ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dede 2. 9. 2016 21:17

vpe píše:Jak konkretni jsi zkousel?

Posli dotaz pres IB, do druheho pracovniho dne ti odpovi

To jsem zkoušel už dvakrát a evidentně jsou na slovo "výpověď" alergický.

Děkuji vlazymu.

Posílají sms a emaily s nabídkama spoření a pojištění.
dede
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 9. 2016 23:50

dede píše:Posílají sms a emaily s nabídkama spoření a pojištění.
Ty SMS posílají velmi výjimečně a e-maily pokud se jedná o přeposílání toho co máš i v IB tak toho zase není až tak mnoho a pokud se nepletu tak se to přeposílání na e-mail dá v IB vypnout.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 5. 9. 2016 19:21

Chtel sem vygenerovat nové heslo,ono to nejde přes ten formulář, co mají na netu? Chtějí klientské číslo a datum narození,ale nic mi pak na mobil nepřijde. :nenapadne :roll:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 10. 9. 2016 21:38

Přátelé jak chápete tento odstavec - "Bonus za doporučení bude vyplacen stávajícímu klientovi pouze v případě, že v době, kdy mu vznikl nárok na výplatu bonusu, vlastní alespoň jedno plně aktivní ING Konto, na kterém kdykoliv v minulosti zůstatek přesáhl částku alespoň 1 000 Kč."

Kdy (datum) vzniká nárok na výplatu bonusu? Uvedením kódu při zřizování účtu?
Založil jsem účet v srpnu a o týden později si ho zřídil kamarád s použitím mého kódu. Těch 1000 na mém účtu ještě asi nebylo, je nárok na bonus?

http://www.ingbank.cz/files/cz/sporeni/ ... finale.pdf
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 9. 2016 06:56

Pokud nebylo 1000, pak nárok není, a skoro bych řekl, že ani dodatečné splnění této podmínky už nepomůže. I když, nárok asi vzniká až po splnění podmínek doporučeným klientem, takže pokud ten ještě nesplnil, pak bys tam ještě tu tisícovku poslat mohl a podmínku splnit. Na té větě není nic k nepochopení. Ještě jsou tam ale i jiné věty, např. "Bonus ve výši 600 Kč bude připsán stávajícímu klientovi za každého jím doporučeného nového klienta, který splní výše popsané podmínky nutné pro zvýhodněné úročení peněžních prostředků na ING Kontě." Takže uvedení kódu nestačí.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 11. 9. 2016 08:20

Tisícovky už jsou na obou kontech. K nepochopení pro mě bylo to, kdy vlastně ten nárok vzniká, jestli zadáním kódu nebo až po splnění uvedených kriterií.
Samozřejmě moje chyba, že jsem si neudělal čas řádně přečíst podmínky.
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 9. 2016 12:59

Velké vřelé díky všem, kteří použili v srpnu můj unikátní kód na založení ING Konta a/nebo ING Podílových fondů, musím se přiznat, že jsem takovou odezvu nečekal, ale jsem taky rád, že se mi už konečně čas strávený na fóru povedlo nějak monetizovat... :tleskani :-)

Přirozeně se nebudu bránit, pokud při sjednávaní ING Konta (nový klient může pořád získat 500 Kč) nebo ING Podílových fondů (nový klient může získat za první zainvestovanou stokorunu 300 Kč do vybraného podílového fondu) využijete můj kód i v budoucnosti, i když už z toho nebudu mít takový vývar (už "jen" po 300 Kč za konto a 300 Kč za podílové fondy). Můj kód doporučení je pořád: 4399089

ING_Bonus.png
ING_Bonus.png (4.79 ) Zobrazeno 1316 krát
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 9. 2016 13:55

Taky mi dnes připsali bonus. Pokud jste někdo odtud využili můj kód tak vám za to děkuji. Akce nadále pokračuje. Pokud někdo chcete si založit ING Konto s úrokem 1% do výše zůstatku 400 000 Kč na první 3 měsíce, nebo i zkusit investovat do podílových fondů s přispěním banky 300 Kč tak můžete ještě stále využít můj kód censored.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 21. 9. 2016 15:02

Tak kdo jiný než freemantle by to měl dostat, dobrá práce.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 9. 2016 15:36

Trebaa...vlazy...hm? ;)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod sniper76 21. 9. 2016 16:53

to fremantle: :tleskani
sniper76
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 21. 9. 2016 19:37

Priznejte se, kdo vyuzil kod od vlazy? ;)
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 9. 2016 19:45

fremantle: :-) :tleskani pěkné, proč bys neměl takový vývar?. podmínky jsou přeci pořád stejné za každého nového klienta 300Kč. také už mam kod, zatím sem ho nezveřejnoval. :D
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 9. 2016 19:50

marvy: V srpnu banka dávala doporučujícímu dvojnásobek (600 za konto a 600 za podílové fondy)... ;-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dinkylinky 21. 9. 2016 22:42

To jsem nevěděl, že je i 500 Kč za založení konta, když jsi nový klient. Myslel jsem, že je to 300 Kč za podílové fondy + to 1% úročení na 3 měsíce. To dostane nový klient automaticky při zadání toho kódu?
dinkylinky
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka