ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 9. 2016 22:52

Není to přesné, 500 Kč pro nového klienta je jiná akce, která probíhá nyní (od 1. srpna, zatím nebylo oznámeno, kdy bude ukončena), takže 500 Kč dostaneš, aniž bys zadával kód a tedy nepotřebuješ doporučitele: http://www.ingbank.cz/akce/

Nicméně tato akce je kombinovatelná i s akcí za doporučení, kdy můžeš získat při založení ING Konta onen zvýhodněný úrok 1 % p.a. na 3 měsíce a za sjednání ING Podílových fondů a první vlastní investici 300 Kč do zvoleného podílového fondu.

Takže vůbec se nemusíš řídit doporučením, ale pokud se rozhodneš, že někomu přispěješ a uvedeš doporučovací kód, dotyčný bude zcela jistě rád... ;-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 9. 2016 23:20

To procento na 3 mesice pro nove klienty uz nedavaji?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 22. 9. 2016 06:22

dinkylinky píše:To jsem nevěděl, že je i 500 Kč za založení konta, když jsi nový klient. Myslel jsem, že je to 300 Kč za podílové fondy + to 1% úročení na 3 měsíce. To dostane nový klient automaticky při zadání toho kódu?

Těch 500kč dostaneš i bez kodu. Je to za založení. Dostane to každý nový klient,který splní podmínky :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 22. 9. 2016 11:13

Neví někdo, jak je to přesně myšleno s 1% na 3 měsíce? To úročení začíná běžet ode dne založení konta do konce měsíce + další 3 měsíce, tedy při založení počátkem měsíce to mohou být skoro 4 měsíce?
Také jsem nedostal žádných 300Kč za založení ing fondů v srpnu. Uzavřel jsem smlouvu a nakoupil PL v hodnotě 100Kč. Ona na ten bonus byla nějaká další podmínka nebo je ještě brzy?
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2016 11:22

Spíš bych tipoval, že ode dne založení 3 měsíce (do dne stejného pořadového čísla). Dřív psali datum jasně zprávou.
Já taky ne a nedostal jsem ani příslušný bonus za doporučení. Podmínka by žádná jiná neměla být. Napadá mě možnost, že jak to mají investovat do fondu první investice, tak to 21. nainvestovali a obchod se zatím nerealizoval. Ale možná je to taky hovadina.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 22. 9. 2016 12:04

Tak me byl bohus pripsan jak za zalozeni sporaku a i za doporuceni pritelkyne. Bohuzel pritelkyni nebyl pripsan bohus za zalozeni sporaku i kdyz vse stihla vcetne vkladu 1000kc do konce srpna(29.8.), tak jsem zvedavej na vyrizeni reklamace.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 9. 2016 12:14

Co se týče zvýhodněného úroku, v podmínkách píšou: "Zvýhodněné úročení bude trvat po dobu 3 měsíců.", což si nemyslím, že si lze vyložit tak, že sazba bude platit déle, než 3 měsíce (tedy že by byla platná až do konce kalendářního měsíce v měsíci, kdy dojde dosažení lhůty...

A ohledně bonusu k první investici do podílového fondu, tak to by se mělo stačit podívat na čekající obchody - pokud tam opravdu odesílali bonusy včera, tak by to mělo vidět jako nevypořádaný obchod, pokud ne, tak ho z nějakého důvodu nevyplatili (?)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2016 12:33

Ani tam to není. Počkám ještě měsíc. Doporučený to stíhal až úplně na konci srpna, takže by to nějak mohlo spadnout až do dalšího měsíce. Jen je zajímavé, že za doporučení INGkonta prémii mám, za ING fondy ne, příspěvek k ING fondům nemá ani jeden z nás a on navíc nemá ani odměnu 500,- za založení ING konta (podmínky bezpečně splněny v srpnu).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 22. 9. 2016 19:26

olaf3788:
pokud se nepletu,tak bonus 500kc za zalozeni je ze musis splnit podminu do 60 dnu od zalozeni.tedy vlozit min.1000kc a akce bezi dal nepretrize,tak zadne datum 29.8 neni smerodatne,do 60 dnu vlozit vklad.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 22. 9. 2016 20:16

Marvy: To ze jsem napsal, ze jsme podminku vkladu stihly jeste v srpnu, jsem chtel rict, ze bonus mel byt vyplacen 21.9. Takze datum 29.8. je spise smerodatne k vyplaceni bonusu k datu 21.9.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 22. 9. 2016 20:40

Aha to jo... ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 24. 9. 2016 06:29

Pritelkyni vcera bonus dodatecne pripsan a jako omluvu dostane jeste 100kc navic (asi pristi mesic? ).
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2016 06:56

Reklamovala?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 24. 9. 2016 15:45

Ano, 22.9. reklamovala
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michall01 24. 9. 2016 16:45

Dnes jsem kontroloval připsání bonusů a taktéž jsem obdržel pouze 500 Kč za založení Konta, tak jsem hned podal reklamaci a snad mi připíší i 300 Kč do fondu.
Michall01
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka