ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 1. 2010 12:43

Tak už to asi připsali s datem 5. 1. - ještě si tam zavolám, abych to ověřil, ale vypadá to, že to bude ono, jen nějak netuším, jak k této nekulaté částce došli. Máme tedy 1796 Kč, tak prosím ty, kteří přispěli, ať něco vyberou. Můžeme vybírat ze zvířat za 1000 a 1500 Kč (s tím, že je prostě "přeplatíme"), pokud ovšem někdo nechce "zatáhnout" těch 204 Kč :)
Obrázek
Zvířata "na prodej" jsou zde:
http://www.zoopraha.cz/cs/pomozte-nam/p ... t-k-adopci

Osobně bych dal přednost nějakému ještě nezadanému, tedy:
Ryby: čichavec zelený, parmička pruhoocasá
Plazi: ještěrkovec žlutohrdlý
Ptáci: bažant malajský, holub černobronzový, timálie zlatá

Aktuálně koukám na jedno staré sci-fi "V jako vítězství", tak je mi sympatický ten ještěrkovec :), ale více méně je mi to buřt.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 1. 2010 18:38

Tak ING si ze mě evidentně dělá dobrý den, kouknu znova do IB a vidím:

Obrázek

Tak snad to dají do pondělka do pořádku
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 8. 1. 2010 20:18

Nejak ti nesedi ani ty castky, ze? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod hadna3 9. 1. 2010 06:30

Asis vyhrál to slosování o poukázku 10000 Kč, tak ti z toho vzali daň a hned ti ji vrátili.

Jinak já bych byl pro tu parmičku.
hadna3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 9. 1. 2010 06:46

hadna3: na zaklade ceho se domnivas, ze vyhral 10.000, kdyz tomu zadna castka neodpovida?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 9. 1. 2010 09:23

Prostě starý bankovní systém se spoustou uživatelských úprav, každý release změn je obrovský průšvih, spousta chyb, nikdo už pořádně neví, kde se co děje a kam je možné šáhnout a kam nikoliv. Klasika, vypadá to tak u více bank. Většina bank už změnila technologii, ale to znamená obrovské náklady na nákup, implementaci a přechod na nový systém. A ING (plus pár dalších) holt odkládá investice ....
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2010 18:05

Poukázku jsem bohužel nevyhrál. No uvidíme co v pondělí. Ale stejně ta nekulatá částka mi nějak nesedí. Kolik že to bylo to bylo za jednu "duší" ?
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod hadna3 9. 1. 2010 19:16

300 Kč zdaněných.
hadna3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 1. 2010 11:36

Tak jsem ty hausnumera různě sečetl a odečetl a vychází mi 1800 Kč čistých (to by znamenalo, že přispělo 6 lidí). Jdu napsal do ZOO jak to technicky provést. Nechcete někdo "dotlačit" ty dvě stovky? Případný dárce by měl možnost zcela svobodného výběru zvířete :D
Kdyby byl zájem, tak SZ.

ještě - co napsat na cedulku. Může to být pouze 30 znaků :(, zatím mě napadá jedině:
"disk. fórum při Finexpert.cz"

Edit:
možná by bylo lepší "diskutéři z Finexpert.cz", co myslíte?

návrhům se meze nekladou.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 11. 1. 2010 11:52

:-) Nebylo by přesnější "Klub kolenovrtů" ?
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 1. 2010 11:54

Ruprecht001: proč ne, aspoň bude sranda, co na to ostatní?

Vešlo by se i "klub kolenovrtů Finexpert.cz".
Ať se k tomu hlavně vyjádří ti, kdo přispěli.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 1. 2010 16:17

Já bych tam napsal na tu cedulku- na památku zabanovánému polskému židovi :-)

Ne dělám si legraci...Patriku nech tam napsat normálně "přátele ZOO z diskuzního fóra finexpert.cz" ... ať aspoň lidí ví, že něco takového existuje ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 1. 2010 16:29

dr._lukas píše:...Patriku nech tam napsat normálně "přátele ZOO z diskuzního fóra finexpert.cz" ... ať aspoň lidí ví, že něco takového existuje ;-)

To by se mi taky líbilo, bohužel je povoleno pouze 30 znaků včetně mezer, proto mě zatím připadá nejlepší: "diskutéři z finexpert.cz"
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod libol 11. 1. 2010 16:30

Jestli se "přátele ZOO z diskuzního fóra finexpert.cz" vlezou do třiceti znaků, tak těch 200 pošlu ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 1. 2010 16:34

libol: kdybych je ukecal na delší nápis, zaplatil bys :D ? Já jestli to má smysl zkoušet.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka