ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 8. 2016 15:01

ING to připisuje 21. den v měsíci po splnění podmínek, tj. když se splní komplet podmínky ještě v srpnu, tak 21. září by měl být připsán bonus

jinak můžete využít i můj kod censored
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Michall01 19. 8. 2016 11:47

fremantle píše:Taky děkuji. ;-)

Ano, komisionářskou smlouvu na ING Podílové fondy jde spolu s promo kódem založit i dodatečně, podmínky jsou celkem jednoduché, není se třeba k ničemu zavazovat, ani pravidelně investovat, stačí si jednoduše podle výběru poslat na vybraný fond stokorunu, což je nejnižší výše investice a ING po nějaké lhůtě pošle do toho samého fondu 300 Kč, podílové listy lze pak klidně hned odprodat...

Bonusy asi za dva klienty jsem už letos dostal, tak by tedy měly chodit v pořádku, ale jak se objeví, tak bych dal vědět, ono ING Konto nyní kontroluji už jen tak jednou za úherák.

Fondy jsem nakonec také zřídil. Skutečně to šlo dodatečně přes internetové bankovnictví, kde byla i kolonka pro kód :-) .
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 8. 2016 19:28

Za uvedení mého kodu censored při založení nového ING účtu, po připsání odměny na mém ING konto, nabízím poradenství jak využít různé bonusy, vratky i mimo ČR, u globálních finančních a ochodních institucí. Není nutné v tomto případě vlastnit devizové konto, refundace probíhá přes globální on-line platební brány. Nesmíte však zapomenout při vyplnování on-line formuláře ING uvést můj kod akce censored
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 8. 2016 23:24

Tak uzavři dodatečně aspoň komisionářskou smlouvu na ING Podílové fondy s bonusem 300 Kč na první investici (stačí stokoruna), pokud ji ještě nemáš, ne? Sice menší bonus, ale taky dobrý.

Samozřejmě bych byl radši, pokud bys za tuto radu uvedl můj kód 4399089, ale pokud chceš s někým uzavírat dohodu, když doporučitel nemá žádný způsob, jak zjistit za koho odměna přišla a jen budeš doufat, že ji dodrží, budiž...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 23. 8. 2016 00:08

fremantle píše:Tak uzavři dodatečně aspoň komisionářskou smlouvu na ING Podílové fondy s bonusem 300 Kč na první investici (stačí stokoruna), pokud ji ještě nemáš, ne? Sice menší bonus, ale taky dobrý.

Samozřejmě bych byl radši, pokud bys za tuto radu uvedl můj kód 4399089, ale pokud chceš s někým uzavírat dohodu, když doporučitel nemá žádný způsob, jak zjistit za koho odměna přišla a jen budeš doufat, že ji dodrží, budiž...

Taky škoda, fondy mám od roku 2012.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 8. 2016 03:13

Předchozí příspěvky není přece třeba citovat? :pozor
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 8. 2016 09:05

fremantle píše:Tak uzavři dodatečně aspoň komisionářskou smlouvu na ING Podílové fondy s bonusem 300 Kč na první investici (stačí stokoruna), pokud ji ještě nemáš, ne? Sice menší bonus, ale taky dobrý.

PF zatím nemám. Není šance, že by v budoucnu byl ten bonus větší? :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 8. 2016 09:19

To je dobrá otázka... řekl bych, že spíš asi jen pro doporučitele (jak je nyní v letní akci 600 Kč místo 300 Kč za doporučení) :-)

Že by ING nabízela za první investici do některého z nabídky těch OPF vyšší vstupní bonus, jsem zatím neviděl (což sice neznamená, že to nemůže nastat v budoucnosti, ale osobně to moc nepředpokládám).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 23. 8. 2016 15:28

Doporučit PF a získat současně odměnu 600Kč může jen ten dopručitel, který má současně funkční sám PF ING, což není můj případ. (Chtěl jsem dopručit do PF ING sám sebe)

Lidi obecně naříkají, že nemají dost peněz a přitom mají konta u bankzlodějů typu Česká šiditelna Eště...když jim nabídnete, zřízení bezplatného konta a k tomu bonus i jim 600Kč, jak v minulosti byl, tak to nemají zájem a to dokonce ani v rodině.
Prej není net bankovnictví bezpečné, že je "to pořád v TV něco o tom" atp. )) ))
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 26. 8. 2016 12:22

Kdyz jsem si sporak zaridil kvuli bonusu, tak tam musim mit aspon tu tisicovku az do pripsani bonusu, nebo to muzu vybrat driv a byt na nule a i tak me bude bonus pripsan?
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 9. 2016 19:32

Proč tady dokola cpete ty kódy když není poznat za koho bonus byl to nechápu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 9. 2016 20:37

franko_cz:
Za koho případný bonus byl nejde poznat. Proč ale by se nemohlo zveřejnit kód pro ty kdo by tuto nabídku měli zájem využít? Mne je jedno kdo ten kód případně využije a nepotřebuji to k ničemu vědět.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dede 2. 9. 2016 19:13

Chlapi, nevíte jak lze zrušit ING konto. Zkoušel jsem se ptát ING, ale nekomunikujou.
Už ho dlouho nevyužívám a štvou mě s neustálým spamem.
dede
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 2. 9. 2016 19:42

Jak konkretni jsi zkousel?

Posli dotaz pres IB, do druheho pracovniho dne ti odpovi
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 9. 2016 20:25

dede píše:Chlapi, nevíte jak lze zrušit ING konto.
http://www.ingbank.cz/files/cz/sporeni/formulare/2014-05/vypoved-smlouvy.pdf
http://www.ingbank.cz/files/cz/sporeni/formulare/2013-11/2013-11-504745e_vzor-vyplneni.pdf
To by snad mohlo stačit jim zaslat vyplněné.
dede píše:štvou mě s neustálým spamem.
Jakým spamem?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka