ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 11. 2019 11:20

Také mě to napadlo, nechce se mi na kiosek a vůbec absolvovat nějakou byrokracii s výpovědí. Tak snad budu mít štěstí a pošlou mi výpověď. :D
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 11. 2019 12:22

Výpověď na začátku letošního roku šla zrealizovat takto: vypsat formulář na výpověď, podepsat, oskenovat a scan poslat přes IB co by soubor bance.
Naposledy upravil MirekM. dne 29. 11. 2019 12:25, celkově upraveno 2
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 11. 2019 12:24

Bez ověření podpisu? To by šlo, to nezní složitě.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 11. 2019 12:25

Bez ověření podpisu.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 29. 11. 2019 13:37

Jde take vyuzit MonetaM nebo AirBank bankovnictvi/mobilni app a vyuzit tak mobilitu klienta. Zavolali mi pak jen z ING ze zrusenim uctu mi zrusi i investicni ucet, ja rekl OK .. a bylo zruseno.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 29. 11. 2019 19:09

jen nezapomínejte ze bankovni mobilita umi i zrusit stary ucet, ja uz napr nechavam si to zarizovat jenom takto. At to za me vyresi banka a jeji komunikacni nastroje.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luke811 5. 12. 2019 10:27

Prave vyzkouseno zruseni pres appku Monety... nikdo se na nic neptal, cca za tyden rovnou dosel dopis, ze investicni smlouvu ukoncili a k jakemu datu zrusi konto.
luke811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 12. 2019 11:06

luke811:
Ten dopis ti přišel od Monety nebo od ING a zrušili ti zároveň i IB?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod luke811 5. 12. 2019 11:12

Dopis dosel od ING. IB zatim bezi, termin zruseni konta mi tam napsali az za dva tydny. Ale fondy uz v nem videt vubec nejsou, zustava jen konto.

Edit: jeste je teda asi dobre dodat, ze vsechny fondy jsem predtim prodal, takze ke dni zadani v appce Monety tam byl nulovy zustatek :)
luke811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 12. 2019 12:27

@luke811: jen tak mimo, kolik vyšlo čisté zhodnocení fondů a jak dlouho jsi je držel? Mluvil jsem se dvěma, kteří takto investovali s ING a skončili šulnul...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jhypo 5. 12. 2019 12:49

Já jsem měl ING spořící bez investic a zrušil převodem účtu do jiné banky, měsíc do převodu se nic nedělo, den po zrušení/přesunu zůstatku poslali z ING SMS o ukončení, IB zůstalo se všemi zprávami i výpisy, akorát hlásí žádné produkty.
Jhypo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 12. 2019 12:57

Mě jenom vyhrožovali se zrušením, o nic jsem nežádal ani nepotvrdil a zřejmě už přikročili k rušení produktů (po dvou měsících docela úspěch) - na posledním výpisu jsem se díval, že mi úplně chyběla část se zůstatkem fondů a ani je nevidím v IB. Že se toho zbavím mi až tak nevadí, ale takhle "nuceně" je prodat bez obdržení jakékoliv výpovědi? Ten postup se mi moc nezdá... asi to posuneme na finančního arbitra. :nenapadne
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod luke811 5. 12. 2019 13:04

@bodyczech: Prodaval jsem to uz par mesicu zpatky, ale investoval jsem tam nekolik let pravidelne mensi castky, mix nekolika CZK akciovych fondu Fidelity (ty jejich ING tehdy jeste neexistovaly, kdyz jsem zacal). Za tech par let to odpovida v prumeru necelym 5% rocne, zadny super extra vynos vzhledem k tomu riziku, ale uplne spatne to taky nedopadlo... Spis mi prislo zbytecne drzet kvuli tomu ING, investovat muze clovek i jinde a ten jejich sporak uz delsi dobu za nic nestoji.
luke811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 12. 2019 15:37

Dík za info, to není špatný výnos, to ujde.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 5. 12. 2019 17:40

luke811, svoje příspěvky o 5% zhodnocení v ing musíš psát jinam. Tady ti moc lidí neuvěří.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků