ING konto (včetně přechodu ING -> RB)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ondrasz 21. 2. 2009 10:40

Takže Fio se už taky neudrželo a šlo dolů? Kolik teď maj? Já furt tvrdím, že ING konto (i přes své mušky) je v současnosti to nejlepší na trhu.
Ondrasz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 2. 2009 10:46

Od pondělka 2,8 (pořád lepší než mBank s 2,7).
Ale na větší peníze mám MPÚ s půlroční výpovědní lhůtou (4,7 %) a Oberbank bez výp. lhůty s 3,55 % (jen do konce března).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dvzd 21. 2. 2009 11:43

... a Genius Plus od GE s 3,6 % bez výpovědní lhůty.

http://www.gemoney.cz/ge/cz/1/sporeni/sporici-ucet-genius-plus
dvzd
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 21. 2. 2009 12:12

Sazby možná půjdou nahoru, FIO to načasovalo dost "blbě" :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod glader 25. 2. 2009 08:55

ING konto, dnes 2.5% (ach jo :( )
glader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 2. 2009 09:01

Hm, dík, takže zase převádím na FIO :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod SocPredator 25. 2. 2009 09:48

To je neuvěřitelný, nakonec do GE fakt zajdu - díky ING :-)
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 2. 2009 09:51

Když já z nich (GE) furt mám tak nějak strach.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 2. 2009 21:25

No budiž jim (ING) ke cti, že aspoň poslali mail (teda aspoň mě), kde na snížení sazeb upozorňují.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod libol 25. 2. 2009 22:27

Tak já žádný mail nedostal - a to jejich nabídky normálně chodí.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 2. 2009 22:38

No přišel mi až dnes odpoledne, tak možná proto, že jsem dopoledne všechno vybral :D

Vážený pane Chrzi,

děkujeme Vám za přízeň a důvěru, s níž využíváte ING Konto. O Vaše finance se staráme zodpovědně a s patřičným důrazem tak, aby byly co nejlépe zúročeny a zabezpečeny. ING však musí reagovat na snížení úrokové sazby Českou národní bankou, ke kterému došlo 6. února 2009, a přistoupit ke snížení úrokové sazby finančních prostředků na ING Kontu na úroveň 2,5% p.a. Tato změna je účinná od 25. února 2009.

Jakmile ČNB přistoupí ke zvyšování úrokové sazby, budeme samozřejmě zvyšovat úročení i my v ING.

Doufáme, že i přes mírné snížení úrokové sazby, zachováte ING Kontu svou přízeň i nadále.

S úctou

Libor Vaníček
ředitel marketingu a přímé distribuce

Pro snazší srovnání přikládáme graf porovnání vývoje REPO sazby* ČNB a úrokové sazby na ING Kontu

graf

Od léta 2008 snížila Česká národní banka úročení vkladů o 1,5 %. ING snížila – včetně aktuální změny – sazbu úročení na ING Kontu o 0,75 %. ING tak i nadále nabízí svým klientům velmi výhodné zhodnocení, které je výrazně nad REPO sazbou ČNB. (viz graf)

*REPO sazba – základní sazba ČNB od které se odvíjí úrokové sazby na trzích, její aktuální výše je k dispozici na www.cnb.cz

paticka

Použití Vaší e-mailové adresy pro zaslání obchodního sdělení můžete odmítnout zde.
Vaše e-mailová adresa byla použita v souladu s článkem 3.13 Všeobecných obchodních podmínek pro retailové bankovní produkty.
ING Bank N.V., akciová společnost, založená podle právního řádu Nizozemska se sídlem Bijlmerplein 888, 1102 MG, Amsterdam,
Nizozemí a registrovaná v Obchodním rejstříku Obchodní a Průmyslové komory v Amsterdamu, pod číslem spisu 33031431,
a jednající prostřednictvím své pražské pobočky ING Bank N.V., organizační složka, se sídlem na adrese Nádražní 344/25, 150 00, Praha 5, IČ 49 27 98 66, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddílu A, vložce 7930
Bezplatná telefonní linka 800 159 159.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ondrasz 25. 2. 2009 23:27

libol měla by ti ta info přijít mailem do konce tohoto týdne.
To víš, špatné zprávy se vždycky sdělují hůře.
Ondrasz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 26. 2. 2009 08:55

- doufám, že přijde (podíval bych se na ten graf)
- ano, ano asi to bdue nějaký šotek, že o zvýšení se informuje hned o snížení až následně
- no každopádně peníze půjdou pryč 2,5% úročených čtvrtletně...
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 26. 2. 2009 09:04

To libol: Není potřeba čekat na email.
Graf je zde:

Obrázek
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 26. 2. 2009 10:14

Patrik tam drží přes mega, ten mail asi nedostává každej :-)
SocPredator
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka