ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 1. 4. 2019 18:07

Já mám třeba v IB Nominální úroková sazba: 1,44%
Pak se v tom vyznej :)
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod francikas 1. 4. 2019 20:43

panecku ja bych vam mohl vypravet, moje zalozeni uctu trvalo 5 kalendářních dnu (zalozeno na pobočce) nechtel jsem fotit a dokumenty přes ip apku, druhy ucet v rodine aktualne trva 8 kalendářních dni (ještě to není u finise)
nej bylo když jsem do ty aktualni akce nastupuval bylo to, ze jsem myslel ze to stihnu zalozit 27.2 abych 28.2 rano prevadel finance, dost zcesna představa to byla
Takze si to realne dejte tak min 6 prac dni dopředu, pokud to proběhne hladce
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 4. 4. 2019 09:04

ING mně včera připsalo odměnu 300 Kč za doporučení. Konto založeno cca v půlce února, někdy na konci února zadán můj doporučovací kód u známého, který si ING konto vytvořil také a odměna již připsána. Jen info, aby ostatní, kteří měli pochybnosti, věděli, že to funguje.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 6. 4. 2019 13:48

francikas píše:panecku ja bych vam mohl vypravet, moje zalozeni uctu trvalo 5 kalendářních dnu (zalozeno na pobočce) nechtel jsem fotit a dokumenty přes ip apku, druhy ucet v rodine aktualne trva 8 kalendářních dni (ještě to není u finise)
nej bylo když jsem do ty aktualni akce nastupuval bylo to, ze jsem myslel ze to stihnu zalozit 27.2 abych 28.2 rano prevadel finance, dost zcesna představa to byla
Takze si to realne dejte tak min 6 prac dni dopředu, pokud to proběhne hladce


A na pobocce si to neofotili? :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod francikas 6. 4. 2019 19:24

ne, na kiosku je osoba, která to "zvidimuje" jinak druhej rodinnej ucet se aktivuje od 24.3 a infolinka a formular odpovedi nam rikaji mame toho hodne nestihame. Proste něco tam uplne něco tam nevyslo a mlzej.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maeth_u 8. 4. 2019 14:03

Už mám v IB první várku (2-0.5)% úroků za březen.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod icdesoft 8. 4. 2019 15:14

A dostal jste správnou výši bonusu? Mě dnes také přišel bonus, ale jeho výše odpovídá pouze 0,5% namísto očekávaných 1,5%...
icdesoft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod icdesoft 8. 4. 2019 15:14

A dostal jste správnou výši bonusu? Mě dnes také přišel bonus, ale jeho výše odpovídá pouze 0,5% namísto očekávaných 1,5%...
icdesoft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maeth_u 8. 4. 2019 15:23

Jo
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 8. 4. 2019 15:23

jj, mne dnes kapříci taky připluli, výše sedí na 2% (resp. 0.5% předtím a 1,5% dnes), tedy přesně jak bylo slíbeno.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 8. 4. 2019 17:38

Také mi dorazil bonus. Teď už to sedí na ta 2 % a zhruba to odpovídá tomu, co jsem očekával (plus-mínus pár korun).
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rad68 8. 4. 2019 19:52

A kolik Vám jako bonus připsali, když je to plus mínus? Já jen že můj úrok se od přítelkynina liší o několik korun. Přitom jsme tam oba poslali ve stejný den rovných 300 (a výchozí zůstatek se nám lišil asi o korunu, ale ten by stejně neměl hrát roli).
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 4. 2019 21:32

A nepřipsala se jednomu z vás platba na ING konto o den později (jedna došla třeba D+0, zatímco na druhý účet D+1)? To nějakou tu desetikorunu na úroku udělá...

Mně připsali úrok podle předchozího výpočtu v tabulkovém kalkulátoru téměř přesně (na koruny přesně, můj výsledek byl jiný o 12 haléřů, měl jsem tam zohledněný už i přívklad z 29. března, kde rozdíl přisuzuji nepřesností toho, která část se mi započítala do základního úroku 0,5 % p.a. a která už jen do 0,1 % p.a. nad limit základního úročení 300 tisíc Kč)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod francikas 8. 4. 2019 21:57

skoda ze se pripisuje az takto pozde, pak tyto urocene penize zacinaj az 8 dne v mesicu k uroku pro dalsi mesic, takze aktualne ma banka ty vase 3 kila a kracuje vam o 8 dni urok z nich, pak to krasne 2pa se dost snizuje. (malinko vim, ale I tak zamrzi)
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlaju 8. 4. 2019 22:14

francikas: to, že banka připisuje úroky měsíčně a ne až po skončení akce právě zvyšuje oněch 2%pa, technické zpoždění několika dní bych jim nevyčítal.
vlaju
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků