ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 1. 8. 2016 11:50

ING opět nabízí 600 Kč za doporučení a 1% do 400 000 pro doporučeného na 3 měsíce, navíc 300 za investici do fondů.
pravidla zde: http://www.ingbank.cz/ing-konto/doporuc ... ci-klienti
Kód na doporučení 125479
Naposledy upravil retron dne 1. 8. 2016 12:51, celkově upraveno 1
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 8. 2016 12:04

Tak já svůj kód na doporučení klidně zveřejním... Kdo bude chtít, ať ho použije, dělení odměny stejně nepraktikuji (nemám jak zjistit za koho bonus přišel):

4399089
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 2. 8. 2016 07:30

v podmínkách nové akce je věta:
Zvýhodněnou úrokovou sazbu lze kombinovat s nabídkou „Sjednání ING Konta s bonusem 500 Kč“.
http://www.ingbank.cz/files/cz/sporeni/ ... _final.pdf
a pak je věta, že tuto akci lze kombinovat s akcí odměna až 1200,-kč za doporučení.

Znamená to, že v případě doporučení spoření i fondů dostanu 1200,-kč, a nový klient dostane 300,-kč do fondu, 500,-kč na spoření (v rámci druhé akce) a 1% úrok na 3měsíce?
Odměna 500 pro doporučeného se tedy aktivuje automaticky, nebo pro kombinaci akcí je potřeba něco udělat?
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 8. 2016 09:40

Nevím jak je to přesně v podmínkách a nechce se mi to studoval, ale mne ohledně toho přišlo od ING Bank toto:
Vážený kliente,

chcete získat zajímavou odměnu? Tak přepošlete svůj unikátní kód censored známému.

V případě, že si Vámi doporučený klient v období od 1. 8. do 31. 8. 2016 založí ING Konto a zašle na něj libovolnou částku, získáváte 600 Kč na svůj účet. Dalších 600 Kč Vám pošleme na účet tehdy, když Vámi doporučený klient ve stejném období navíc zainvestuje do ING Podílových fondů.

Každý nový klient bude mít na ING Kontu výhodnější úrok 1 % p. a. na první 3 měsíce až do výše zůstatku 400 000 Kč a na ING Podílové fondy mu přispějeme 300 Kč do fondu, do kterého zainvestoval.

Pravidla akce naleznete zde.

Vaše ING Bank
Jestli to skutečně jde kombinovat s nabídkou některých jiných akcí nebo jak to s tím je nevím. Z té zprávy od ING Bank ale vyplývá, že za to doporučení nového klienta lze získat 600 Kč + dalších 600 Kč pokud ten nový klient ještě i zainvestuje do ING Podílových fondů. Nový klient pak získá 1% úrok na 3 měsíce a pokud i zainvestuje do fondů tak mu tam přispějou částkou 300 Kč.
Není to sice nějaká závratná a exkluzivní nabídka. Pokud, ale někdo hledá kam odložit volné peníze tak aby se mu úročily na současnou dobu vyšším úrokem a k tomu si chce zkusit investování do fondů na které mu i něco málo přispěje banka tak to nemusí být až tak špatná nabídka.
Dovolím si proto i já zde zveřejnit svůj kód censored pokud by někdo chtěl tuto akci využít.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tatoch 2. 8. 2016 10:53

pro případného zájemce :-P censoerd
tatoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod j.ree 9. 8. 2016 13:15

Dobry den,
jestlize vyuzijete kod k zalozeni sporiciho uctu a podiloveho fondu u ING, obdrzite bonus 500kc + 300kc do vybraneho fondu. Nabizim i cast meho bonusu, kolik, to je na domluve.
j.ree
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 8. 2016 14:46

j.ree:
A jak zjistíš kdo ten tvůj kód využil a skutečně si založil spořící účet a kdo ne pokud se ti jich přihlásí více?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 8. 2016 15:00

Nezjistí to vůbec nijak. Za takovýchto podmínek je nesmyslné uzavírat dohodu.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sekvoja 12. 8. 2016 19:01

