ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 3. 2019 05:37

"Spolehlivé" ne, ale z podmínek poměrně jasně vyplývá, že jakýkoliv výběr jde z posledního vkladu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 6. 3. 2019 13:35

Tohle se mi objevilo jako zpráva v IB:

Vaše únorové vklady z akce Chytré spoření se již úročí

Dobrý den, ádi bychom vás informovali, že počátkem tohoto měsíce vám začneme úročit 300000 Kč zvýhodněným úročením 2 % p. a. na půl roku.

Děkujeme za důvěru a jsme rádi, že využíváte Chytrého spoření.

Vaše ING

PS. Abyste o toto zvýhodněné úročení nepřišli, nechte své peníze na spořicím účtu pracovat celých 6 měsíců.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 6. 3. 2019 14:50

To spoření museli dlouho vymýšlet, aby to tak blbě začínalo a ještě hůř končilo. Asi aby si lidi uvědomili, jaký to jsou šejdíři, a nenapadlo s nima investovat do fondů.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod blackwork 6. 3. 2019 17:21

Co vím tak má ING nejnižší poplatek - 1% na nákup světových fondů takže pokud je někdo chce je to nejlepší poplatková volba pokud je vám ovšem kámoš nedomluví za nula ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas3 6. 3. 2019 18:00

xls píše:To spoření museli dlouho vymýšlet, aby to tak blbě začínalo a ještě hůř končilo. Asi aby si lidi uvědomili, jaký to jsou šejdíři, a nenapadlo s nima investovat do fondů.



Tomuhle moc nerozumim. Přečet jsem si podmínky, vložil peníze a ty se úročí. Co je na tom špatně?
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 6. 3. 2019 20:08

Jak to pracuje při vyšších vkladech.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 3. 2019 10:04

INFO pro ty co nechtějí konverzi (posun je v tom že dřív se muselo na pobočku)

Dobrý den,

vyplněný formulář k prodeji fondu můžete nahrát skrze internetové bankovnictví do sekce "Dokumenty a výpisy" > "Moje dokumenty" > "Nahrát dokumenty", kde přiložíte fotokopii/sken tohoto formuláře s IBANem účtu a SWFIT/BIC kódem banky pro převod. Poté bude prodej proveden bez konverze na USD účet.

Formulář je možné rovněž vyplnit na kterékoli z našich poboček: https://www.ing.cz/kontakty/pobocky/ nebo zasláním poštou s úředně ověřeným podpisem.
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khonsun 7. 3. 2019 15:19

xls píše:Jak to pracuje při vyšších vkladech.

Rekl bych, ze stejne.
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 3. 2019 15:21

Trochu jinak, ale podle podmínek. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 7. 3. 2019 18:33

chrudimi píše:Abyste o toto zvýhodněné úročení nepřišli, nechte své peníze na spořicím účtu pracovat celých 6 měsíců.
Vaše ING

Rozumím tomu, že jakmile vybereš 1 Kč, tak std úročení spadne 0,50% a smolík…
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 7. 3. 2019 19:17

Ne, ze zvýhodněného vkladu se odčerpá jen 1Kč.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas3 8. 3. 2019 08:50

khonsun píše:
xls píše:Jak to pracuje při vyšších vkladech.

Rekl bych, ze stejne.


drkarel píše:Trochu jinak, ale podle podmínek. :)


Souhlas, nejdřív to pracuje stejně, pak trochu jinak, ale dokud jsou dodrženy dané podmínky, tak je na ostré soudy brzo.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 8. 3. 2019 23:18

chrudimi: To máte fajn, mně se žádná taková zpráva v bankovnictví neobjevila. Doufám, že tomu nemám rozumět tak, že by mi ta zvýhodněná 2 % nedali... Vklad jsem provedl 24. 2.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LaNov 10. 3. 2019 20:46

Mně se v IB po kliknutí na obálku objeví jen: "Ups, něco se pokazilo." :/
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elfin 11. 3. 2019 14:23

Já tam zprávu mám, i když ten úrok 2% zatím nikde nevidím, budu věřit zprávě. Jak bude další vklad do 300tis.fungovat s úročením, když je podmínka, aby byl v dubnu zase vyšší než celkový zůstatek za březen? Musí se tedy poslat víc než v únoru, i když je limit na 2% stejný?
elfin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků