ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 10. 2016 08:52

dr._lukas: Do odvolání. Jinak akce "Doporuč a získej" běží prakticky kontinuálně už několik let, ta na 500 Kč za sjednání nového účtu je poměrně nová, uvedená až od letošního srpna (tedy u ní bych očekával dřívější ukončení)...

Krevety: Výpisy jsou standardně roční. Za příplatek 20 Kč si můžeš objednat papírové každý měsíc nebo každé čtvrtletí. Tuto možnost najdeš v nastavení...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 9. 10. 2016 17:41

dr._lukas píše:Do kdy plati akce doporuc a ziskej??

patrik to presunul do smetiste. jak si to myslel ze nepotrebujes kod?. pak si psal neco o fb?-) a ptal ses kde kod najdes.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 10. 2016 22:17

Potreboval jsem kod k zalozeni konta pro sebe..nenahanel jsem nove ovecky sam :-) Nyni svuj kod po zalozeni vyuziji pro manzelku a ocesame ING o dalsich 8 stovek a tim to pro nas hasne..Jen bych ji rad konto zalozil az ke konci rijna ci zacatku listopadu pro prodlouzeni 1% "az" do unora 2017 :-) Pristi mesic ocekavam dalsi snizeni u AB
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod dinkylinky 11. 10. 2016 22:21

Je na ING kontu historie transakcí v interbankingu třeba 5 let? Např. Poštovní spořitelna měla 1,5 roku.
dinkylinky
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 10. 2016 22:42

Historie transakcí v IB je na ING Kontu zobrazována neomezeně, tedy lépe řečeno od založení konta...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 12. 10. 2016 00:03

Vskutku i na ING kontu? Já myslel, že toto umí jako jediná jen mBank.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 10. 2016 04:56

MBanka jediná není, umí už to více bank. Třeba Fio. Ta to umí dokonce na jedné stránce v prohlížeči, takže je pak možné prohledávat přes ctrl+F, to neumí ani ta mBank.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod octaviampi 12. 10. 2016 05:35

Umí, při větším množství výsledků vyhledávání je potřeba rozkliknout "zobrazit další".
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 12. 10. 2016 05:39

dr._lukas píše:Potreboval jsem kod k zalozeni konta pro sebe..nenahanel jsem nove ovecky sam :-) Nyni svuj kod po zalozeni vyuziji pro manzelku a ocesame ING o dalsich 8 stovek a tim to pro nas hasne..Jen bych ji rad konto zalozil az ke konci rijna ci zacatku listopadu pro prodlouzeni 1% "az" do unora 2017 :-) Pristi mesic ocekavam dalsi snizeni u AB

To je dobře, jen houšť. Ano o manželce si psal. :-)
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 10. 2016 08:39

Kompletní historii transakcí mělo vždycky i eKonto.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 10. 2016 09:01

octaviampi píše:Umí, při větším množství výsledků vyhledávání je potřeba rozkliknout "zobrazit další".

Píši "umí to na jedné stránce v prohlížeči". To mBank neumí, jen stránkovaně. Nebo si to vyexportovat třeba do PDF. Ale to už není tak "user friendly"
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zivan 12. 10. 2016 09:12

Ja exportuji do HTML, to se mi otevre v dalsi zalozce prohlizece a pak hledam :)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dinkylinky 12. 10. 2016 09:29

xtonda píše:Kompletní historii transakcí mělo vždycky i eKonto.

Nevím, jak to bylo před x lety. Ale od r. 2012 vím, že Reifka má na ekontu pouze 370 dní historie transakcí. Výpisy jsou k dispozici všechny od toho roku.

JInak kompletní historii transakcí má také např. Airbank, Equabank, Zuno /ale musíte stránkovat/.
dinkylinky
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 10. 2016 10:00

Já sem měl eKonto od Prosince 2002 do Února 2014 a bezpečně vím, že se sem si před zrušením účtu stahoval csv exporty za celou dobu co sem tam byl.

Je tam taková neobratnost, že v pohybech na účtu se v combo boxu "výběr" vybírá filtr a výchozí je "nespecifikováno (posledních 370 dní)".

Viz obrázky zde: http://www.finparada.cz/98-Podrobne-sro ... aspx?ID=98

Nicméně výběry si lze přidávat a nastavovat, takže vzhledem k tomu, že rozsah jednoho filtru je max 370 dní, je ideální udělat si filtr pro každý rok.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 12. 10. 2016 15:14

dinkylinky píše:
xtonda píše:Kompletní historii transakcí mělo vždycky i eKonto.

Nevím, jak to bylo před x lety. Ale od r. 2012 vím, že Reifka má na ekontu pouze 370 dní historie transakcí. Výpisy jsou k dispozici všechny od toho roku.

JInak kompletní historii transakcí má také např. Airbank, Equabank, Zuno /ale musíte stránkovat/.

Tak omezeni na 370 dnu ve filtru ma snad uz nekdy z drevnich dob, pouze pri startu eBanky a pak par let slo zobrazit celou historii, jenze pak se jim to tak zpomalilo, ze to soudruzi vyresili prave krouhnutim filtru na pouze rocni (370 dnu) obdobi... Ale proklikat. Do zacatku se tim da...
vpe
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka