ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlaju 16. 7. 2019 11:59

fc70: dobře, možná je to jen návrat. Ale na 4 měsíce? Vždyť to bývalo na 6 měsíců vždycky, výjimka bylo to, že to bylo i pro současné klienty a že šlo vršit limit.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 7. 2019 14:54

Zatím nelituju, že jsem rušil na začátku roku a jsem pryč!
Je otázka, zda už vůbec bývalým kl. ten účet umí znovu založit (snad ano). Ale pro mě tato nabídka není..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 16. 7. 2019 22:24

takze 2pa aktualne pro nove uzivatele only, zadne stare a nove peníze před datem 16.7.19.

Z toho mi pripada ze min ze 1/3 nevedi a spis neveri v udrzeni uroku 2pa oproti akci na zacatku roku, uz není jistota předpokládat a zavazat se na pul roku zakaznikum.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 7. 2019 06:09

Na začátku akce 2 % na 6 měsíců se dušovali, že nemožnost založit nový účet pro klienty, kteří již v minulosti měli ING konto a zrušili jej, je způsobeno chybou v systému.
Že by chyba v systému přetrvávala? Předpokládám tak akorát nějakému vedoucímu pracovníkovi v hlavě ...

-- 17. 7. 2019 07:18 --

ROlda78 píše:Zatím nelituju, že jsem rušil na začátku roku a jsem pryč!

Já lituji, neboť jsme mohli mít pár měsíců nějaké peníze na 2 % na svých účtech.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 17. 7. 2019 10:40

Včera jsem ING z dlouhé chvíle vyprázdnil a nechám ho znovu uspat. Rušit zatím nemá smysl, třeba časem opět pozitivně překvapí ;-)
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 17. 7. 2019 11:13

MirekM.: tipoval jsem, že jde o "chybu" v uvozovkách, teď se uvidí, jestlipak najednou tu "chybu" opravili od 1.7., po ukončení akce.
---
Tak ne, odpověděli mi na dotaz, že se předpokládá oprava až v září.
Naposledy upravil vlaju dne 17. 7. 2019 17:36, celkově upraveno 1
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flightmax 17. 7. 2019 12:23

Pokud se mi podaří založit Spoříto od Monety.... tak tam taky peníze přeliji a zbytek do Trinity. Jinak počkám dokud bude tady můj efektivní úrok větší než u Trinity. Vlastně moc tu jejich politiku nechápu. Ale účet zatím taky rušit nebudu.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 7. 2019 13:07

ROlda78 píše:Zatím nelituju, že jsem rušil na začátku roku a jsem pryč!
Je otázka, zda už vůbec bývalým kl. ten účet umí znovu založit (snad ano). Ale pro mě tato nabídka není..


Já zrušení ING na začátku roku nelituji a litovat nebudu. Jsem rád, že jsem se ING zbavil. :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 7. 2019 13:52

Creditas od 22.7. 2% do 1,5 mil
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 7. 2019 06:21

Denní úročení až do dne výběru včetně prémiového bonusu - ověřeno včera na infolince.

Né že bych neměl co dělat a bavil se voláním na infolinky, ale tento měsíc jsem také v rodině odsouval a v prvním okamžiku mně zatrnulo, jestli jsem něco nepřehlédl či špatně nepochopil ...

Než zde pustíte do oběhu nějakou zcestnou blbost, zkuste si ji nejprve ověřit.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 18. 7. 2019 20:09

v te poslední zprave v IB "Vaše vklady z akce Chytřejší spoření se úročí 2 % p.a." je prvne videt to co mělo byt videt hnedka ze zacatku (ano kazdej není tak na tom jak my tady) a to do jakeho mesice to tam nechat. (dal uz napovídat nebudu :) )

březnové vklady XY,AB Kč se úročí do konce září
dubnové vklady XY,AB Kč se úročí do konce října
květnové vklady XY,AB Kč se úročí do konce listopadu
červnové vklady XY,AB Kč se úročí do konce prosince
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 18. 7. 2019 20:41

Tohle je ještě v pohodě, to možná i lidi chápali, ale pak to už nedali - a to je stejné jako dnes: už vidím, jak si lidi zítra vyberou ty březnové vklady a červnové si tam nechají (a taky už nebudu napovídat a vše opakovat, prostě někomu to přijde vtipné a někomu ne :-)
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 7. 2019 05:31

Mně hlavně v tom posledním výčtu chybí dubnové vklady (které v předchozím výčtu byly), tak mám určité obavy, aby se úročily (když je systém neeviduje). :)

Ano, tohle na tom bylo to nejsnáze pochopitelné, nakonec i bankou nejvíce propagované. O možnostech výběru propagace banky taktně mlčí. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Veverka1 19. 7. 2019 22:18

MirekM. píše:Denní úročení až do dne výběru včetně prémiového bonusu - ověřeno včera na infolince.

Né že bych neměl co dělat a bavil se voláním na infolinky, ale tento měsíc jsem také v rodině odsouval a v prvním okamžiku mně zatrnulo, jestli jsem něco nepřehlédl či špatně nepochopil ...

Než zde pustíte do oběhu nějakou zcestnou blbost, zkuste si ji nejprve ověřit.


Denní úročení základní i bonusové sazby by bylo skvělé, ale v podmínkách "Chytřejšího spoření" se píše:
"Částka, která podléhá měsíčnímu zvýhodněnému úročení, je vypočtena jednoduchým způsobem. Jedná se o kladný rozdíl financí připsaných na ING Konto a částek z něj vybraných. ..."

Podle této definice se bonus při výběru v průběhu měsíce za tento měsíc nepřipíše. Položil jsem písemný dotaz na ING, aby to nebylo jen ústní sdělení, ale bylo to písemně dáno.
Veverka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evelista 19. 7. 2019 23:11

ja diky tomu co psal Veverka mam dojem (a vim ze to je spravny dojem) ze když jsem druhy mesic z 6 mesicu celkem vybral 5 dne 10 000kc a zas na konci mesice je tam vlozil, tak diky tomu sem se dostal do nejake urokove smycky a uz se s kazdym mesicem vezu o min uroku ze jsem vybral a ten minus se dostava do každého následujícího mesicu. takove extremni LIFO zverstvo.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků