ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 12. 1. 2020 22:07

jen poznámka neudelejte takovou blbst jako ja minule, nechodte predposledni pracovni den na shop s tim ze to tam zítra dovalite, ne to opravdu ne, davaji si na cas.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 12. 1. 2020 23:14

Pokud by měl někdo zájem, tak tady http://leteckaposta.cz/656908047 je jednoduchá tabulka v Excelu pro výpočet úroků této akce. Snad počítá dobře. Jestli ne, dejte vědět.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 13. 1. 2020 00:19

Ještě snad doplním, že tabulka nepočítá s tím, že by někdo v jednom měsíci vložil víc než je limit pro obálku.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 13. 1. 2020 10:09

Taková kontrolní: už máte všichni zainteresovaní k dispozici baner?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dinkylinky 13. 1. 2020 13:16

vlaju píše:MirekM.: také jsme v rodině využili výpověď z jejich strany za nečinnost, je to pohodlné. Já si chtěl účet nechat, tak jsem musel se zapřením vyplnit přesnou adresu svého zaměstnavatele - to mě asi překvapilo nejvíc. Ještě s přesným číselníkem z databáze, aby někdo nemohl napsat pouze přibližný název.

Není to žádost o úvěr, takže klidně si ho můžeš vymyslet. Porušuješ jen VOP banky, která ti může jen vypovědět účet.
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 13. 1. 2020 13:53

bodyczech píše:Taková kontrolní: už máte všichni zainteresovaní k dispozici baner?
Pokud myslíte baner na aktivaci akce, tak už ho tam nikde nevidím. Ale akci mám od včerejška aktivovanou - napsali mi ve zprávě, že jsem úspěšně aktivoval "Chytřejší spoření".
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod sabai 13. 1. 2020 17:12

Zatím banner nevídím; ani ve zprávách nic nemám.
sabai
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 13. 1. 2020 17:22

A zakládal jsi letos nebo již dříve?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod sabai 13. 1. 2020 17:28

Asi před 8 lety. Zůstatek tam mám 0.
sabai
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 13. 1. 2020 17:51

Psal mi MilanBrno, měl to zřejmě jako ty a jemu pomohlo poslat na účet 1.- Kč. Za zkoušku nic nedáš a třeba ti to pomůže k zobrazení baneru.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod sabai 13. 1. 2020 18:00

Díky, vyzkouším a dám vědět, pokud se zadaří.
sabai
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miffin 13. 1. 2020 20:03

Když jsem po dlouhé době vlezl do aplikace v mobilu, tak tam nabídka (baner) byla.
miffin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 1. 2020 01:27

regin píše:Pokud by měl někdo zájem, tak tady http://leteckaposta.cz/656908047 je jednoduchá tabulka v Excelu pro výpočet úroků této akce. Snad počítá dobře. Jestli ne, dejte vědět.

Díky za kalkulačku, vypočetl jsem si to i sám, máš to předpokládám bez odečtené daně, takže při rozumném ponechání a dotování do 7/2020 vychází čistý úrok +/- 2985,-

-- 14. 1. 2020 01:36 --

https://www.ing.cz/files/konto/pravidla ... n-2020.pdf

Toto někdo četl?
Viz. Pravidla marketingové kampaně: Zvýhodněná nabídka spořicího účtu ING Konto Zvýhodněnou úrokovou sazbu 2 % p. a. na prvních šest měsíců na zůstatek do výše 300 000 korun českých získá nový klient ING Bank, který splní všechny následující podmínky:
1. Osoba, která v minulosti nebyla klientem ING Bank.


To jako v minulosti kdykoliv? To můžou jít do vole ***** :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 14. 1. 2020 05:44

Ano, sloupce K a L jsou bez daně. Ale s daní se pak úrok v Kč připočítává do sloupce B pro další měsíc. Původně totiž měla ta tabulka jen vypočítat průměrný roční úrok v procentech, abych věděl, kdy to ukončit (kdy to přestane být výhodné). Pak jsem ale přidával další sloupce. Proto je taky taková "neuspořádaná". Počáteční částka se píše do J3 a jednotlivé měsíční vklady do sloupce G. Sloupce E a L by měly ukazovat stejnou hodnotu.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 14. 1. 2020 08:43

@dr._lukas: Nemícháš dvě akce dohromady?
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků