ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 25. 9. 2010 09:25

a) doporučená zásilka za 26 Kč(?) - při ztrátě dostaneš 500Kč a poštovné
b) cenné psaní (nebo jinou, vysoce pojištěnou zásilku :)
c) návštěva v oranžovém domě

O tom, že to lze sepsati na pobočce nemám informaci, klidně se může stát, že to odmítnou s tím, že to nedělají... (: nemají z toho provizi)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 25. 9. 2010 10:34

vpe: Sice dostanu jako náhradu 500kč, ale na tom, že někdo bude mít moje číslo účtu a podpisový vzor (nebo kopie mých dokladů a smluv) to nic nemění.

Jak jsem řkl, příští týden mám cestu do Prahy, takže volím možnost " c) ". :-)
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 9. 2010 11:36

denně projíždím kolem Anděla a že to nikde nemají a nepochlubí se... s úrokem 1,75% ročně ty peníze opravdu strčím pod polštář
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 9. 2010 11:43

Tak skoč na metro a jeď na Křižíkovu a tam to dej do MSD, úrok 3,3 % (od 1. 10., aktuálně 4 %)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 9. 2010 14:48

mají IB, pobočky i jinde než Praha?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 25. 9. 2010 15:26

IB nemají, pobočky pouze v Brně a Praze - kde se provádí všechny akce, internet jakoby neznali (krom vkladu přes účet u ČSOB).
kalamancharo

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 9. 2010 18:58

Jo, nemůže to mít jen klady :(.
Ještě je tu Unibon s úrokem 2,6 % (pobočky Praha a Brno, příkazy jdou zadávat i poštou - papírový příkaz se vloží do obálky :D ).
No a pak MPÚ s úrokem 2,1 %, má IB, ovšem aktuálně nepřijímá nové členy :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod kalamancharo 25. 9. 2010 19:16

Tak ono je to dobře. S IB by se to stalo masovým produktem a tím bych očekával strmý pád úroků, popřípadě ukončení nabírání členů. Ostatně i pád z 4000 kč na 100 kč za vstup, a tak otevření širší veřejnosti, bych viděl za pádem ze 4 na 3,3 %.
kalamancharo

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 9. 2010 20:24

No nic zakládat si další účtu jinde nechci... Takže to asi hodím na nějaký termínovaný vklad...a nebo jak říkám pod polštář :D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 27. 9. 2010 09:31

dr._lukas : pořád lepší 1,75% v ING než 0% pod polštářem.
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod Adule 27. 9. 2010 20:24

jak si přidám u ING další transakční účet přes internet???
Adule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 27. 9. 2010 20:40

Nijak
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Adule 28. 9. 2010 10:29

lze to tedy posilat jen postou???
Adule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 9. 2010 10:57

Poštou nebo osobně v Oranžovém domě na Andělu v Praze. Jak v regionálních pobočkách nevím.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DoubleSix 29. 9. 2010 08:04

PatrikChrz píše:Poštou nebo osobně v Oranžovém domě na Andělu v Praze. Jak v regionálních pobočkách nevím.
Všechny žádosti se musí poslat do Prahy. Já to dělám přes mého finančního poradce u ING, předám mu to a on to posílá jejich poštou do Prahy.
DoubleSix
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka