ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 27. 4. 2017 20:01

Přesně jak píše Torns, ověřeno na infolince.
Pokud někdo investoval do NN (L) Global Equity, který se bude 9. 5. slučovat, tak bude bonus připsán už 9. 5. :-) Pak bude fond stažen z nabídky a IB a sloučený fond se objeví v nabídce a v IB cca za týden.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod nikko 28. 4. 2017 14:04

hannys85 píše:No já to teď právě zjišťuju :-( Investice jsem zadal 25.4.2017 večer a dnes nic....

Pokud jsi pokyn k nákupu zadal v úterý 25.4.2017 večer, provede se až ve středu kolem 11 hodin dopoledne. Vypořádání obchodu trvá obvykle 4-5 pracovních dní. Rychlejší vypořádání je u fondů s měnou česká koruna.
nikko
Diskutér

Odeslat příspěvekod j.ree 29. 4. 2017 10:29

K tomu 10 000+, pro zisk bonusu staci kdyz zainvestujete z ING konta do 30.4., banka toto bude brat v potaz.
j.ree
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 29. 4. 2017 12:48

j.ree to je tvůj osobní názor nebo to máš nějak ověřené? Pravidla akce říkají něco jiného.
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 29. 4. 2017 13:33

On se na nic neptal, pouze konstatuje (věta oznamovací).
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod kardaq 29. 4. 2017 16:38

At uz oznamuje nebo ne, stejne by to melo byt dle pravidel akce jinak.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 29. 4. 2017 22:36

Tak napsal jsem přímo do ING ohledně té akce 1000 Kč a odpověděli mi toto:

"Do kampaně budou zařazeny i transakce, které proběhly tento týden.

Vzhledem k tomu, že bonus je připisován k 10. dni následujícího měsíce po vypořádání investice, dojde u obchodů vypořádaných začátkem května k připsání bonusu k 10.6.2017."

Každopádně teď jsem se přihlásil do ING konta a nákupy byly dnes vypořádány. Přitom jsem se díval včera kolem 16 hodiny a měl jsem je pořád ve stavu "čekající". Tak to by mě zajímalo, jestli to provedly ještě včera večer anebo dnes ?
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 4. 2017 07:31

kardaq píše:At uz oznamuje nebo ne, stejne by to melo byt dle pravidel akce jinak.

Ta pravidla jsou v tomto ohledu lehce nejednoznačná, ale spíše mluví pro to, co píše j.ree.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tommos 2. 5. 2017 10:26

Akce s úrokem 1 % na tři měsíce je po čase opět zde, toto mi dnes přišlo na email a v SMS:

Vážený kliente,
těší nás Vaše rozhodnutí spořit s ING Kontem. Všimli jsme si však, že naplno nevyužíváte všechny jeho možnosti. Abychom Vás přesvědčili o jeho výhodách, nabízíme Vám nyní ještě lákavější podmínky.
Na Vašem ING Kontě jsme k dnešnímu dni nastavili zvýhodněnou úrokovou sazbu 1 % p. a., kterou můžete čerpat po dobu následujících 3 měsíců do výše 300 000 korun.
S ING Kontem neplatíte žádné poplatky a své peníze máte kdykoliv k dispozici. Pro využití nabídky stačí zaslat na ING Konto ze své banky vklad v jakékoliv výši.
Naposledy upravil tommos dne 2. 5. 2017 18:22, celkově upraveno 1
tommos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 2. 5. 2017 14:23

Vloni v prosinci tam bylo 400.000 ale podle jakeho klice to nastavuji, zda po 12 mesicich bez aktivity a urciteho zistatku na uctu, netusim
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod j.ree 6. 5. 2017 22:32

Znovu bezi akce 500 kc za zalozeni konta
j.ree
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 5. 2017 00:43

Už ale k tomu asi nedávají novým klientům 1% úrok na 3 měsíce. V podmínkách akce nic takového nevidím.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Petr T. 7. 5. 2017 01:42

To dávali jenom při doporučení jiným klientem, ne? A to dávají pořád.
Petr T.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 5. 2017 08:32

Petr T.:
Máš pravdu. Je to uvedené v jiných podmínkách.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod guuruu 7. 5. 2017 18:43

Kdy ocekavate pripsany bonus za investici do ING fondu?
guuruu
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka