ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 7. 2019 15:06

jj, to byl mistni hoax zde na foru...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 30. 7. 2019 18:05

ja se hlavne tesim ze se urok pripise ihned co nejdříve a ne na 2x zbytecne ty peníze drzi banka, ikdyz by se mohli krasne urocit.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento únor.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 30. 7. 2019 20:43

A to je přesně ten důvod, proč už jsem peníze přesunul do Monety i když jsem ještě nemusel. Bonus připisují pokaždé jiný den a abych si ho mohl zkontrolovat, musím použít to děsné IB, jaký rozdíl v Monetě, kde se do appky přihlásím otiskem.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 31. 7. 2019 20:02

Urokovy bonus pripisuji do 10 pracovniho dne mesice :-) Hrozni amateri.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 8. 2019 12:21

Za peníze připsané na ING Konto 28.2. dostanu naposledy bonusový úrok za srpen, tedy 10.září?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 2. 8. 2019 13:00

Pokud jsi na účtu nedělal nic jiného, co by bylo v rozporu s podmínkami akce, tak by to tak mělo být. Do 10. září by ti měli připsat poslední bonus.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 2. 8. 2019 14:58

ano to souhlasi do 10.zari
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento únor.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 4. 8. 2019 22:24

Ne nesouhlasi ;-)

Úrok je připisován na ING Konto s platnou a účinnou smlouvou, v rámci kterého klient zvýhodněný vklad zřídil vždy do 10 pracovních dnů po skončení kalendářního měsíce, za který je úrok počítán. Úrok je připisován souhrnně za všechny zvýhodněné vklady ze všech měsíčních cyklů kampaně a je připisován jako samostatná položka mimo rámec běžných úroků z ING Konta vyhlášených v Oznámení o úrokových sazbách. Transakce bude označením snadno rozeznatelná.

https://www.ing.cz/files/konto/pravidla ... poreni.pdf
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 8. 2019 07:54

Dívám se na výpis za červenec a ejhle, celá částka se úročí základním úrokem jen 0,2 %. Nějak jsem špatně pochopil, že prvních 300 K se úročí 0,5 % a to co je na účtu nad 300 K jen základním úrokem 0,2 % (nebavím se o bonusovém úroku). Měl jsem se dívat řádně i na starší výpisy, kde již nebyl souběh s předchozí akcí 300 K na 2 % a 0,2 % byly ve výpisu na celou částku jasně uvedeny. Ještě, že jsem přelil peníze při první příležitosti na 2 %. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 5. 8. 2019 08:54

Z Ingkonta udělali naprostý nefunkční paskvil. Kromě těch podmínek úročení, ve kterých by se prase vyznalo, to IB funguje tak na 30 procent, abych odtamtud převedl peníze pryč, tak jsem se musel 4x přihlašovat (mezitím to vždycky spadlo), na tlačítka to taky reaguje jen někdy, zato pořád přesýpací kroužek. Ty 3 transakční účty ztratily naprosto smysl, protože to jde měnit pořád, zůstal z toho jen opruz. Škoda, dříve jsem to rád používal.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 5. 8. 2019 09:08

Podobně tristní zkušenosti s IB ing: v chromu jsem tranakci na několikrát neprovedl, přišla sms, ale nebylo ji kam napsat. Podařilo se to až ve firefoxu, kde okno pro vepsání sms vyskočilo. Je možné, že v chromu nevyskočilo kvůli zakázaným vyskakovacím oknům, ale žádné hlášky jsem si nevšiml a nechtělo se mi to řešit. Kdysi dříve jsem se zase nedostal ani na detail konta, i když už jsem byl přihlášený, povedlo se to až za několik hodin, se stejným nastavením. Takovéto peripetie opravdu už dokáží ovlivnit likviditu uložených peněz, je to hanba, dřív to normálně fungovalo..
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 5. 8. 2019 09:10

Vidim ze nejsem sam komu IB funguje udesne. Nekdy se pri klik na to oranz kolecko nedeje absolutne nic, nereaguje, vzpamatuje se tak do 5minut. Zajimave je jen to, ze se prihlasi jiny uzivatel a vse funguje normalne a to v radu minuty.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 5. 8. 2019 09:43

Já nadávám na IB už dlouho, ale teď se mi poprvé i stalo, že jsem nebyl schopen odeslat peníze a to už je imho dost fatální chyba. Konkrétně v Opera Mobile se po zadání hesla, když se má zadat sms kód, pouze vypíše chybové hlášení. Vyzkoušeno opakovaně, přitom zadání sms kódu při přihlášení funguje. Následně v Opeře na pc již platba prošla.
Samozřejmě to co tu popisují ostatní, tedy pomalé či žádné odezvy, je už běžný kolorit.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 5. 8. 2019 10:30

MirekM. píše:Dívám se na výpis za červenec a ejhle, celá částka se úročí základním úrokem jen 0,2 %. Nějak jsem špatně pochopil, že prvních 300 K se úročí 0,5 % a to co je na účtu nad 300 K jen základním úrokem 0,2 % (nebavím se o bonusovém úroku).
0,2% v úrokovém lístku vůbec není, je to 0,5/0,1. Na výpisu ukazují průměrnou hodnotu pro celý zůstatek, může to být třeba 0,22%.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 8. 2019 12:20

Máš recht, špatně jsem si při těch 50-ti bankách :-) zapamatoval úročení nad 300 K.
S úročením 0,1 % nad 300 K ta výsledná hodnota úročení celé částky 0,2 % sedí. Dík.
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka