ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MP007 2. 7. 2019 19:05

Není lepší kombinace Moneta+Expob?
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 7. 2019 19:15

Převodem k Monetě nejde nic zkazit, efektivní úročení v ING je vždy nižší než 2,0 %. K výpočtu jen připomínka, že jsou i tací, kteří k 31.1. 0,- (či prakticky 0,-).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 2. 7. 2019 19:47

nezapomínejte na jednu věc je to "chytre sporeni" me fakt tesi ze to byla takova supr hra, to zadna jina komercni (malé k) banka nemá tohleto.


Jedine co davam minus ze se to nikdy nepriblizi k 2pa a tady bych řekl toto, oni davaj 2pa ale ne na všechny tvoje peníze v jisty cas > narazim na to ze když poslední pracovni den byl daleko od 1 v mesici (AZ TRI DNY), tak třeba cele tri dny se ten lot co jsem nasypal v mesici urocil jen 0,5pa, coz moneta, expo, trinity ma hned.

Plus ing dalo pul procentního bodu navíc oproti ostatním bankam v lednu, za to maj plus, monete to trvalo dalších 6 a 3/4 mesice.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L - Core 3. 7. 2019 08:33

MP007 píše:Není lepší kombinace Moneta+Expob?

Je, 1,6% p.a. > 1,58% p.a. ;-)
(jen je nutno založit další účet v další bance.. pokud ho tam už člověk nemá)
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas3 3. 7. 2019 12:17

Za mne má ING plus za to, že produkt s 2% nabídla jako první a ještě s 6. měsíční garancí.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 7. 2019 12:48

Za mě velké mínus, za to jakým způsobem/za jakých podmínek to udělala!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 3. 7. 2019 15:31

Já bych do těch mínusů přihodil i to otřesné IB.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 3. 7. 2019 17:28

V ING byli vždycky ukázkoví šejdíři, touhle akcí to dotáhli k dokonalosti. My tady na fóru to možná využijeme ke své výhodě, normální smrtelník nemá šanci.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 3. 7. 2019 17:51

ja ib beru ze je aspoň uplne jiné nez cokoliv jiného, ale zas mají super věc, ukazat pripsane veskere uroky v jedne castce, to je supr.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goropes 4. 7. 2019 08:01

evelista: myslíš jedinou částku jako základní úrok a pak po týdnu zvlášť bonusový úrok? :D
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 4. 7. 2019 09:28

no jasne to me ani nejak neodrazuje, ale myslim to jak mas podrobnosti uctu a uplne dole mas tu SUM částku.

PS: tedka jsem si vlastne rikal ze nekde zaznelo ze ing neuroci pripsane uroky, nebo se pletu? dik za tuto odpoved lidi.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 7. 2019 09:35

evelista píše:... zas mají super věc, ukazat pripsane veskere uroky v jedne castce, to je supr.
tak to je opravdu vychytávka, že úroky sečtou, že bych si to kvůli tomu založil
jinde je zrovna uvádí jako jednu položku, v jednom termínu :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 4. 7. 2019 11:15

Mi si nerozumime, to secteni je od pocatku vseho urokoveho dění. Vsechny mozne akce i nemozne a vsechny uroky sectene v jednom cisle, paráda. "Kdo z Vás to má?"
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 7. 2019 11:53

ROlda78 píše:Tak to je opravdu vychytávka, že úroky sečtou, že bych si to kvůli tomu založil
jinde je zrovna uvádí jako jednu položku, v jednom termínu :-D

To není pravda, i jiné banky používají základní a bonusovou úrokovou sazbu a funguje to pak podobně jako u ING, kdy základ je přičten na zlomu měsíce a bonus (vázaný na splnění nějaké podmínky) o několik dní později. Například Equa bank a jejich Spořicí účet HIT: celkem 1,3%, z toho 0,2% základ a 1,1% bonus s podmínkou zaplatit v daném měsíci aspoň 3x kartou (nebo alternativní podmínka mít určitou částku u nich v podílových fondech).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 7. 2019 13:43

Co to tu zase řešíte za krávoviny? :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků