ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2009 05:42

Na takovéhle handrkování fakt nemám náladu. "Veřejnou nabídku" jsem učinil, hotovo.
Stejně se tu bavíme o ***, kdo ING konto chtěl, už ho má (navíc jsou na trhu výhodnější nabídky, jako např. spořící účet od Unibon). Nových duší bude fakt pomálu - minule se na "mojí" akci nepřihlásil nikdo a to byla lepší ekonomická situace.
A pravděpodobnost, že bych navíc tu poukázku vyhrál je blízká nule.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod uhell 8. 10. 2009 06:11

No právě proto, že nových duší bude fakt málo, tak je naopak vysoká pravděpodobnost té výhry v losování o poukázku.
uhell
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 10. 2009 08:53

uhell: tak na nic necekej a zakladej!

Nicmene urok 5% bude tedy v prosinci a v ostatni mesice? Tzn. pokud ted si clovek zalozi ING a naleje tam tech 200k, tak ma do te doby kolik? Osobne ING jeste nemam, takze bych to nejak mohl vymyslet (a dalsich 200 dat treba na partnerku atd dal :mrgreen:)
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2009 09:11

Jinak jsou klasické podmínky jako pro běžného klienta. Tedy aktuálně úroková sazba 2,5 %. To je víc než FIO, Poštovní spořitelna (Červené konto) nebo Volksbank, stejně jako mBank (eMax+ (ale bez toho omezení na 1 výběr za měsíc)) a LBBW, ale méně než má Akcenta, GE nebo Unibon.
Viz: http://www.mesec.cz/clanky/kam-ulozit-penize/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Revan 8. 10. 2009 09:58

2uhell: Ani bych se nedivili, kdyby na aukru za poukazku na 10k nabídli 11k. Už tam probehli i divnejsi obchody :-D
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 10. 2009 11:32

PatrikChrz: takze pokud ma clovek GE, tak je lepsi to tam nechat do zacatku prosince, potom presunout a nakonec soupnout po mesici nazpet :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod filip893 26. 10. 2009 10:25

ING se do roku 2013 rozdělí na dva subjekty: pojišťovnu a banku. ING posléze pojišťovací divizi prodá a zaměří se pouze na bankovnictví.

:arrow: http://ekonomika.idnes.cz/ing-se-stepi-odproda-pojistovaci-divizi-a-zustane-z-ni-banka-pqb-/ekoakcie.asp?c=A091026_091340_ekoakcie_spi
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 10. 2009 12:46

filip893 : to si mne tedy moc nepotěšil :-S . Mám u nich KŽP, PP a ING Konto. :-( Jdu hledat náhradu.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 10. 2009 13:14

Doublesix produktů a služeb pro klienty se tahle změna nedotkne, takže není nutné dělat ukvapené závěry a šířit paniku.
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 10. 2009 15:37

Ondrasz píše:Doublesix produktů a služeb pro klienty se tahle změna nedotkne, ..
Tím si tak úplně jistý nejsem. Záleží na tom, kdo se stane novým majitelem.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 10. 2009 16:42

Já jo. Mám informace přímo od zdroje. :-)
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 10. 2009 17:59

Ondrasz píše:Já jo. Mám informace přímo od zdroje. :-)
Samo vedení ING v ČR je zaskočeno touto zprávou a nevědí, jaký bude další postup (alespoň dle jejich tiskové mluvčí).

Je otázka, kdo je dnes finančně dost silný na to, aby koupil pojišťovnu jako celek. To spíš to vypadá na prodej akcií na burze.
Kam spadne penzijní připojištění? K pojišťovně nebo k bance? Jaké budou vybírat fondy, když i tato divize se bude prodávat?
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 10. 2009 22:33

No není to úplně přesné. Centrála v Nizozemí se zatím nerozhodla jak bude dál postupovat, nicméně jednoznačně prohlásila, že na klienty a jejich produkty jako takové to nebude mít žádné negativní důsledky. V každém případě je jasné, že i po rozdělení si nemůže dovolit kohokoli poškodit, protože jinak by přišla o svou reputaci a dobré jméno.
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 26. 10. 2009 22:45

Ondrasz: to prohlásili komunisti před měnovou reformou v 50 letech taky...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DoubleSix 27. 10. 2009 09:16

Ondrasz : ING teď svolává mimořádnou valnou hromadu, kde by se měl plán na restrukturalizaci potvrdit. Pak se teprve připraví scénaře pro jednotlivé země.
Je jasné, že bude zájem o koupi pojišťoven - protože to je docela dobré finanční portfolio - otázka ale je, jak a komu bude to pojišťovnictví rozprodáno.

Obdobné kroky ale čekají také na Commerzbank (horkým kandidátem na výprodej je BRE Bank, matka mBank) a KBC (ta už oznámila, že ČSOB rozhodně prodávat nebude).
DoubleSix
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka