ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 1. 2014 07:26

marvy: SÚ EXTRA (v CZK) je samostatný spořicí účet, nové nyní nejsou sjednávány, takže pokud ho máš založen, tak je v pásmu do 1,25 mio. Kč úročen 1 % p.a. základní + 0,6 % p.a. EXTRA úrok. Klasický SÚ je úročen 1,4 % p.a.

S úrokovými mírami a měnami u vkladů v dalších měnách tady někdo nějak zavádí, SÚ EXTRA lze sjednat pouze v EUR a úročí se do zůstatku 200.000 EUR 1 % p.a. základní + 0,5 % p.a. EXTRA úrok. V USD lze u Equa bank sjednat pouze TV.

http://equabank.cz/dulezite-dokumenty/urokove-sazby/
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 27. 1. 2014 07:54

Na spoření v EUR je SÚ od Equa jasná volba.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 28. 1. 2014 00:31

xtonda píše:Prostě si v posledním roce nevybíral -> máš nárok na zvýhodněný vklad, jasný jak facka.

Presne tak, ja mel nekolik poslednich let na ING konte zustatek 0 Kc, nic jsem nevkladal ani nevybiral, zadny pohyb, a take mam narok na zvyhodnene vklady.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 1. 2014 09:36

Já vybírám každý měsíc (používám ING jako nalej-vylej pro všechny příchozí platby) a také mi přišla nabídka na zvýhodněný vklad. Vypadá to, že "zmrazí" částku, co tam je k určitému dni (kdy ti ten vklad nabídnou) a co si pošleš "nad", tak můžeš "zazvýhodnit".
Takže ve výhodě jsou ti, kdo tam mají malé, nebo nulové zůstatky, oproti těm, co pravidelně spoří (těm totiž "zmrazí" vše, co tam mají a zvýhodnit mohou až to nad).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod msimcard 28. 1. 2014 10:49

Patrik: Dá se nějak zjistit k jakému datu to zmrazí? Abych věděl s jakou částkou mám počítat s výhodnějšími úroky.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 1. 2014 12:02

xtonda píše:Jinak po přihlášení do IB každý vidí, zda zvýhodněné vklady může využít.
A kde to tam v tom IB se dá najít. Já jsem to před chvíli v IB hledal a nikde jsem tam nic o možnosti využití zvýhodněného vkladu nenašel. Mám tam pouze nabídku na zvýhodněné vklady pro nové klienty kterou mohu někomu nabídnout.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 28. 1. 2014 12:16

Na stránce účtu v IB https://www.ingbank.cz/ib/myAccount.do je box s nadpisem K dispozici pro Zvýhodněný vklad a položkou Aktuální částka k dispozici, pokud je částka 0, můžeš tam poslat prachy a následně ZV sjednat, pokud je ta částka kladná, můžeš ZV rovnou sjednat. Pokud tam nic takového nemáš, tak v kampani zařazený nejsi.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 28. 1. 2014 12:33

msimcard píše:Patrik: Dá se nějak zjistit k jakému datu to zmrazí? Abych věděl s jakou částkou mám počítat s výhodnějšími úroky.

Myslím, že to bývá přelom listopadu / prosince.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 1. 2014 13:01

xtonda:
Nic takového tam nemám. Pokud si dobře pamatuji tak loni když jsem zakládal zvýhodněný vklad tak se mi to tam objevilo asi až po zaslání peněz na ING konto. Ta nabídka na zvýhodněný vklad mi přišla poštou spolu s ročním výpisem, ale to zasílali asi automaticky všem jako informaci, že něco takového nabízí, bez ohledu zda na to někdo má nárok nebo ne.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 29. 1. 2014 09:54

Zřejmě už to tu zaznělo, ale vedle "zvýhodněného vkladu" ještě aktuálně probíhá "mimořádná nabídka". Pokud je klient osloven (e-mailem) v průběhu ledna 2014, tak v době od února do června má aktuální zůstatek na účtu zhodnocen sazbou 1,5 %. Je to bez nějakých podmínek, může s vkladem oběma směry manipulovat a každý měsíc má zhodnocení namísto 1 % zmíněné 1,5.
Ale e-mailem INGbank oslovovala individuálně vybrané klienty a klíč k výběru neznám. Kdo nebyl osloven, nemá nárok.
Podrobné info - ZDE
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr_xxx 9. 2. 2014 01:50

Dovolte mi veřejně pochválit msimcard. V pátek mi od něho přišla slíbená polovina odměny, kterou za mě dostal, když jsem si založil ING konto s jeho kódem. Díky.

Sorry za OT...
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 2. 2014 17:04

tak to ti poslal jeste driv nez to tam na konci brezna pripisou, to je grand
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 11. 2. 2014 21:48

petr_xxx: díky :-)
audiobullys: Nene, odměny už mi přistály na INGkontu.

btw. Kdo má zájem, tak moje nabídka stále trvá - 50% odměna je Vaše při založení přes můj unikátní kód. Více v PM
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 12. 2. 2014 00:50

Aby si někdo nenaběhl u ING reklamštiny podobně jako já >>> odměna za doporučení se vyplácí lovci jen pokud neměla obět´existující konto za období posledních 12M. Zrušil jsem nevyužívané konto v 4/2013 a znovu založil v 12/2013 (se zvýšenou ÚS se jevilo konto jako jednooký mezi slepými králem a boční efekt měl být ta prémie) a houby - veverák udělal na mého lovce dlouhý nos :-\
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 12. 2. 2014 06:51

Mně zatím odměna za ovečky nepřistála, ale podle podmínek maj na to ještě čas do konce března.
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka