ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taallaa 4. 11. 2014 16:24

No stěžovala jsem si na jejich facebooku a postaraly se o to aby my byl zablokován účet. Takže varování pro ostatní kdo si bude veřejně stěžovat na ING pozor aby jste nedopadly jako já. :-l
taallaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 4. 11. 2014 17:26

Fakt? Jak sy to mohly dovolyt? Dýky za varováný.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 4. 11. 2014 19:27

No, jestli myslí FB účet, tak to bych ještě pochopil. Ale jestli jí zablokovali INGkonto - tak to je poměrně silné kafe!
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 11. 2014 19:39

taallaa: Tak já myslím, že už jsi dostatečně dostála (dle všeho tedy přesněji "dostál") svému mottu "jména hloupých na všech sloupích" - alespoň dle této diskuse a diskuse na facebooku, tak už by pomalu stačilo. Ono totiž i tomu tvému stěžování by lépe slušel termín "bezdůvodné napadání".

msimcard: Nesmíš taky hned všemu věřit. Pravděpodobně to byl FB účet a zdá se, že kvůli tomu, že porušoval pravidla FB (nevlastní identita, porušování práv z ochranných známek).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod taallaa 4. 11. 2014 20:03

Nic jsem neporušila, pouze jsem psala z nevyplněného účtu který jsem kdysi založila kvůli práci a od té doby nepoužila protože na facebook nechodím. Je vidět že ING má dlouhé prsty, připadám si jak před revolucí a v éře StB.
taallaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 11. 2014 19:35

jake casy odepisuje ING platby z uctu, resp. kdy je cut-off time?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 11. 2014 20:30

Cut-off je v 15:00 hod., platba "odchází" v 16:00 hod. (resp. do té doby ji lze ještě odvolat)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 11. 2014 00:54

Máte zkušenost někdo s tím dopručením založení ing konta s odměnou.jak dloho poté co doporučený založí vyplácí ing odměná
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 23. 11. 2014 10:31

připisuje to další měsíc společně s úroky
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 11. 2014 10:33

Díky
retron píše:připisuje to další měsíc společně s úroky
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alebac 27. 11. 2014 08:04

S účinností od 1. prosince 2014 ING Bank pozastavuje nabídku Zvýhodněných vkladů k ING Kontu. Od tohoto data nebude možné již sjednat Zvýhodněný vklad. Změna se netýká Zvýhodněných vkladů, které již byly v rámci akce sjednané.
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 27. 11. 2014 09:17

Z jakého zdroje pochází ta informace a k jakému produktu se váže? :?:

Pokud jde o zvýhodnění ke spoř. kontu doporučovaného, pak by aktuální podmínky (tz. 600 pro lovce a 1,5%pa/3M pro obětˇ) měly mít platnost dle ofiko tvrzení banky:
"Tato pravidla jsou zveřejněna na http://www.ingbank.cz/doporuceni a jsou platná pro období od 1. 11. 2014 do 31.12. 2014."

Pokud jde o individuální nabídky zvýhodnění ke stávajícím spoř. kontům, od minulého týdne mne masírují (2xmail+1xSMS) připomínkami, že mi zvedli ÚS na mém kontu, ačkoli jde o "spící" konto.

Takovou aktivitu nepamatuju :-))
tom brava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 27. 11. 2014 09:55

Připadá mi, že chtějí jednorázově přitáhnout na přelom roku zákazníky a hlavně peníze. Kromě zvýšení té prémie za nové zákazníky mi teď 3x nacpali ten výhodný vklad po 100 tisících. Třeba chtějí ten byznys střelit a cena se bude odvíjet právě od stavu k 31.12. No a po novém roce potopa - už připravuju varianty.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod ferencskocnakredenc 27. 11. 2014 11:57

Spíše si myslím, že to je kvůli výroční zprávě pro "akcionáře a investory" ? ALe zase tak tomu nerozumím ;)
ferencskocnakredenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 27. 11. 2014 13:07

Třeba, nebo šěf potřebuje vykázat, že neklesl v žebříčku bank na jedno z předních míst od konce.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka