ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 5. 8. 2019 23:39

az vam pripisou bonus tak mi napiste do vlakna, ju. dik-
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky toto Září.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 6. 8. 2019 12:13

Taky jsem zmaten z těch úroků, které ukazují na výpisu a v IB. Navíc jsem si kontroloval ty, které připisovali za jednotlivé "obálky" v předchozích měsících (kreditní + bonusový) a přijde mi, že to nesedí. První připsali až někdy v 4/2019. V IB vidím stále 0,5% do 300 tis. a 0,1% nad 300 tis. Ve výpise průměrný 0,16%. Poslal jsem jim to k prověření, s tím že mi to snad u nich někdo "vysvětlí". Už mi přijde jestli zase nemám některý z historických spořících účtů se stejným jménem jak teď bývá zvykem. Mám chuť to převést všechno pryč už teď (třeba někdo zavolá z Trinity se "svoláváním klientů" a usnadní mi to rozhodnutí).
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod farang 7. 8. 2019 14:34

Bonusový úrok za 7/2019 právě připsán na ING konto.
farang
Návštěvník

Odeslat příspěvekod flightmax 7. 8. 2019 22:41

Bonusový úrok dnes připsán.
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 8. 8. 2019 09:20

Mufinmufi píše:Taky jsem zmaten z těch úroků, které ukazují na výpisu a v IB. Navíc jsem si kontroloval ty, které připisovali za jednotlivé "obálky" v předchozích měsících (kreditní + bonusový) a přijde mi, že to nesedí. První připsali až někdy v 4/2019. V IB vidím stále 0,5% do 300 tis. a 0,1% nad 300 tis. Ve výpise průměrný 0,16%. Poslal jsem jim to k prověření, s tím že mi to snad u nich někdo "vysvětlí". Už mi přijde jestli zase nemám některý z historických spořících účtů se stejným jménem jak teď bývá zvykem. Mám chuť to převést všechno pryč už teď (třeba někdo zavolá z Trinity se "svoláváním klientů" a usnadní mi to rozhodnutí).

Na vypisu je jen vysledny zpetne dopocitany prumerny urok a to jeste s bonusem za predchozi mesic asi :-). Paskvil. Pokud chces videt skutecny nahled na ty jejich pocty, je treba z nich vymamit SQL report, ktery maji na kontaktnich centrech https://www.ing.cz/kontakt/

Pokud jsi mel soubeh ze zacatku treba jeste s jinou akci anebo jsi cokoliv v prubehu obalek vybral, tak se ti ten bonusovy urok dle podminek do 10. pracovnich dnu rucne vygenerovany, pokrati. Defakto on dopocitava celkovy urok na 2% strop podle nejake ulozene SQL procedury, rekl bych.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 8. 8. 2019 17:42

Jediné co jsem k 31.1 měl je 300 tis. Kč na účtu. Oni ten paskvíl úrokují v různých datech - to bych i zkousnul (kreditní + bonusový). Přesto mi přijde, že ty procenta nějak nesedí, ale nemám sílu to už moc řešit. Tajně doufám v telefonát od Trinity s 2%, nebo nějakou novou akci.
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 8. 8. 2019 20:19

Ja som mal 101,30Kč k 31.1. na účte.Každý mesiac som tam posielal 300t. a včera pripísaný úrok činí 6470,-Kč.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 8. 8. 2019 20:32

To se mi zdá zase až moc vysoké . Nicméně gratuluji. Já dělal to samé a poslali mi cca 2.055 Kč jako bonusový a 238 Kč jako kreditní. Nic jsem během té doby nevybíral. Na můj dotaz se banka tváří, že je vše v pořádku a posílají mi dokolečka podmínky akce. Požádám si o ten SQL export co psal výše vpe.
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 8. 8. 2019 21:36

Tak to ti pripísali málo,reklamuj.K 7.8. stav 1 506 570,92 vrátane počiat. vkladu 101,30.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 8. 8. 2019 23:06

jj rozdíl proti 31.1., kdy jsem tam měl pár stovek, mám podobně, cca 1506490, takže 6490 na úrocích (těch pár korun dělá rozdíl ve dni připsání vkladu a úroky z prvotního vkladu). Poslední bonus 1972,48 a úrok 195,24. Na dvou účtech to mám, až na haléřové rozdíly, stejně.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 9. 8. 2019 00:57

A to je ted nejake zaklinadlo brat z bank síkl excel s prubehem db a toku cash flow? Omg chapu ze nekdo by nejradsi mel moznost si v dwh naselektocat svuj db1 sklad, ale nejste nejak moc oprsknuty? Zeptejte se rovnou db cmdlet s jakym to db propocutava ten bonus dotaz.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky toto Září.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 8. 2019 09:21

To ti neposlou i kdyz printscreen by mohli
Ale ukaze ti to kazdy poradce, maji to na intranetu.

mate59 píše:Ja som mal 101,30Kč k 31.1. na účte.Každý mesiac som tam posielal 300t. a včera pripísaný úrok činí 6470,-Kč.

To mysli uhrn vsech uroku od zacatku roku...

za ten posledni mesic to vychazi idealne takhle hadam:

https://www.google.com/search?q=1506570 ... ,85+x+1/12
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 9. 8. 2019 13:01

Taky mi přijde, že úrok od mate59 byl nějak vysoký a půjde o souhrn. To už by měl víc jak 2% :-).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 9. 8. 2019 18:01

Ano, jedná se o souhrn úroku. Podobne to má i noi2.Poslední bonusový úrok činil 1972,41Kč.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 19. 8. 2019 19:04

Tak ING bank začala zasílat formulář k identifikaci a kontrole klienta dle nové AML směrnice. Koukám, že klienti jsou velmi rizikoví, když tam chtějí i zaměstnavatele - viz § 5 odst. 2 AML zákona:
Kód: Vybrat vše
(2) Odůvodňuje-li to hodnocení rizik podle § 21a, mohou být kromě informací v odstavci 1 získávány další údaje k identifikaci, jakými jsou zejména číslo telefonu, adresa pro doručování elektronické pošty, údaje o zaměstnání nebo zaměstnavateli.

Tak budu mít o jeden účet méně :lol: Stejně už tam rok nic nemám a internetové bankovnictví spíš nefunguje.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka