ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 6. 2019 22:16

Slavo, to nemusí být pravda. ING slibuje pro každý "měsíční balíček" ty 2% půl roku udržet. Moneta nic takového neslibuje, tedy klidně může za měsíc po nabrání klientů to ze dne na den snížit třeba na 1,5%...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 6. 2019 08:04

Ale dovtedy bude moneta lepsi, hlavne kdyz clovek bude prostredky presouvat
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 6. 2019 09:37

Moneta to úročení sice může ze dne na den snížit, ale nebylo by to příliš rozumné. To by ty nové klienty a nové vklady mohla pak zase rychle ztratit. Ti co se dívají na úroky a není pro ně problém peníze přesouvat nebo i zakládat a rušit účty by s tím problém asi neměli. Předpokládám, že úroky v některých jiných bankách půjdou pomalu nahoru a proto takové šachování s úroky kdy je zvýší a pak po čase zase sníží by Monetu mohlo spíše poškodit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod octaviampi 28. 6. 2019 12:20

U ING celkove uroceni zacne brzy klesat, jak budou jednotlive "loty" vypadavat z bonusoveho uroceni. Jakmile by doslo k tomu prvnimu pripadu, hura s penezmi pryc.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 28. 6. 2019 14:49

Tak Moneta to šachování s úroky a verzemi účtů prováděla vždycky. U ING počkám na vypadnutí 1. lotu, možná ani to ne.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 28. 6. 2019 17:16

....a proto můj lotík pocestuje z ING do Monči již v pondělí.-))) kvituji jasná pravidla a produkt bez *íčovin typu připisování úroku nadvakrát nebo školení z metod FIFO/LIFO/LILO apod. ..... jak jsem řek to není banka ale tak trochu holandský cirkus cvičící s českými ovčany, ale někdo třeba rád podstupuje drezuru....
Naposledy upravil tom brava dne 28. 6. 2019 20:36, celkově upraveno 3
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 6. 2019 17:18

tak hlavně, že jsi tu drezuru rád využil :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 28. 6. 2019 17:27

hele za těch pár kačen a 3 měsíce nervozity, jestli v těch podmínkách akce přece jen není nášlapná mina....zpětně viděno, skoro bych se obešel. ale respekt ING za to, že "nakopla" normalizaci úroků mezi bankami....
Naposledy upravil tom brava dne 28. 6. 2019 19:47, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 6. 2019 18:09

Taky jdu od ing pryc, efektivni urok mam jenom kolem 1.65, protoze jsem tam "musel" nechat prostredky vlozene do 31.1....
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 6. 2019 23:46

ING akcia se urcite povedla, z pohledu meho ja jsem spokojeny.

a ted pohled protistrany (bavi se 2 marketaci):

[*]ty vo, potrebujem, vic lidi se sporákem
[*]ale zas aby nas to nevykrvacelo
[*]musíme na tom vydělat
[*]musí to ocenit jak hlupaci tak chytraci
[*]vse opatrne a postupne
[*]musíme vychazet co zvladne system a databaze

No vůbec nechapu jak z toho mohli udelat win win situaci, ja jim opravdu tleskam :)
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 29. 6. 2019 07:13

Dostali jste kolem toho devátého června ty bonusové úroky? V minulých měsících mi je připsali a v červnu nic.
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 29. 6. 2019 07:59

jj už 5.6.

.....ale čekám trable s bon.úrokem za červen>>> po včerejším zadání příkazu s datem realizace k 1.7. se zobrazuje disponibilní ale i účetní !!!! zůstatek aktuálně jakoby už platba odešla (přestože je v čekárně) fakt cirkus a horký kandidát zařazení na bankovní blacklist k RB a UCB.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 6. 2019 10:50

Tak to je Tome podobně jako v Hello bank. Tam starý bankovní den končí (a nový začíná) v pracovní dny v 18h, takže v pátek 28.6. po 18h už je tam účetně pondělí 1.7. (a příkazy na 1.7. by se také už 18h takto zaúčtovaly). Evidentně to tak má tedy více bank, že nový bankovní den začíná dřív jak o půlnoci.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 30. 6. 2019 00:18

Tak z ING Konto asi bude ING Spořicí účet.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2019 07:03

Dostali jste všichni tu zprávu do IB, že akce chytřejší spoření končí k 30.6.? My totiž ani na jednom z účtů ne a na webu se taky vesele tváří, že jedou dál a píšou o vkladech v červenci, jak se budou úročit 6 měsíců. :)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka