ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod M2M 5. 12. 2007 10:38

už jsem tam volal ale paní vůbec neví jak to stornovat, prý to do zítra zjistí.
M2M
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 10. 12. 2007 12:18

Ahoj, myslíte si, že ING konto zvedne úrokovou sazbu? Nebo si říkají, díky reklamě v TV máme hodně nových zákazníků a peněz a úroky pro přilákání dalších klientů není třeba zvyšovat? Jaký je na to váš názor?
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 10. 12. 2007 16:03

Můj názor je, že nezvednou a když, tak nejvýše na 2,75%
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 10. 12. 2007 17:16

No zalezi, jak moc maji pruzne klienty. Co se me tyka, pokud se do leta (cekam az vychytaji mouchy, betatestera delat nechci) nesrovnaji s mBank, prevedu penize tam. Po vsech tech TV reklamach ale uz budou mit asi znacny pocet lidi, kteri se na trhu nevyznaji a tudis penize nepresunou. Ale aspon 0,25% by pridat mohli.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod malidian 10. 12. 2007 22:40

Mluvím jen za sebe, ale co se mě týče, tak bych o přechodu uvažoval (pokud IGN nezvedne úrok), inflace roste a moje peníze se znehodnocují... :(
malidian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JindraK 10. 12. 2007 23:19

Můžem udělat anketu. Já bych si tipul, že nejpozději v 2.Q příštího roku se na 3% ING konto taky dostane.
JindraK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 11. 12. 2007 01:43

Já už se jich ptal (je to o pár stránek zpátky), abych si ušetřil práci se zakládáním konta u mBank, ale žádné zvýšení prý neplánují. Takže to převedu.

I když to pak vyrovnají, zpátky to už převádět nebudu. Tam je u toho navíc karta a jinak to je prakticky stejné. Měli se vzpamatovat hnedka, i poštovní spořitelna reagovala rychleji.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod KubaPa 11. 12. 2007 09:31

Upřímně řečeno, ani se nedivím, že mbank není zatím ze strany ING brána jako konkurence, IMHO bude záležet spíš na tom, jestli ještě porostou sazby ČNB (už je taky chvíli chtěli opět snižovat), atd. Možná pokud mbank rychle vychytá to hejno much co zřejmě na začátku má, tak se začne něco dít, jinak na to nebude mít vliv.
KubaPa
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 11. 12. 2007 11:23

KubaPa: no včera zase vyhrožovali zvyšováním sazeb, kvůli inflaci...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod JindraK 11. 12. 2007 15:11

Přesně jak píše mikicz. Nejsem ekonom, ale v dohledné době bych taky čekal spíš nárůst než pokles.
JindraK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KubaPa 11. 12. 2007 15:21

mikicz píše:KubaPa: no včera zase vyhrožovali zvyšováním sazeb, kvůli inflaci...a/quote]
Já vím, ale předtím pokud vím uvažovali o snížení, takže je možný, že už neporostou nijak dramaticky...
KubaPa
Diskutér

Odeslat příspěvekod xlucian 12. 12. 2007 11:10

Zdravím zkušenější kolegy a prosím o radu ke změnovému formuláři ING Konta.

Chci změnit transkační účet ING Konta.

Použiji formulář
https://www.ingkonto.cz/files/ing-ozzme ... 42_2ak.pdf

Není mi ale jasných pár věcí:

1) Mám v každém případě vyplnit hned na začátku sekci "Původní údaje klienta ve Smlouvě o spořícím účtu"? (Řekl bych že ano, ale jistý si úplně nejsem.) Zbytek první stránky proškrtám (a doufám, že si tím stávájící údaje nenechám smazat :-).

2) Na druhé stránce vypíšu znovu všechny transkační úty. (Chci si přidat transkační účet mBank - ten má včetně předčísli a pomlčky celkem 17 znaků, pole pro účet ve formuláři má míst jen 16 - to znamená, zadat číslo bez pomlčky? [Funguje posílání na číslo účtu mBank bez pomlčky i z ING Konta?])

3) Žádné ING transkační účty nemám, co ale napíšu do povinné položky "Počet vyplněných ING transakčních účtů s variabilním symbolem (vepište číslo 1 až 12)"? :-)) Povinnou položku bych vyplnit měl, ale číslo 0 zase není mezi uvedenými ;-).

Děkuji.
xlucian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ivok24 12. 12. 2007 11:19

Ja to menil nedavno a proslo to, takze:

1. Vypln puvodni udaje. Zbytek proskrtej.

2. Pokud je tam 16 policek, tak pomlcku nepis. To da rozum :-)

3. Ucty proskrtej. Myslim, ze jsem do "poctu" napsal nulu :-)

V pripade dotazu volej klientske centrum... Ale podle me je zbytecny to nejak slozite resit, oni pochopi, co chces. Nejsou to trubky.
ivok24
Diskutér

Odeslat příspěvekod xlucian 12. 12. 2007 11:59

Paráda. Díky moc.

(Ještě k tomu předčíslí - říkám si - když ho tam neuvedu a časem bude povinné, budu muset zase posílat změnu. Když ho tam uvedu a časem to předčíslí zruší, budu muset taky posílat změnu :-).)
xlucian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 12. 12. 2007 12:28

Taky jsem menil transakční účty ... ale problém byl v tom, že jsem tam zadal jako nouzový účet na výběr z ING konta vkladní knížku ČS ... a volali mi, že tento účet neexistuje :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka