ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2010 10:37

U ING by mě zajímala jiná věc. Jak to bude s produkty ING po té, co ING Group prodá svoji pojišťovací divizi (buď prodá někomu konkrétnímu nebo ji prodá na burze formou akcií). Mám totiž u nich jak PP, tak i KŽP, tak doufám, že nový vlastník nepřijde s nějakými převratnými změnami.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 11. 2010 12:14

Bude to probihat jako jakekoliv jine prevzeti pojistneho kmene. Produkty budou zacleneny do portfolia, cast pravdepodobne prizpusobena nove firemni strategii - zejmena investovani rezerv - to bude mit vliv na zhodnoceni; vzhledem k ne zrovna vystavnim vysledkum ING lze doufat ve prospech klientu ING, zvlaste u penzijniho fondu.
Podminky jiz uzavrenych rizikovych produktu se pravdepodobne menit nebudou, teoreticky by je mohla nova spolecnost vypovedet (krome zivotnich pojisteni), ale to se dela jen skutecne vyjimecne. Spise lze ocekavat tlak na "aktualizaci" na nove, lepsi, vyhodnejsi, ruzovejsi, kulatejsi,....

-- 16. 11. 2010 12:20 --

Co se tyka ING konta, tak nadseny z propadu ze spicky nekam k podprumeru nejsem, ale rusit ho nebudu. Mam ho jako univerzalni prijmovy ucet a to ponecham. Jen uz na nem Nebudu penize nechavat, ale posilam je dal. Do konce roku Axa (kvuli premii a taky jejich kartou chci zaplatit dovolenou a utraty na ni) a pak Wüstenrot.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2010 15:55

No právě, tu svoji pojistku bych rušit nechtěl, mám tam technickou úrokovou míru 4,5% :-)
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 11. 2010 17:14

tak to se připrav na to, že ti dříve nebo později někdo nabídne lepší, růžovější, kulatější, modernější, vždyť tato je už 8 let stará, ta už pane neplatí a stejně se budou brzy rušit ... :mrgreen:

Naštěstí pro klienty pojišťovna ze zákona nemůže životní pojistky zrušit. Úrazové ano, ale životní ne.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 11. 2010 00:25

Tak nám nějak spadly stránky ING:

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Temporarily Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.8 (Win32) Server at www.ing.cz Port 80

Ale do internetového bankovnictví se lze dostat přes www.ingkonto.cz
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod voshi 24. 11. 2010 11:10

Tak jim nějak spadlo vše, asi nevyřizují žádosti či co. 14 dní uběhlo a dopis stále nikde.
voshi
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 24. 11. 2010 15:25

minuly patek mi od nich prisla zadost, respektive znamemu..
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Veny (novy) 17. 1. 2011 18:53

Vy co máte zkušenosti, jak dlouho zhruba trvá vyřízení "oznámení změny" (přidání transakčního účtu) u ING konta? Díky za info...
Veny (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdibrid 17. 1. 2011 18:59

No, když jsem tam byl osobně, tak už druhý den to bylo v IB. :-)
Zdibrid
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 17. 1. 2011 19:27

2Veny: Odesilal jsem obycejnou obalkou v 6h rano, na schrance bylo napsane sber v 7:30 a 16:45 tusim, na druhy den vecer jsem to mel v IB. Pridaval jsem cislo na penzijni fond.. tez si ty ucty uvnitr ING mohli teda priradit sami na stejne jmeno.
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod konstruktiwa 21. 1. 2011 17:41

Ma nekdo zkusenosti s ING fondy, prej to lze zalozit a ovladat skrze ING konto IB
konstruktiwa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 21. 1. 2011 18:49

Přes IB k ING Kontu jde pouze aktivovat investování do fondu ING Multifond Aktiv V5.

Pro ostatní fondy je nutné podepsat papírovou (komisionářskou) smlouvu. Následné ovládání fondů (nákupy a odkupy) je pak možno provádět pohodlně v IB.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod technosmazka 22. 1. 2011 14:15

zdravim. nevite jak je to ted s akci 300 za ziskani cloveka? uz to asi neplati ze?
technosmazka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rodeo65 25. 1. 2011 08:28

Poslete mi nekdo unikatni kod akce?
Rodeo65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 25. 1. 2011 08:38

Rodeo65: a ses si jist, ze nejaka akce vubec bezi?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Předchozí stránkaDalší stránka