Mě zajímá těch 500. Je to do odvolání nebo do konce srpna? Na webu v podmínkách (http://www.ingbank.cz/files/cz/sporeni/podminky/2016-07-27_pravidla-akce-sjednani-ing-konta-bonusem-500-kc_final.pdf) píšou, že "Tato pravidla ... jsou platná pro období 1. 8. 2016" - a to je vše. To jako období jednoho dne? Nebo co? Z toho fakt nevím nic... Jestli to je do odvlání, jak píšou v otázkách u té recenze "Do kdy akce platí? Od 1. 8. 2016 do odvolání." (http://www.sporiciucet.eu/konto-sporici-ucet/), tak to stihnu ještě v září? Nevíte jak to bylo minulý rok - kolik jim ta akce do odvolání trvala? Vím, že něco měli taky takového s třema stovkama. Bohužel to teď nemůžu/nestihnu vyřídit do konce srpna :-\
p.s. slečna na infolince mi k tomu více nemůže říct, než co je v podmínkách :tleskani
Sekvoja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 8. 2016 19:10

Jak to, že nestihneš? To stačí vyplnit snad na webu, ne?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sekvoja 12. 8. 2016 19:48

jo, ale ve formuláři píšou, že budou posílat smlouvu poštou... a já se domů vracím někdy v půlce září, takže to nemůžu podepsat a posílat zpět.
Sekvoja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 8. 2016 08:41

fremantle píše:Tak já svůj kód na doporučení klidně zveřejním... Kdo bude chtít, ať ho použije, dělení odměny stejně nepraktikuji (nemám jak zjistit za koho bonus přišel):

4399089

Máš to tam :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 8. 2016 11:22

Sekvoja píše:jo, ale ve formuláři píšou, že budou posílat smlouvu poštou... a já se domů vracím někdy v půlce září, takže to nemůžu podepsat a posílat zpět.

Mám za to, že poštou už neposílají nic, viz Založte si ING Konto a ING Podílové fondy on-line (ano, v tom odkazu je můj referral :-) ):

Posledním krokem je aktivace Vašich nově založených produktů, kterou můžete provést přímo v Internetovém bankovnictví, do kterého budete rovnou po nastavení zabezpečovacích prvků přihlášeni.

Pro plnou aktivaci potřebujeme provést Vaši identifikaci, pro kterou je nutné doložit kopie dvou dokladů totožnosti, kopii výpisu z účtu vedeného u tuzemské banky na Vaše jméno. Z tohoto účtu pak zašlete na Vaše ING Konto první identifikační platbu v jakékoliv výši. Veškeré dokumenty stačí jen vyfotit a zaslat je pohodlně online prostřednictvím Internetového bankovnictví. Stejně tak znění smluv a obchodních podmínek potvrdíte online přímo v Internetovém bankovnictví.

A i v případě, že by to bylo jinak, tak myslím, že z podmínek kampaně vyplývá, že na splnění podmínek pro nabytí účinnosti smlouvy je 60 denní lhůta od doručení návrhu smlouvy o ING Kontu (tedy vyplnění formuláře na webu), nehledě na to, jestli by kampaň byla ukončena dříve...

wit.cz píše:Máš to tam :-)

Děkuji! :tleskani

Nezapomeň uzavřít i ING Podílové fondy a investovat aspoň stokorunu, aby nám ING přispělo dalším bonusem (300 Kč do podílového fondu doporučený + nyní 600 Kč doporučitel) :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Michall01 18. 8. 2016 12:33

fremantle píše:Tak já svůj kód na doporučení klidně zveřejním... Kdo bude chtít, ať ho použije, dělení odměny stejně nepraktikuji (nemám jak zjistit za koho bonus přišel):

4399089

Taky jsem si dovolil kód využít. Děkuji za kvalitní příspěvky a snad Vám bonus v pořádku připíší. O fondy jsem si při zakládání bohužel nezažádal, jedině bych pak musel nastudovat, jestli to jde dodatečně. Pokud jde o samotné založení, vše proběhlo on-line. Žádný dopis není třeba :-).
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 8. 2016 12:46

Taky děkuji. ;-)

Ano, komisionářskou smlouvu na ING Podílové fondy jde spolu s promo kódem založit i dodatečně, podmínky jsou celkem jednoduché, není se třeba k ničemu zavazovat, ani pravidelně investovat, stačí si jednoduše podle výběru poslat na vybraný fond stokorunu, což je nejnižší výše investice a ING po nějaké lhůtě pošle do toho samého fondu 300 Kč, podílové listy lze pak klidně hned odprodat...

Bonusy asi za dva klienty jsem už letos dostal, tak by tedy měly chodit v pořádku, ale jak se objeví, tak bych dal vědět, ono ING Konto nyní kontroluji už jen tak jednou za úherák.
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka