ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 11. 1. 2010 20:51

PatrikChrz: jsem rád, že jsi moderátor - jinak by na nás za to OT už někdo řval ;-)
- jinak ano zaplatím :-) (asi to tu prošlo, ale nevím kde)
- celkem lituju, že tam není sysel - a žádné jiné, vhodné zvíře mne nenapadá
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 1. 2010 14:28

libol: tak je to pro dobrou věc, ne? A s ING to souvisí, tak to snad až takový OT není.
Přes SZ (kterou jsem si přečetl dřív) se už také někdo nabídl (The Great One), tak když ty dvě stovky dotlačí, tak bychom měli 2 tisíce.
Taky nemusíme vše vyplýtvat na 1 zvířátko. Sysel sice není, ale křeček ano: křeček velký a dokonce je jen za tisícovku, takže by nám ještě jedna zbyla pro další zvíře (třeba něco z řádu hrabavých :) ). Nevýhoda je, že křeček už sponzora má, tak bychom nebyli jediní ale to by snad až tak nevadilo.
Uvidíme jestli kolega pošle penízky, slíbil jsem mu za to volnou volbu zvířete i nápisu.

Pokud chcete ještě přispět někdo další, tak se meze samozřejmě nekladou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 1. 2010 17:02

Tak děkuji uživateli "The Great one" za 200 Kč příspěvek. Taky se mu líbil ještěrkovec žlutohrdlý a protože je jen za tisícovku, přidal jsem i tu parmičku pruhoocasou. Vyplnil jsem formulář a dal příkaz k převodu u FIO. Jen mě překvapilo, že se vždy uvádí var. symbol 914 a nevygeneruje to nějaký speciální pro každou transakci, tak snad to spárují dobře.
Text jsem nechal "nudný" "diskutéři z finexpert.cz". Jestli se ze ZOO ozvou, dám vědět.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 1. 2010 10:45

Tak jedno velké zklamání, přišel mi mail a prý na jmenovce nemůže být www adresa, vědět to, tak jsem do toho ani nešel. No nic, už se stalo, napsal jsem jim, že jestli jim to .cz tak strašně vadí, tak ať to opraví na "diskutéři z finexpert". No nic, co se dá dělat :(
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 1. 2010 09:49

Tak to je úlet, místo aby byli v ZOO vůbec rádi, že se najdou ochotní lidé přispět na dobrou věc a nepropít to raději v hospodě, tak ještě prudí... :hm
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod boban 15. 1. 2010 16:31

Diskutéři z finexpert není žádný subjekt, nelze vykázat v účetnictví. Pokud vím, příspěvky na konkrétní zvíře jsou pouze symbolické, v praxi to tak nefunguje, dar se hodí na jednu hromadu, který slouží např. pro zajištění potravy. To by vás nemělo odradit, ale chce to sdružení. Sám už sponzoruji po mnoho let pro místní zoo, tak se nepřidám ;-) Ale nevzdávejte to.
- čas neexistuje -
boban
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2010 16:38

"Diskutéři z finexpert" je jen nápis na štítku, jinak samozřejmě jsem formulář vyplnil na mé jméno. No nic, mrzí mě to a po pravdě vědět to, tak se na ně vyprdnu. Ale slíbil jsem, že peníze takto vybrané pošlu pražské ZOO, tak jsem tak učinil. Příští rok už to ale opakovat nehodlám :(
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod 4honza 15. 1. 2010 17:23

PatrikChrz píše:"Diskutéři z finexpert" je jen nápis na štítku,

To si asi návštěvníci pomyslí, že tu neumíme ani česky, když to jsou diskutéři z Finexpertu :-) A jenom díky tomu, že Zoo nehce za tyto peníze dělat "reklamu" na webové stránky.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 15. 1. 2010 18:20

To by me teda zajimalo, jaky duvod jim brani napsat tam www adresu. Vysvetlili alespon proc? Njn, jsme holt v CR. Me osobne se nejvice libili kolenovrti. :twisted:
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2010 18:26

Mail č. 1:
Dovolujeme si Vás upozornit, že v textu, ketrý bude umístěn před
expozicí zvířete nemůže být uveden název webových stránek, prosíme
tedy o zvolení jiného textu.

Já na to:
Pokud je to takto striktní tak tady umažte to .cz, jestli to tam tak vadí a nechte "diskutéři z finexpert".

Odpověď:
Děkujeme za změnu textu, podmínky jsou striktně dány.

Jsou to výňatky z textů, je k tomu klasická "zdvořilostní omáčka".
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod libol 15. 1. 2010 21:29

Pokud na tom štítku nejsou názvy firem (nevím nepůjdu kontrolovat) tak to beru. Jinak je to buzerace pitomého úředníka
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 20. 1. 2010 10:40

Chcete mít na ING kontu o 1% vyšší výnos? (platí od 18.1 do 18.4.2010) Tak se mrkněte na toto : http://www.ing.cz/multifond
Co vy na to? Šli byste do toho?
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 1. 2010 11:14

Já nevím, já jsem vůči fondům docela skeptický. Navíc tenhle, bez jakékoliv historie. O kolik může být výnos vyšší, než u termínovaného vkladu? O 1 nebo 2 % ročně? Podle mě to za to riziko nestojí.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DoubleSix 20. 1. 2010 11:21

Předpokládám, že pokud chtějí nabídnout alternativu k spořicím nebo termínovaným účtům a přitom zdůrazňují, že fond je konzervativní, tak do velkých rizik jít nemohou a tím pádem i ten výnos bych tipoval kolem 5% p.a. (neuvádějí, jaký si berou manažerský poplatek za správu účtu, vstupní a výstupní je sice nulový, o to větší ale může být ten manažerský :-) )
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 1. 2010 11:27

Tak to než 5 % u fondu, raději 5 až 6 % na termíňáku u některé záložny :D
Pokud by to mělo stát za riziko, měl by být dlouhodobý výnos aspoň 8 % a to se obávám, že nebude.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka