ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 22. 7. 2019 20:18

S tím firefoxem - křišťálová koule? ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 22. 7. 2019 21:06

V podstate ano, nefunguje totiz FF, EDGE, Safari...
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 22. 7. 2019 21:57

takze uz zacinaj hoaxy, nejde vybrat penize ze sporaku a pri vybrani penez v prubehu mesice se neuroci bonusovej pa. wow co jeste prijde za houxy?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 22. 7. 2019 22:33

Třeba "v nouzi zadej PIN opačně"? Ale ten je starej. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 23. 7. 2019 06:20

Takže jsem si chtěl poslat únorové vklady na jiný účet (na ING mám pouze vklady z února, nic jiného), zadal jsem tedy novou platbu, číslo účtu, částku (tolik, aby na ING zbyla 1 Kč), chtělo to po mě heslo, pak mi přišel kód k autorizaci platby na mobil, přepsal jsem, pak se asi minutu točilo kolečko a poté hláška, že platbu nelze provést, ať kontaktuji bezplatnou linku 800 159 159. Super služby.

Zajímavé, že stav účtu se snížil na tu 1 Kč a platba zatím visí v plánovaných, když se podívám do souhrnu. Tak nevím, počkám do zítra, pokud se nic nestane a peníze nebudou připsány jinde (ING má myslím D+1, pokud se nepletu), tak budu dost naštvaný. Tak jen pro info, až bude taky někdo přeposílat jinam. ;-)

EDIT(9:14): Tak pár minut po deváté hodině platba přešla do stavu „Provedené“. Tak to vypadá, že vše nakonec projde jak má, jen ta hláška může docela někoho znejistit.
Naposledy upravil OnderCZ dne 23. 7. 2019 08:14, celkově upraveno 2
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 23. 7. 2019 06:22

Dik zrovna jsem hledal kolik ma ing cut off, ja vim ze u sebe jsem zazil d+0 ale nevim do ktere hodiny
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 7. 2019 06:29

Dle infolinky D+0 do 9:00. Ověřeno, platby zadané do 9:00 jsou ve stavu "čekající" a pár minut po 9 hodině se zpracují a odešlou.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 23. 7. 2019 06:35

Tak to budu dnes ještě sledovat, já jsem právě koukal do PDF s podmínkami a tam bylo D+1, ale pokud to bude D+0 o to lépe. Uvidíme, sice nechápu, proč se zobrazila ta hláška, ale dám jim šanci, ještě než budu někam volat. :-)
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 23. 7. 2019 06:56

v podmínkách je všude D+1 a koukl jsem do historie a platba z 1.4 byl v D+0.

PS: ing ma hezkou feturu v www ib ze ihned zadanou castku při napsani o odeslani ukazuje i castku pod co budete mit po této akci na uctu, to zadna banka nemá :(
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 7. 2019 07:22

Taky mi to po zadání platby napsalo:
"Požadovanou operaci nelze provést. Kontaktujte nás prosím na bezplatné telefonní lince 800 159 159."
... asi jim došly peníze :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 23. 7. 2019 07:39

Jak se dají změnit transakční účty? Já na to za boha nepřišel. Respektive v kterém prohlížeči to mám dělat? :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 7. 2019 07:54

v Chrome Platby -> Nová Platba -> Přidat účet -> 2. NA ÚČET -> Nový Účet
... a on se ti pak uloží jako nový transakční


..... po novém pokuse za 20 minut mi platba prošla ..... EDIT .. a v 10:15 v Creditas
Naposledy upravil čulibrk dne 23. 7. 2019 09:17, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 23. 7. 2019 09:09

Peníze připsány na jiném účtu - vše tedy v pořádku, D+0. ING jen tedy tou hláškou mátlo.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 23. 7. 2019 12:21

evelista píše:takze uz zacinaj hoaxy, nejde vybrat penize ze sporaku


pokud nedojde sms, tak nevyberes ani korunu, ty hoaxe
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 25. 7. 2019 11:03

evelista píše:me taky desi to ze jsem druhej mesic akce udelal out cca 10 000kc a na konci mesice jsem to tam hodil, ted uplne každý mesic se mi uroci o to méně, ikdyz jsem ten akualni budouci urocici lot doplnil ve stejnem mesici co jsem ho doplnil, take se mi dubnovej uroci porad za 290 000kc ikdyz na konci brezna tam bylo v poslednímu dni 300 000, rikal jsem ze pockam do konce akce tj 1/10, ale nevydrim, hodim to do monety, nad tou hlaskou ze v ing se neuroci uroky radsi ani nechci ukvapovat


moneta a creditas mají 365 model uroku ci 360?


Me take asi napalili, vlozil jsem v jednom mesici a vybral tu samou castku a urok se mi z predchoziho vkladu snizil. Debilnejsi podminky kterym nikdo nerozumi a ja jsem s nimi stravil 10 minut a nepochopil jsem je, jsem zatim nevidel.

Mi to jest pise ze se mi neco uroci nad 300.000 snizenym urokem...

To je najisto, ze se muze vse vybrat dnes a nemusi se cekat do 1.8. a nesnizi se profit? ;-)

tahle ING, to je nyni dilo, na infolince arogantni dem*nti podobne jako kdysi v Citi bance.

-- 25. 7. 2019 12:20 --

evelista píše:v podmínkách je všude D+1 a koukl jsem do historie a platba z 1.4 byl v D+0.

PS: ing ma hezkou feturu v www ib ze ihned zadanou castku při napsani o odeslani ukazuje i castku pod co budete mit po této akci na uctu, to zadna banka nemá :(


Btw prikaz s budouci splatnosti 1.8. se provede dne 1.8. jako D+0, je to overene? Nektere banky totiz budouci splatnost znevyhodnovaly na D+1
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků