ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filip893 13. 12. 2009 21:52

Hazellee:

Odkaz který cituješ je více jak dva roky starý, je jasné že se mezi tím pojištění vkladu změnilo.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 1. 2010 08:59

Nemůžu se přihlásit do ING konta, funguje to někomu?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 1. 2010 09:50

Tak už to funguje, ale koukám, že zatím mi nepřipsali tu prémii za "ulov klienta" :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 1. 1. 2010 10:13

Tak mě to taky funguje a prémii za ulovené klienty mi taky nepřipsali. :(
Nemy_bobes
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 1. 1. 2010 10:34

PatrikChrz: Nevyšiluj :-) Dnes je víkendový provoz, takže funkčnost až od 9:00. Jinak mě to funguje a bonus za smlouvu od UPC taky nemám, ale podle termínu, do kdy tam musí dorazit peníze ode mě (28.2.2010), tak počítám, že to budou připisovat až 31.3.2010.
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 1. 2010 15:21

Kdepak, furt nic. Úroky ano, bonus nikoliv. A to slibovali, že bude do konce roku :(
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xtonda 3. 1. 2010 15:17

Já sem taky bonus nedostal, větší pruda ale je, že na účtu nového klienta byl připsán pouze 2,5% úrok, nikoliv slibovaných 5%.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 1. 2010 15:44

No uvidíme, napsal jsem jim, třeba mají jenom zpoždění a budou to připisovat v lednu (jak ten "nadlimitní" úrok, tak odměnu za lov).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod grpa 3. 1. 2010 16:45

Mně tedy ten "nadlimitní" úrok připsali už k 31. 12. Prvního v lednu už to tam bylo. Asi nechávaj čekat jenom "lovce" :). Každopádně za mě máte, Patriku, úlovek jistý. A třeba se ho i někdy v tomhle roce dočkáte :).
Ať už utečete jakkoliv daleko, nakonec se vždycky zase dohoníte.
grpa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 1. 2010 11:12

Jestli říkáte, že nadlimitní úrok někomu už připsali, nevzpomene si někdo, jestli tam nebyl nějaký strop pro částku, ze které bude připsán nadlimitní úrok?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 1. 2010 11:25

tuším 200 000 Kč.

Jinak já jsem dostal následující odpověď (budu tam muset zavolat :( ):

Vážený pane Chrzi,

děkujeme za Váš e-mail.

Je nám líto, prostřednictvím e-mailu nemůžeme prověřit Váš požadavek, z důvodu nedostatečného zabezpečení e-mailové komunikace.

Prosíme obraťte se na operátory kontaktního centra. Jsme Vám k dispozici na bezplatné telefonní lince 800 159 159, každý všední den od 7:00 do 22:00, o víkendu a svátcích od 9:00 do 21:00. Rádi Vám poskytnou všechny potřebné informace.

S přáním hezkého dne

Michaela Kušmierková
Operátor Senior
Kontaktní centrum
Nádražní 25, 150 00 Praha 5, Czech Republic

Můžou se kdyžtak, prosím, ozvat všichni, kdo můj kód opravdu použili? Dával jsem ho celkem 3 lidem, z toho dva tvrdili, že použijí 2 x. Tedy celkem by mělo jít o 5 odměn.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 1. 2010 21:19

Patriku já a kamrád jsme ho využili!
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 1. 2010 21:29

Tak jsem tam volal, prý si mám zkontrolovat že opravdu účet byl založen do 13. 11. a do 30. 11. tam byly prachy. Jinak to prý můžou připsat ještě do konce týdne, tak uvidíme.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xtonda 5. 1. 2010 11:41

Tak sem si dohledal že 5% bylo fakt jen do 200 000, takže bonusový úrok asi připsali, ale v celkové částce to byly drobné, které jsem přehlédl. No sem blb.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 5. 1. 2010 12:01

Mně také zatím nepřipsali bonus za klienta. Přitom vím, že správný kód byl při zakládání účtu použit (byl jsem u toho) a konto bylo založeno někdy v říjnu, tedy rozhodně dříve než 13.11.

Jediné, co 100% nevím zda bylo splněno je zda do 30.11. byly převedeny peníze. Ale předpokládám že ano, vždyť právě kvůli tomu známá rušila termínovaný vklad a především osobní účet u KB, (který byl podmínkou pro termínovaný vklad a stál známou pěkných pár stovek za vedení) a vše převáděla na nové ING konto.

Tak nevím kde je chyba. :hm

Alespoň mne může hřát vědomí, že známá konečně začala spořit a né jako dosud, kdy pomalu to co vydělala na termínovém účtu jí KB sebrala za vedení osobního účtu, který jinak vůbec nevyužila.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka