ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sorryjako 4. 4. 2017 17:45

V podminkach akce neni, ze by byla jen pro oslovene klienty, pritom v podminkach predchozi akce bylo hned na zacatku uvedeno, ze je jen pro oslovene klienty.
sorryjako
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sorryjako 4. 4. 2017 17:45

V podminkach akce neni, ze by byla jen pro oslovene klienty, pritom v podminkach predchozi akce bylo hned na zacatku uvedeno, ze je jen pro oslovene klienty.
http://www.ingbank.cz/700
sorryjako
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 4. 4. 2017 20:38

Dle telef. je akce jak pro oslovené, tak pro zájemce - ten pokud splňuje podmínky a má zájem, tak po zainvestování má uvést v IB do zprávy žádost o zařazení.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2017 06:03

Koukám do IB a se včerejšm datem tam mám také nabídku na akci ingbank.cz/1000, určitě využiji
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 5. 4. 2017 07:26

Já si kvůli té akci znovu zařizuji ING konto a komisionářskou smlouvu, které jsem před měsícem zrušil výpovědí :-)
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 4. 2017 07:29

To ale děláš blbě, ne? Komisku jsi už měl mít dle podmínek pro účely akce platně sjednanou k 31.3.2017... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 5. 4. 2017 13:28

Pravdu díš. Jsem měl za to, že vše je potřeba zařídit do 30.4.2017. njn.. já hňup neumím číst
BTW: fremante máš můj obdiv - úžasný přehled a chuť radit jiným :tleskani
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 5. 4. 2017 19:32

Pro získání bonusu se počítají investice v celkové výši 10000,- takže můžu investovat do více fondů po menších částkách. Je to tak? :)
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TnT2 5. 4. 2017 19:57

Podmínky akce celkem jasně říkají "Úspěšně zadá investici nebo investice do jednoho nebo několika fondů, které si zvolil z aktuální nabídky, v souhrnné výši alespoň 10 000 Kč," takže ano.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 4. 2017 19:58

Je to tak. Trochu se divím, že se ptáš, je to poměrně jednoznačně řečeno v podmínkách:

"Úspěšně zadá investici nebo investice do jednoho nebo několika fondů, které si zvolil z aktuální nabídky, v souhrnné výši alespoň 10 000 Kč"

-- 5. 4. 2017 20:59 --

:-) jsem pomalej.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hanssh007 5. 4. 2017 20:32

Zajímalo by mě, jak moc některé ING porostou, díky zvýšené potávce :)
hanssh007
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 4. 2017 21:26

Ty podmínky akce jsou trochu nejednoznačné a matoucí. Čtu tam mj., že
Nárok na příspěvek do fondu ve výši 1000 Kč vzniká pouze za podmínky, že po celé období od 3. 4. do 30. 4. klient nezadá žádný pokyn k prodeji cenných papírů jakéhokoli jím drženého podílového fondu.
Podle toho by mohlo vyplývat, že ta investice do fondu by měla být provedená do 3.4. což je už pozdě a pak do 30.4. by neměl být zadaný žádný pokyn k prodeji.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jisy 5. 4. 2017 21:27

Jenom pozor na to, že těch 1 000 Kč Ing bank přispěje do fondu, do kterého je investováno v období 1.4. až 30.4.2017 p o p r v é, takže musí být takový alespoň jeden fond aspoň na část z těch 10 tisíc. Chápu to tak, že při opakované investici by nebyly splněny podmínky.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikko 5. 4. 2017 21:50

jisy píše:Jenom pozor na to, že těch 1 000 Kč Ing bank přispěje do fondu, do kterého je investováno v období 1.4. až 30.4.2017 p o p r v é, takže musí být takový alespoň jeden fond aspoň na část z těch 10 tisíc. Chápu to tak, že při opakované investici by nebyly splněny podmínky.

Myslím, že je to jinak. ING banka chce (krkolomně) vyjádřit, do kterého fondu pošle bonus, jestliže klient investoval do více fondů. Bonus tedy pošle do toho fondu, do kterého klient investoval nejdříve (samozřejmě v období 1.-30. duben 2017).

"Příspěvek na investici do podílového fondu bude prostřednictvím ING Bank investován klientovi ING Podílových fondů do fondu, do kterého klient v období od 1. 4. 2017 do 30. 4. 2017 investoval poprvé.V případě, že klient zadal v jeden den nákupy více podílových fondů, bude mu příspěvek vyplacen do podílového fondu s nejnižší rizikovou třídou (viz ING Podílové fondy sazebník). Pokud budou mít podílové fondy stejnou rizikovou třídu, bude příspěvek vyplacen do jednoho z nich dle výhradního uvážení ING Bank."
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 5. 4. 2017 21:53

to vlazy: je to opravdu napsáno nevhodně, ale nabídka přišla do IB až 4.4. a platí, či-li ten termín 3.4.- .. je myšlen dle mě pro prodej.
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků