ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 5. 2017 19:13

Máš pravdu, asi fakt zůstanu stranou :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 5. 2017 21:00

Tak na tech 10k jsou jak zisky, tak ztraty jen drobny. A ano, prumerne to bude rust, ale vykyvy smerem dolu prijdou zcela urcite.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 5. 2017 21:29

No a to jsou i fondy co od prosince pripsaly těžko uvěřitelných 20 procent. Nejvyšší čas to doporučit uklizeckam ve firmě.
Zatím žádná černá labuť nemůže přiletět.
Statistiky se zatím v klidu můžou falšovat dál.
Ecb skupuje všechno možný, státní dluhopisy už jim jsou málo tak kupujou podnikový.
V oběhu je 4x víc peněz než před rokem 2008.
Jistota budou až italské volby. Ceny nemovitostí tam klesají, jaká je tam krize. Tam prodávaj baráky za euro. A dneska jsem se dočetl že dávaj 2000 euro když se tam k nim někdo přestěhuje.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ja ryn 11. 5. 2017 04:16

Tak proc si tam nenastehuji migranty? Asi ze vyjdou na vic nez 2000 Euro.
ja ryn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slazz 11. 5. 2017 09:18

guuruuu píše:Tak jasně že to stoupá, když jsme my účastníci bonusového programu nakupovali. Otázka je, co to udělá, až začneme většinou za 5 pracovních dnů hromadně prodávat?


Tohle je jedna z největších ***** co jsem tu za poslední dobu četl. Asi vás zklamu, ale těch pár usmolených tisícikorun rozhodně nemá na cenu fondu vliv.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ency 11. 5. 2017 11:09

Me ten litr nepripsali (zadal jsem o zarazeni do akce a to bylo slibeno), tak jsem jim napsal a uz vidim cekaji obchod.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 11. 5. 2017 14:11

Chci zakládat ING konto. Kromě 500,- co dostanu má někdo ještě nějakej kod na dalsi bonus?
viz.: Nabídku lze kombinovat s aktuální akcí „Doporuč ING Konto nebo ING Podílové fondy a získej odměnu“.
;-)
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 11. 5. 2017 14:18

ING Konto: výhodnější úrok 1 % p. a. na první 3 měsíce až do výše zůstatku 300 000 Kč.
ING Podílové fondy: ING Bank Vám přispěje 300 Kč do fondu, do kterého zainvestujete.

Pokud je to pro Vás zajímavé, tak kód posílám v SZ.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 11. 5. 2017 14:19

Ano je díky. ;-)
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ja ryn 11. 5. 2017 14:23

slazz píše:
guuruuu píše:Tak jasně že to stoupá, když jsme my účastníci bonusového programu nakupovali. Otázka je, co to udělá, až začneme většinou za 5 pracovních dnů hromadně prodávat?


Tohle je jedna z největších ***** co jsem tu za poslední dobu četl. Asi vás zklamu, ale těch pár usmolených tisícikorun rozhodně nemá na cenu fondu vliv.

To si jenom myslis.
ja ryn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ja ryn 11. 5. 2017 14:23

slazz píše:
guuruuu píše:Tak jasně že to stoupá, když jsme my účastníci bonusového programu nakupovali. Otázka je, co to udělá, až začneme většinou za 5 pracovních dnů hromadně prodávat?


Tohle je jedna z největších ***** co jsem tu za poslední dobu četl. Asi vás zklamu, ale těch pár usmolených tisícikorun rozhodně nemá na cenu fondu vliv.

To si jenom myslis.
ja ryn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod portable30 11. 5. 2017 14:45

slazz píše:
guuruuu píše:Tak jasně že to stoupá, když jsme my účastníci bonusového programu nakupovali. Otázka je, co to udělá, až začneme většinou za 5 pracovních dnů hromadně prodávat?


Tohle je jedna z největších ***** co jsem tu za poslední dobu četl. Asi vás zklamu, ale těch pár usmolených tisícikorun rozhodně nemá na cenu fondu vliv.


Pochybuju ,že někdo investoval víc jak nutných 10.000 ,obzvlášt při pohledu na graf ,který se blížil ročnímu maximu ,takže skutečně naše peníze jsou jen drobné v měřítku fondu .Ale zadařilo se , hlavně díky skokovému růstu akcii po volbách ve Francii ,kdyby vyhrála Marine le Pen ,možná by ta připsaná tisícovka ani nepokryla ztráty. Kdo ví, jestli to nebyla od ING spekulace,vždyt proti odhadům zvítězil Trump,brexit.
I tak od založení konta v únoru se mé celkové zhodnocení pohybuje hodně vysoko nad standartem dnešní bídy,
za investovaných 20.000 připsané bonusy a zisky 4400,- ,se divím, že se jim tu může vyplatit. :-))
portable30
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 5. 2017 14:49

osobne: Chystáš ještě nějakou větší bIbost? Nestraš.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ja ryn 11. 5. 2017 15:38

Chystam se co nejdrive fondy prodat. Jestli to je blbost, ukaze cas.
ja ryn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ja ryn 11. 5. 2017 15:38

Chystam se co nejdrive fondy prodat. Jestli to je blbost, ukaze cas.
ja ryn
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků