ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 30. 9. 2010 08:36

Adule píše:lze to tedy posilat jen postou???

Několikrát vyzkoušeno obyčejnou poštou, zpracováno v řádu 1-2 dnů.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 10. 2010 17:53

Tak mi dnes volala paní z ING, že by se jako ráda sešla. No nic, řekl jsem jí, že z ING mě zajímá akorát to jejich konto, že žádné životní pojištění nebo něco takového nechci. Navíc, že aktuálně ty úroky nejsou nic moc.

Jinak ING má další akci, jako už několikrát, akorát mi to přišlo.
Pro "lovce" - bonus 300 Kč
Pro "ulovené" - v lednu dvojnásobný úrok, tedy 3,5 %.
Více: http://www.ingkonto.cz/bonus/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 29. 10. 2010 10:55

dotaz, kde sezenu svuj unikatní kod? Rad bych vyuzil te akce bonusoveho uroku.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 29. 10. 2010 11:10

prisel ti tim mailem tento mesic (pokud jsi jiz delsi dobu klient) anebo na infolince po overeni
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 10. 2010 11:36

Pokud jsi majitelem ING konta, tak zadny bonusovy urok nedostanes, ale muzes dostat 300 Kc za uloveni NOVEHO klienta.
Pokud nejsi majitelem uctu, musis pouzit cislo nekoho jineho - kazdy ti ho rad sdeli ;-), protoze za tebe dostane ty 3 stovky (prosim "lovce", aby cisla nepsalin do fora), pak ziskas bonusovy urok. Z max. castky 200 000 to dela mene nez ty 3 stovky, ktere dostane "lovec".
Na mforu nekteri lovci nabizeji az 2/3 ze sve provize, ale ver tomu ;-).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 29. 10. 2010 22:17

Ucet jiz mam, ted jsem ho chtel zalozit pritelkyni a tam presunout penize.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 10. 2010 22:37

Tak pokud ti "lovecké" číslo nepřišlo, zavolej si na ING (800 159 159) a tam ti ho sdělí
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 10. 2010 23:08

Teď marně přemýšlím jestli by se našel vůbec někdo, kdo si ING s úrokem 1,75% p.a. založí :-( Lidé, kterým jsem ho založil na jaře v rámci letní akce, se moc na úrokové sazby nedívají, ale teď už asi nikdo nebude po ruce :-) Jediná možnost, obejít tetičky, babičky, tcýni, snachu, bratra, matku... sepsat smlouvu, vložit každému na účet 5 kč a po zaplacení provize účty zrušit :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 2. 11. 2010 14:24

musíš vložit z účtu registrovaného na jméno tetičky, tedy pošleš 0,01 Kč a zaplatíš ve spožce 7 Kč nebo kolik poplatku
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 02:42

Tak dnes úspěšně zrušeno... ve čt jsem zaslal výpověď a dnes těch pár šušní co na ING zbylo dorazilo do PS... do IB ing se už taky nedostanu... A proč jsem zrušil..měl jsem ho přesně rok a den a od té doby jsem zažil 3x snižování úroku a na takovou banku prdím :-D :-D :-D Jen je škoda, že si poláci z mBank vymýšlejí a chtějí ověřený podpis na výpovědi nebo osobní kontakt.. ne, že bych měl Ostravu daleko, ale jen kvůli rušení je to zbytečná cesta 8-P
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 08:43

Mohu vedet duvod, proc rusit neco, co nic nestoji? A naopak tim rusenim sam sobe privodim naklady - minimalne ztraceneho casu?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 08:45

V rámci reorganizace účtů :-) Jak tak koukám ING stejně nic nového nepřinese a úroky byly skoro vždy pod konkurencí... :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 11. 2010 09:09

Asi tak, já sem si ING Konto založil kdysi, pak sem zjistil, že můžu mít spořicí účet ve své bance, tak na milém ING Kontu ležela rok a půl stovka a když moje banka snížila úrok, tak se ING Konto hodilo. Teď co se objevila Wustenrot, tak se přesunu tam, nicméně vážně nevidím důvod ING Konto rušit, jeden nikdy neví, kdy se to zase bude hodit.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 16. 11. 2010 09:12

ING konto je v ČR od roku 2001 a až do konce roku 2007 kdy přišla mBank a její eMax nemělo ING konto žádnou konkurenci. Ať už co se týče úroků, tak hlavně především možnostmi disponování penězi bez jakékoliv výpovědní lhůty. Teprve poté přišli s konceptem spořících účtů tak jak je známe i ostatní. Do té doby naše banky znaly pouze termínované účty, pro jejichž otevření bylo nutné mít v bance i placený běžný účet.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 09:24

dr._lukas: uz jinde jsem si vsiml, jak jednas naprosto impulsivne, zbrkle a neracionalne. Jsem zvedav, az treba nahodou ING vyskoci nad konkurenci, jak si jej rychle poletis zalozit :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků