ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 12. 2013 06:08

Jen takové upozornění - "Lovec" nemá možnost zjistit, za kterou "Kořist" získal provizi, takže takové "dělení zisku" je dost diskutabilní, stačí, aby doporučil více lidí a za jednoho z nich mu (z jakéhokoliv důvodu) nebyla provize přiznána.
Pokud to od Lovce není předem podvod, jak se již ukázalo zde i na mFóru při minulých akcích.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod petr_xxx 6. 12. 2013 12:17

Patriku, "Lovec" sice nemá možnost zjistit, za kterou "Kořist" získal provizi, má ale možnost zjistit, zda "Kořist" uplatnila jeho kód.
Včera jsem zakládal ING konto. Po založení konta se v IB objeví smlouva v pdf, kde na druhé stránce je uveden kód marketingové akce (=kód od "Lovce"). Kdyby si tedy "Lovec" nechal zaslat tyto smlouvy, měl by důkaz.

Dále potvrzuji, že lze kombinovat obě akce, které současně běží. Tedy přijít s doporučovacím kódem a zvolit si úročení buď 2% na 3 měsíce nebo 1,5% na 5 měsíců. Ve smlouvě se to zadává do pole kód marketingové akce: "xxxxxxx" pro 1,5% nebo "pxxxxxxx" pro 2%, kde xxxxxxx je doporučovací kód.
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 6. 12. 2013 15:28

a nevíte, zda můžu doporučit třeba vlastní manželku? Ono se tam všude píše o "známém" ale to je docela široký pojem :)
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 6. 12. 2013 15:49

filas81: můžeš doporučit i vlastní manželku. Vím, že v minulosti s ím nebyl problém a myslím, že ani teď nebude.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 12. 2013 16:00

filas81 píše:a nevíte, zda můžu doporučit třeba vlastní manželku? Ono se tam všude píše o "známém" ale to je docela široký pojem :)

Kolikrát člověk zjistí, že ani vlastní manželku dost dobře nezná ;)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod TnT2 6. 12. 2013 16:43

petr_xxx píše:Po založení konta se v IB objeví smlouva v pdf, kde na druhé stránce je uveden kód marketingové akce (=kód od "Lovce").

Tady to se ale asi týká jen založení přes Internet. Já zakládal v kiosku a žádnou smlouvu v IB nemám.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 12. 2013 17:43

2% lze ziskat pouze na pobockach/kioscich
vcera mi to sdelili na Andelu, kdyz jsem zkousel otevrit v ramci teto akce dalsi ucet - nelze ani s jinou adresou, plati pouze na prvni zalozeni. Pro stavajici klienty pouze zvyhodneny vklad na nove prostredky 1,5% nahodne generovan v IB zacatkem mesice a dvojnasobny bonus za doporuceni
Promo kod kdyby nekdo chtel: 125479
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr_xxx 6. 12. 2013 21:51

TnT2 píše:
petr_xxx píše:Po založení konta se v IB objeví smlouva v pdf, kde na druhé stránce je uveden kód marketingové akce (=kód od "Lovce").

Tady to se ale asi týká jen založení přes Internet. Já zakládal v kiosku a žádnou smlouvu v IB nemám.

Já zakládal také v kiosku a smlouvu v IB jsem měl chvíli po založení.

Obrázek Obrázek
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod swm 7. 12. 2013 18:45

petr_xxx píše:Patriku, "Lovec" sice nemá možnost zjistit, za kterou "Kořist" získal provizi, má ale možnost zjistit, zda "Kořist" uplatnila jeho kód.
Včera jsem zakládal ING konto. Po založení konta se v IB objeví smlouva v pdf, kde na druhé stránce je uveden kód marketingové akce (=kód od "Lovce"). Kdyby si tedy "Lovec" nechal zaslat tyto smlouvy, měl by důkaz.

Muzes sem dat scan te druhe strany, kde je kod akce? ING konto jsem zakladal pres web se zadanim kodu doporucitele, ale nic takoveho na druhe strance smlouvy neni. Dokonce jsem ani nikde nenasel zminku o 1,5% p.a., ve smlouve je uvedeno, ze prilohou je sazebnik, ve kterem je standardni sazba 1,2%. :hm
swm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petr_xxx 7. 12. 2013 22:46

swm: poslal jsem ti zprávu.
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 9. 12. 2013 09:45

Vážení klienti,

ING Bank musí aktuálně reagovat na dlouhodobý pokles úrokových sazeb vkladových a úvěrových produktů na celém bankovním trhu, které se nyní nachází na historickém minimu. Z tohoto důvodu jsme bohužel nuceni úrokovou sazbu spořicího účtu ING Konto snížit o 0,2 % p. a.

Nová sazba 1 % p. a. je platná od 10. 12. 2013.

K této změně přistupujeme jen velice neradi. Naše strategie je ale postavena na dlouhodobě udržitelném stanovování úrokové sazby. Tímto přístupem se řídíme již od roku 2001, kdy vzniklo ING Konto jako první spořicí účet na českém trhu. Abychom mohli i v dalších letech nabízet výhodnou úrokovou sazbu, musíme nyní reagovat na vývoj na finančních trzích.

Vážíme si vaší důvěry a věříme, že ING Kontu i nadále zachováte svou přízeň. S ING Kontem máte své peníze stále k dispozici, neplatíte žádné poplatky a svůj účet můžete ovládat pohodlně z domova prostřednictvím internetu a telefonu.

Vaše ING Bank
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 9. 12. 2013 10:31

Je to smutné, ale postupně budou snižovat všichni. Dokud bude ČNB odhodlaná k intervencím, sazby zvyšovat nebude.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 19. 12. 2013 15:42

Na stránkách Ingkonta již nefunguje odkaz na doporučení nového klienta v rámci marketingové akce - že by měli již klientů dost a byl stopstav?
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 19. 12. 2013 18:44

tahle akce pokud vim bezi neustale, akorat je nyni vanocni promo dvojnasobny bonus za doporuceni, vcera na kiosku akce bezela, mozna jen stopli promo
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 19. 12. 2013 19:23

mně to taky v internetovým bankovnictví nabízí stále... jen když jsem to zřizoval manželce online, tak nám nabídli jen tu variantu na 5 měsíců s 1,5 procent... na kiosku asi nabídnou obě zmiňované varianty;
filas81
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka