ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pan Jan 14. 5. 2019 09:02

mirekd11 píše:Ahoj.Omlouvám se jestli zase opakuji nějaký dotaz.Právě mi skončilo u ING 6 měsíční období s 2 % úrokem a přemýšlím kam peníze přesunout.U Hello bank kde je spořák na 1.50 % už účet mám.Jaká alternativa se ted nabízí?????
Triniti uvádí na webu 1.18 %,wustenrot má 1.6 % ( je tam ale nějaká tuším roční fixace),pak jsem ještě našel Monetu kde je 1,2 %.To by mi asi vyhovovalo protože mám ve městě i kamennou pobočku.
Ještě nějaké možnosti o kterých bych nevěděl ??? :-)


Tady je zatím asi poslední kompletnější přehled. https://www.penize.cz/sporici-ucty/4059 ... si-prehled Kromě toho od 15. května zvyšuje úroky Air Bank, místo 1 % teď bude 1,3 %.
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 5. 2019 10:56

Pan Jan píše:Triniti uvádí na webu 1,18 %.

:pozor viewtopic.php?f=316&t=302027&st=0&sk=t&sd=a&start=2572
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 16. 5. 2019 11:57

Zajímalo by mě, jak chápete podmínky akce Doporuč ING Konto. Pokud bych přivedl nového klienta, on si založil účet u ING a využíval ho pouze jako spořící (poslal by si třeba 100 000 Kč a ty by pak spořili 2% půl roku). Vyplnili bychom kód ambasadora. Investice do podílových fondů by nový klient neprováděl. Stávající klient dostane bonus 300 Kč. A jak je to s novým klientem, ten dostane bonus také 300 Kč?
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 5. 2019 12:16

Nový klient nedostane žádné zvýhodnění, při uvedení kódu v průběhu zakládání ING Konta odměnu získá pouze doporučitel.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 5. 2019 15:39

Odmenu 300kc dostane jak stavajici klient, tak doporuceny (coz bylo odjakziva).
A kod se zadava az po zalozeni uctu (coz je nove).

Edit: tak dle upresneni drkarla asi odmena skutecne nebude
Omlouvam se...
Naposledy upravil milanBrno dne 16. 5. 2019 18:08, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razputyn 16. 5. 2019 16:16

Tak jak to tedy je?
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rad68 16. 5. 2019 16:44

Máte někdo vyzkoušen převod prostředků v rámci Ing o víkendu? Podle jejich tabulky obecně uvádějí interní převody D+0 (což mám i vyzkoušeno), ale předtím píšou něco o pracovních dnech (byť v souvislosti s převodem jinam že je D+1). Čekal bych, že interní převod je vždy stejný, ale tuším ČSOB je ještě nedávno prý o víkendu nedělala, tak se radši ptám.
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 5. 2019 17:32

Dle stávající akce dostanou 300 oba: https://www.ing.cz/files/cz/akce/mgm/pr ... -05-19.pdf. Nevím, jestli byla někdy akce jen pro doporučujícího, ale poslední akce se kryla se 2% a mám pocit, že tam doporučený přednostně dostal ta 2% a ne 300,-, což asi myslel fremantle. Takže není nutno hned někoho obviňovat ze lži. Chybu udělá každej (tedy je tu jeden v.., co to nikdy neuzná :) ).

-- 16. 5. 2019 18:58 --

Pro nevěřící Milany: např. https://www.ing.cz/files/cz/akce/mgm/pr ... ondy-2.pdf "V případě kombinace s akcí „Chytřejší spoření“ bude pro nové klienty upřednostněna akce „Chytřejší spoření“." Ale OK, praxe může být jiná, může záležet taky na konkrétním měsíci - každý měsíc mají mírně jiné podmínky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod OnderCZ 16. 5. 2019 21:09

Reálně se situace stala, já se právě ptal hypoteticky, zajímaly mě reakce ostatních. Situace v reálu je taková, že jsem si založil ING konto v únoru, jedna další osoba také v únoru. Pak jsem získal kód ambasadora, vyplnili jsme tedy formulář o doporučení. Do konce února jsme oba dva každý jednotlivě na účtu ING měli 100 000 Kč.

Odměna 300 Kč za doporučení mi dorazila 3. dubna. Té další osobě nedorazila vůbec, proto jsem se chtěl zeptat. Informoval jsem se přímo i u ING, odkázali mě na podmínky akce, které platily v únoru:

Kód: Vybrat vše
https://www.ing.cz/files/cz/akce/mgm/pravidla-kampane-doporuc-ing-konto-nebo-ing-podilove-fondy-2.pdf

V případě kombinace s akcí „Chytřejší spoření“ bude pro nové klienty upřednostněna akce „Chytřejší spoření“


Vrtalo mi to hlavou, pročítal jsem si podmínky, říkal jsem si, zda uvažuji správně a ještě mi přišlo upřesnění také přímo z ING:

Kód: Vybrat vše
Ano, je to tak. V případě kombinace akce na doporučení s kampaní Chytřejší spoření, má přednost tato kampaň před jinou současně probíhající akcí.

Tedy pokud stávající klient doporučí nového klienta, pak doporučitel v případě splnění podmínek získá bonus za doporučení. Nový klient má nastavenou zvýhodněnou sazbu a nemůže již čerpat další výhody.


Takže to chce někdy číst opravdu důkladně, původně jsem si myslel, že to je jinak a bonus dostaneme oba.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 17. 5. 2019 06:36

O vikendu neni mozne okamzite posilani z ing uctu na ing.

Zdroj: 2 mesice pred, kiosek smichov.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bancroft 17. 5. 2019 16:29

Jak vlastne poznam, jestli mam do ING ted v kvetnu poslat dalsich 300k abych mel jistotu ze teda od cervna budou uroceny 2%? V tom jejich IB to nikde nevidim, ani zprava mi o tom neprisla. Jenom ze jiz chytre sporim (uz jsem tam poslal vklad v breznu i dubnu). Diky.
Bancroft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mate59 17. 5. 2019 16:52

Nepoznáš.Ku koncu mája pošli peniaze.V júni príde najprv úrok a potom do 10 aj bonusový.V IB je to v správe,hlásia, že už ho poslali.Májové peniaze sa budú úročiť od júna 2%.Vidíš to aj vo výpisoch.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bancroft 17. 5. 2019 16:56

Ok, dik. Takze vlastne se to dozvim vzdycky az zpetne, jestli se rozhodnou ten mesic urocit 2%. Skoda ze to nerikaji dopredu aby clovek vedel jestli ten akcni urok 2% bude pokracovat i na stavajici mesic nebo ne.
Bancroft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chrudimi 17. 5. 2019 17:10

Akce je do odvolání, předpokládal bych tedy, že by o ukončení akce přišla zpráva do IB, na mail apod.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 17. 5. 2019 17:25

V podmínkách je, že to můžou odvolat 5 dní předem, tak to sleduj.
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků