GE Money internet karta a Amazon.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Narcissus 18. 12. 2006 06:29

Zdravíčko, chtěl jsem uskutečnit svůj první nákup na Amazon.com přes internetovou kartu MasterCard od GE Money. Pro internet je povolena, žádného limitu jsem nedosáhl. Ale obdržel jsem tento email:
We have not yet received a valid method of payment and thus are unable to
proceed with your order. Your order remains open.

Přeložit si to umím, ale nevím, co s tím mám dělat...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalich 19. 12. 2006 11:30

To je bohužel právě nevýhoda internetových a vůbec virtuálních karet. U některých obchodníků na internetu se s nimi právě že nedá platit... Pomůže jedině klasická karta.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod XXXSize 19. 12. 2006 12:46

Není potřeba tu kartu napřed nějak aktivovat v GE? Já jsem s virtuální kartou od KB na Amazon.com bez problémů zaplatil.
XXXSize
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Narcissus 19. 12. 2006 20:04

Karta aktivovana je. Uz jsem s ni platil na jinem zahranicnim serveru a v pohode. Jinak GE Money ma normalni karty pro internet zablokovane, pristup je mozny jen z te internetove. Operatorka u GE povidala, ze pry byl asi pretizeny (jejich) server, ale tomu se mi nejak nechce verit. Doufam, ze tu pujde aspon PayPal... :/
Narcissus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Narcissus 21. 12. 2006 10:04

Tak možná měla operátorka pravdu, na Amazonu už je zřejmě zaplaceno, protože mi zboží zaslali. Stejně tak už jsem i na PayPalu ověřený. Takže GE Money internet karta funguje.
Narcissus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XXXSize 22. 12. 2006 21:04

Já jsem si myslel, že by to mohlo být spojením, pokud Amazon virtuální karty žere (viz. moje zkušenost) a vaše karta byla aktivní.

Tak gratuluji. :-)
XXXSize
Kolemjdoucí