:31

Jaký účet založit pokud chci hlavně přijímat platby (nejsem obchodník, jen potřebuji sem tam převést peníze z internetové herny). Stačí mi ten "Personal" (For individuals who shop online (a já potřebuji i vybírat))?

Dále jsem zde na foru četl, že při platbě kromě platby kartou na internetu si PayPal muže strhnout částku přímo z bankovního účtu, tzn. že je nutné povolit inkaso?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod voshi 2. 12. 2010 00:08

Heleď a z jaký herny? Paypal je proti hazardu co jsem se tak dočetl, proto ho herny nenabízejí ve svých platebních možnostech.
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 2. 12. 2010 13:16

A jo, máš pravdu, žil jsem v domnění, že Pokerstars vyplácí i na PayPal..... Takže spolu s PayPalem zakládám i Moneybookers :-).

edit: Koukám že na PayPalu mám 2 nastaveny měny CZK a USD, znamená to, že když mi přijde platba v USD, že se to nebude převádět na koruny ale zůstane to na PayPal účtu v dolarech?? Naopak když si tam pošlu třeba 1000 CZK tak se mi to zapíše na CZK balance? (takže budu mít 300 USD a 1000 CZK?)
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod voshi 2. 12. 2010 14:18

Mám to vlastně přímo od PS

Dobrý den Jakube,

děkujeme za Váš email.

Dne 25.11.2002 PayPal přestal nabízet své služby online pokerovým hernám.

V každé zemi nabízíme řadu alternativ pro vklad reálných peněz, a proto by
neměl být problém si některou z nich vybrat a v Pokladně si koupit žetony.
Podrobné informace o všech nabízených metodách najdete zde:....


Takže jsem musel taky zakládat MB. Podle toho jakou měnu máš nastavenou jako primární, do te se Ti to převádí.
Pokud Ti jde i o vklad tak i přes Visa je to taky caik (mBank), okamžitě připsáno a nestálo mě to ani 8,- což je hodně dobrý. Ještě než jsem to udělal vyptával jsem se všude možně na cenu převodu, tak jsem to pak vyzkoušel a je to OK.

Pak máš ještě možnost, pokud znáš někoho na PS kdo má větší bankroll, může Ti poslat peníze přímo v PS - umožňují to. V hlavním lobby Požadavky /převod prostředků - jsou tam limity, ale dostačující.
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 15. 12. 2010 13:05

Takže už mám koněčně PayPal a dnesm i přišla platba v USD, přičetla se mi na USD balance celá, tak jak ji odesilatel poslal.. v podmínkách psali že si strhávají při přeshraničním převodu nějaká procenta, to si pak strhnou dodatečně??

Dále by mě zajímalo jak ty USD odtamtud dostad do banky, co jsem koukal PayPal má nevýhodný kurz a chtěl bych si tu částku poslat na účet tak jak je v měně USD přímo, aby konverzi USD -> CZK provedla moje banka svým (lepším) kurzem. Na PayPalu pišou, že mi částku při převodu zkonvertujou na CZK, ale to já nechciiiiiiiiii!!! Nejde to nějak obejít?? Díky
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 15. 12. 2010 13:12

Obejit to jde jednoduse, castku pouzijes pri nasledujici platbe, az si neco budes kupovat napriklad.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 15. 12. 2010 14:55

Když já v zahraničních shopech nenakupuju, pouze v těch českých (a to jen minimálně), takže se konverzi na CZK stejně nevyhnu. A navíc ty peníze by se mi hodily teď
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dayslypper 15. 12. 2010 15:21

Konverzi se asi nevyhneš.

Já bych měl dotaz, když budu chtít něco zaplatit, ale částka bude vyšší, než co mám na účtu na PP, jde nějak udělat, aby se mi vyčerpala celá částka na PP a zbytek by se doplatil kartou, kterou mám přiřazenou k účtu?
dayslypper
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků