ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 3. 2019 10:50

Podělí se někdo o odměnu za doporučení? Případné nabídky do SZ, děkuji.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 1. 3. 2019 11:03

V první akci tam svítilo 0,5% ještě několik dní pak to naskočilo na 2%. Jinak ten graf je rozdělen do části a oddělen čárkou u níž je číslo výše úroku pro danou část tak nevidím důvod proč by tam mělo svítit 0,1% a ne 2% no uvidíme.
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elfin 1. 3. 2019 11:16

Diky za info, tak v klidu vyčkám, až to naskočí, víc jak 300tis. tam zatím nemám a pokud se tady dozvím, že se úrok 2% netýká dalších vkladů, tak tam zkrátka už víc nepošlu.
elfin
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 1. 3. 2019 11:19

Ještě mi tam svítí doporučení, které asi bylo i smyslem celé akce, že část vkladu je úročena jen 0,01 % - ať si vložím prostředky do jejich podílových fondů. Tůdle-nůdle.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 1. 3. 2019 11:46

bodyczech píše:Podělí se někdo o odměnu za doporučení? Případné nabídky do SZ, děkuji.

klidně, když tak SZ mi napiš
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 1. 3. 2019 13:10

elfin píše:Já jsem využil až tuto novou akci a zatím tam 2% nevidím, zajímala by mě zkušenost z první akce, kdy se vám tam nové akční úročení objevilo u grafu? Bylo to od 1.dne nebo až později?

taky nic ... mám tam půl procenta do tři sta a desetinu přes >:-(
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod penav 1. 3. 2019 15:23

No nevím zda jsem já ten natvrdlý, ale myslím, že chaos je na jejich straně. Jak píšu výše přiložil jsem bankovní výpis dle požadavku při zakládání účtu. Ten nejsou schopni akceptovat, chybí požadované údaje (mBank). Dnes v IB zpráva, že schází pouze a právě výpis resp. "Stačí dodat hlavičku výpisu, kde je uvedeno číslo účtu, kód, název banky a Vaše jméno". Na výpisu z mBank, který jsem přikládal je vše požadované. Krkolomně jsem tedy přes IB doplnil i výpis z FIO banky tak uvidím zda ten má všechny nutné parametry. Podivné.
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 1. 3. 2019 16:33

flightmax píše:V první akci tam svítilo 0,5% ještě několik dní pak to naskočilo na 2%. Jinak ten graf je rozdělen do části a oddělen čárkou u níž je číslo výše úroku pro danou část tak nevidím důvod proč by tam mělo svítit 0,1% a ne 2% no uvidíme.

já neočekávám, že v parametrech účtu bude svítit někdy prémiová sazba 2%....už přípis bonusového úroku ke spec. opožděnému datu 10.v násl.měsíci ukazuje na ruční prácičku s dopočtem z 0,5 na 2%+přípis. Měli to udělat jako Polská odnož tohotu "ústavu", t.z. naklonovat ke stávajícímu SÚ ještě 1 (nebo případně víc pro každý měsíc extra) technický paralelní dočasný účet s premiovou sazbou a byl by klid/přehled místo tohodle "výtvoru".
Naposledy upravil tom brava dne 1. 3. 2019 19:32, celkově upraveno 3
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 1. 3. 2019 18:28

Tak jsem se pro jistotu dotázal na infoIng a bylo mi sděleno, že na grafu nikdy 2% neuvidím - tato akce se dopočítává extra a úrok se připisuje do 10. násl.měsíc. Takže se přesvědčíme o výsledku až za 40dní !
elfin
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 1. 3. 2019 21:08

kvalifikační období trvá vždy jeden celý měsíc. Pokud jste částku vložil 27.2 a finanční prostředky byly reálně max. 28.2. na ING Kontu, tak se tyto prostředky kvalifikovaly v únoru a zvýhodněná sazba 2 % p.a. začíná od 1.3. do 31.8. Bohužel vám zde nejsem schopen sdělit konkrétní informace, takže doporučuji kontrolu ve vašem internetovém bankovnictví nebo skrze naši bezplatnou linku, toliko odpověď ing
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 2. 3. 2019 08:22

bodyczech píše:Podělí se někdo o odměnu za doporučení? Případné nabídky do SZ, děkuji.

Děkuji všem za nabídky, které byly vesměs podobné, proto jsem vzal jsem kód od nejrychlejšího uživatele - chrudimi.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave_no 3. 3. 2019 15:46

Vidíte v IB 2% úročení? Když si rozkliknu spoření, tak tam vidím vloženou částku do 300k úročenou 0,5% a nad 300k jen 0,1%.
dave_no
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 3. 2019 15:57

Stačí se podívat jen na třetí příspěvek nad tvým a důvod pochopíš :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 3. 2019 20:44

Máte již někdo spolehlivé informace z banky, jestli půjdou beztrestně vybrat peníze z původní akce 2 % max. 300 K na půl roku končící úročení 2 % někdy v polovině dubna, aniž by se šáhlo na vklady ze současné akce 2 %?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 3. 3. 2019 22:21

Beztrestne, ale bez uroku logicky.
MiASX
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka