ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 31. 1. 2020 07:40

Vcera v 21:00 jsem z W daval kilko na transakcni ucet CS a dneska to pujde semka, akce je ve zpravach a vse je ok.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 4. 2. 2020 00:13

Do podmínek přibylo „Na zvýhodněnou úrokovou sazbu v rámci této akce neexistuje právní nárok.“, to je to tak komplikované, že si sami nejsou jistí, že to popíšou přesně?
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod iglooo 4. 2. 2020 00:32

A za odložené peníze neručíme. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 4. 2. 2020 07:38

odložené nebo uložené ? :-D
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 6. 2. 2020 08:08

Jinak včera mi v ING zprávách přistála tato zpráva:

Kód: Vybrat vše
Rádi bychom vás informovali, že vaši vytvořenou lednovou obálku s částkou 100000 Kč jsme vám od 1. 2. 2020 začali úročit zvýhodněnou úrokovou sazbou 2 % p. a. po dobu 6 měsíců.

Děkujeme za důvěru a jsme rádi, že využíváte Chytřejší spoření.

Náš tip: Abyste z úspor měli co nejvíce a zvýhodněná úroková sazba vám zůstala zachována, nechte své peníze v lednové obálce pracovat celých 6 měsíců.

Vaše ING

P.S. V únoru si můžete vytvořit další obálku s novými vklady až do 100 000 Kč, kterou budeme od 1. 3. 2020 také úročit 2 % p. a. po dobu 6 měsíců.


Takže snad jim jejich systémy fungují dobře a vše se povedlo.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 2. 2020 09:06

Ano, ta zpráva je zcela stejná jako při loňské obdobné akci, takže snad zkopírovali systémové nastavení akce z loňska správně (až na změnu maximální částky) :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 2. 2020 09:46

takze je nutne kazdy mesic klikat na banner?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 2. 2020 09:47

Myslím že ne, ale pro jistotu se tam před koncem měsíce před odesláním peněz na další obálku podívám :).
(Vloni se na nic neklikalo ani před první obálkou, v tomto je to jiné)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 6. 2. 2020 11:08

Není třeba,stačí jen pravidelně posílat peníze vždy ke konci měsíce.Vše jde automaticky.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 2. 2020 11:17

Na baner jsem v lednu kliknul, zpráva o zařazením do akce do IB v lednu přišla, k 31. 12. 2019 byla na účtu čistá nula. Na prvním vkladu provedeném koncem ledna ale nyní vidím úrok jen 0,5 %. Je to OK?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 6. 2. 2020 11:38

Je to OK, 1,5% přičtou až později. Je to tu napsané už několikrát.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 2. 2020 15:30

Že 1,5 % přičtou později si pamatuji z akce z minulého roku, ale již jsem si nezapamatoval, jaká procenta svítila na účtu, tedy jetli 0,5 % nebo 2 %.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 2. 2020 16:47

Jen základní úrok tam svítí, nikoliv bonus.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 7. 2. 2020 20:43

Zhodnocení ING Aria Lion Aggressive 5/7 od ledna 2019 dosud +33%, avšak od té doby co jsem ho zakládal, mi to vychází zhruba +11% p.a. V podstatě se jedná o takový trocha lepší průměrný titul. Předchozí výsledky samozřejmě nemají vliv na budoucí a už vůbec se nejedná o nějaké doporučení apod. Je to jen náhled, v jakých vodách a povinných podmínkách se v porovnání na dočasném s.ú. ING s 2% p.a. potácíte...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 7. 2. 2020 21:29

Počkej za rok, až přijde krize. Pak si povíme kdo se v čem potácí.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků