ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 15. 5. 2012 13:59

Mohu na základě plné moci třetí osobě změnit transkační účet v ING centru na Smíchově, nebo to může změnit pouze majitel účtu?
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 15. 5. 2012 17:58

stepano píše:Mohu na základě plné moci třetí osobě změnit transkační účet v ING centru na Smíchově, nebo to může změnit pouze majitel účtu?

Myslím že to nepůjde. Ale dá se to vyřešit zasláním podepsaného formuláře (podpis není třeba ověřovat) obyčejnou poštou, zpracují to v řádu několika dní.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 15. 5. 2012 18:20

O této možnosti samozřejmě vim, já jen že do Prahy párkrát do měsíce jezdím a že bych to za tu osobu vyřídil, jednak se ušetří za známku, a taky nemám zrovna v oblibě posílat číslo účtu spolu s podpisovým vzorem ( předem prosím S474N , aby se zdžel komentáře o diagnóze F60 :-D :-D )
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 5. 2012 18:51

stepano:po pravde se ti nedivim, dneska postaci po tom jdou jak slepice po flusu, jeste by ti nekdo zmenil cislo uctu a prevedl si penize.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod franko_cz 16. 5. 2012 07:42

stepano píše:O této možnosti samozřejmě vim, já jen že do Prahy párkrát do měsíce jezdím a že bych to za tu osobu vyřídil, jednak se ušetří za známku ...

Čas jsou peníze :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bernhard 23. 5. 2012 09:38

To ING funguje snad čím dál hůř. Už 4.den čekám na peníze ( a to nepočítám víkendové dny).
Bernhard
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 23. 5. 2012 10:06

Bernhard píše:To ING funguje snad čím dál hůř. Už 4.den čekám na peníze ( a to nepočítám víkendové dny).
Reklamujte. Osobně problémy s přípisem či odesíláním plateb nepozoruji.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 5. 2012 10:32

O vikendu jsem zadaval prikaz k prevodu z ING konta s pondelnim datem. Koukam do Wurstu a je to tam pripsano s uternim datem.
Takze to spise vypada na nejake chybne zadani.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DoubleSix 23. 5. 2012 11:00

Patriku, to si nemyslím. Pokud si zadal datum realizace pondělí, tak na konci pondělního dne to ING pošle do ČNB a Wurst to v pondělí ráno připíše.

-- 23. 5. 2012 11:05 --

ING zvýšilo úročení na ročním termínovaném vkladu z 2,1% na 2,5%.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bernhard 23. 5. 2012 11:16

Vyřešeno. Ten blbec jsem já.
Bernhard
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 5. 2012 12:36

DoubleSix píše:Patriku, to si nemyslím. Pokud si zadal datum realizace pondělí, tak na konci pondělního dne to ING pošle do ČNB a Wurst to v pondělí ráno připíše.

To si se dost upsal :-) Hned 2 chyby. Patrik to napsal správně.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 5. 2012 13:39

Jo, má tam být úterý ráno.
Ale ING ti nedovolí vložit datum realizace platby v neděli, dovolí ti až pondělí (pouze pracovní den) a odesílají na konci jejich pracovního dne. Pokud se nepletu, tak nejpozději musíš zadat platbu někdy do 15:00.
Nepamatuji se, že by mi kdy platba z ING na jinou banku (Zuno, Fio, GE, ČSOB..) proběhla v ten samý den, což svědčí o tom, že odesílají opravdu až večer.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 5. 2012 21:40

cut time je skutečně v 15h ING, ostatní banky viz

viewtopic.php?p=8321293#p8321293

Po tomto čase obvykle nejde zadat již den D jako splatnost, ale až na následující, drobný výjimky byly v ČSOB či Axe, kde šla splatnost i na D-1 apod :-)

... proč že jsi vyslovil nesouhlas s Patrikem?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 25. 5. 2012 08:37

vpe : protože jsem z Patrikova vyjádření měl pocit, že očekával připsání platby u Wurstu v pondělí odpoledne (někdy po 13 hodině) - tedy že ING odešle hned v pondělí ráno.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 25. 5. 2012 13:03

...to vsak z jeho prispevku neplyne
vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka