ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 22. 8. 2019 18:58

Jasně, stačí. Udělal jsem to tak v lednu a od té doby jsem nejšťastnější na světě.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 23. 8. 2019 10:49

už ji mám taky stáhnutou a vyplněnou v compu, dávám jim ještě tak 2 měsíce, jestli nepřijdou s nějakou pořádnou akcí na spořáku, tak po 5 leteh od nich taky emigruju .-))
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 8. 2019 12:14

já měl cestu okolo quadria, takže vyřešeno
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 23. 8. 2019 16:14

No jestli nepřijdou s pořádnou akcí na spořáku taky to za 2 měsíce přesunu,ale účet nechám,nic to nestojí a nemusí tam být ani kačka,ale kilo tam nechám.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 8. 2019 19:33

evlo píše:opravdu staci v IB vlizt do sekce dokumenty, tam zas dokumenty, tam je nejaky tlacitko pridat, pridat tam tu vypoved a hotovo - zrusi ucty atd.?

Takže tam stačí vložit dvě výpovědi, jednu na ING konto, jednu na smlouvu o investicích, vše v PDF s vlastnoručním podpisem a oni to akceptují a příjde mi potvrzení o zrušení účtu?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 8. 2019 09:11

Vždy si udržuji alespoň jeden nepoužívaný účet připravený na převedení...
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 27. 8. 2019 15:23

Ke konci srpna mi končí 2% úročení. Koukám do podmínek a nějak si nejsem jistý, jestli si můžu beztrestně peníze z účtu přesunout už nyní (do Monety) a nebo radši počkat a poslat to 1.9. (což je bohužel neděle). Jde mi o to, abych dostal to bonusové úročení i za srpen (do doby, co tam budou peníze). Teoreticky se mi zdá, že by neměl být problém, ale už to někdo reálně zkusil tj. když to pošlu zítra, dostanu úrok do té doby i za srpen, nebo to tam musí být celý měsíc?
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 27. 8. 2019 15:30

Nemusí být celý měsíc, dělal jsem převod před měsícem a úrok mi pak byl připsán i za tu poměrnou část měsíce.
OnderCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 27. 8. 2019 20:48

proste v tomhle zadny experimenty nejsou uroci se denne, klidne to vyber 5.7 když na to prijde
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 8. 2019 17:17

To jejich IB je šílený, šílený. Ač všude píší že jdou přidat jen 3 trans. účty, mám tam 6 účtů, z toho jeden u české šiditelny, kde jsem žádné účty nikdy neměl... :shock: K tomu když chci jeden účet smazat tím křížkem, tak se na skle nic nezmění, jen přichází dokola nové SMS s heslem na smazání účtu. Nevím co s tím. Šílené.
Smazal jsem všechny cookies v prohlížeči a mám tam zase nekonečné načítání oranžových teček a španělský text u zrušení trans. účtu.... :-S
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 8. 2019 18:12

to zes nikdy nemel nikdy cs, neznamena ze nemuzes mit ve svém ing ib cs číslo uctu, kdes na to prisel ze nemuzes?
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 8. 2019 19:54

@redhaven:
Přes prohlížeč v mobilu/tabletu nešlo transakční účet zrušit ani mně, musel jsem v "plnohodnotném" prohlížeči na notebooku, až pak po kliku na X to dialogové okno rušení SMS kódem vyskočilo (nesmí být navíc blokováno vyskakování dalších oken). A ty transakční účty fakt nijak nesouvisí s tím kde máš účet ty, ale na které/ze kterých účtů jsi v ING platby přijímal/odesílal, nebo které sis sám nastavil.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 8. 2019 21:21

Ale to vím, že to nesouvisí kde jsem měl účty nebo mám, ale souvisí to tak, že bych nikdy nezadával účet české šiditelny do transakčních účtů, protože jsem tam účet nikdy neměl. :love:
Musel jsem se místo PC přihlásit notebokem s Ubuntu, pro změnu chodily opožděně SMS, takže už byly neplatné.
Je to "banka" provokatérů, ví že většina klientů nyní koncem srpna masově převádí prostředky pryč z tohoto Ústavu, tak se nakonec ted ještě objevilo "přihlašování do Internetového bankovnictví ING Bank je momentálně nedostupné z důvodu nasazování nové verze Internetového bankovnictví. Přihlášení bude opět možné v ranních hodinách." :oboze

Naštěstí jsem to po téměř dvouhodinovém boji a přepočítání úroků a zůstatků (nepřihlašoval jsem se do té hrůzy měsíc a půl) stihl převést ze všech tří účtů nadobro pryč. Myslím že nové IB bude ještě větší pohroma. :tleskani
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 8. 2019 10:28

Ted jsem odesílal celý zůstatek pryč a bez problémů. Naopak, bylo to snad poprvé, kdy přihlášení do IB a odeslání peněz proběhlo bez potíží...
Jinak, že tento produkt byl nesmyslně složitě vymyšlený a ještě měsíc po uvedení provázený naprostým chaosem a neznalostí podmínek je bez pochyb. Ostatně jako působení celé banky.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 29. 8. 2019 18:39

Na ING mám vklady z akce chytré spoření za únor a březen. Vklad z února se úročí do konce srpna a březen do konce září. Můžu převést ten únorový vklad jinam a březnový se bude stále úročit 2% do konce září?
gman
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka