ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 27. 6. 2011 18:45

děkujeme Vám za Vaši přízeň a důvěru, s níž využíváte našich služeb. Rádi bychom Vám touto cestou připomněli, že čím větší částku uložíte, tím více peněz získáte.

Nyní máte navíc možnost využít zvýhodněné úrokové sazby 2,5 % p.a. ve speciální letní akci.

Od 1. 8. do 31. 10. 2011 Vám budeme zůstatek na Vašem ING Kontě od 200 000 Kč úročit zvýhodněnou úrokovou sazbou 2,5 % p.a., a to až do výše zůstatku 1 000 000 Kč.
T.E.CH
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 6. 2011 19:35

Já mám u Wüstenrotu 2,6 %, ale furt lepší, než nic :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 27. 6. 2011 20:29

ING asi tuší, že jim ujíždí vlak. Mám tam u nich účet taky hezkých pár let, ale pořádný peníze tam byly, když to ještě bylo jakž-takže úročený. A tak daleko mi paměť ani nesahá.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 27. 6. 2011 21:28

T.E.CH : to je akce pro všechny nebo jen pro vybrané? kde jsi na to přišel?

Jinak už někomu přišel ten bonus 300 Kč za doporučení?
Mně ještě ne, pořád mi ujišťují, že na to mají čas do konce června, ale zdá se mi to, že je to už dost divné.
V minulých letech to bylo připsáno dříve.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 6. 2011 07:27

xls píše:ING asi tuší, že jim ujíždí vlak. Mám tam u nich účet taky hezkých pár let, ale pořádný peníze tam byly, když to ještě bylo jakž-takže úročený. A tak daleko mi paměť ani nesahá.

Ja ING pouzivam jako univerzalni prijmovy ucet, jak tam ale prijde vyplata, tak uz cestuje. Do mBank na splatku kreditky, do Fio na bezne platby a do Wursta na sporak. Pripadne z techto uctu jeste dale, napr do Axy na platby kartou v zahranicni mene.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 28. 6. 2011 08:35

Já mám podobný pohyby peněz, ale na příjem plateb používám většinou Fio. ING v podstatě používám jen ke 3 pomocným účelům, jen ne ke spoření:
1) je vynikající na příjem peněz, kde potřebuju někomu nadiktovat číslo účtu (který má 4místný a dá se tak bez problémů zapamatovat)
2) při cestách do zahraničí tam mám "železnou" zásobu peněz, kdybych si je potřeboval přesunout na kartu a nechodily mi smsky
3) trvalák na PP
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 6. 2011 18:16

Měl jsem tam V5, ale ukončil jsem to....takže proto mi to asi nabídli, je tam nějaký kód.Stejně sem to ale poslal do Wüstenrotu za 2,6 % + fix.Mám u nich hypošku, tak kdyby krachli, tak to aspoň započtou.:-)
T.E.CH
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 29. 6. 2011 19:23

4 ciferny ucet? :-)
To jsi byl asi v prvni stovce zakazniku banky? Posledni cislo je kontrolni soucet.

Vloni davali 7-mistne (mbanka davala v minulem stoleti 8 mistne a jine banky umeji kratke cisla dobre zpenezit).
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 6. 2011 21:03

já mám 6 místné
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 29. 6. 2011 21:08

Nevím, já to nepitval, když jsem ho dostal. Někdy na začátku jsem to otevíral, ale zase nic extrémního. U jiných bank jsem se s tak krátkým účtem ještě nesetkal, takže tohle je takový příjemný bonus.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 29. 6. 2011 21:25

asi byl v první stovce, max v prvnich 400 klientech (modulo 11 a vaha, pri generovani cisla)... Pokud to casto diktujes po telefonu, tak se to hodi ale asi mas i dost otazek, zda je to spravny ucet, nebo ne? Tak jestli to neni trochu kontraproduktivni :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 6. 2011 08:51

Jo, s tím se nesetkal skoro nikdo, to je pravda. Takže když diktuju, tak rovnou říkám "ano, jen 4místný, není to chyba".
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 7. 2011 02:26

msimcard píše:T.E.CH : to je akce pro všechny nebo jen pro vybrané? kde jsi na to přišel?

Jinak už někomu přišel ten bonus 300 Kč za doporučení?
Mně ještě ne, pořád mi ujišťují, že na to mají čas do konce června, ale zdá se mi to, že je to už dost divné.
V minulých letech to bylo připsáno dříve.

no tak manzelce taky nic, v pondeli uz tam fakt musim zavolat. me to pripsali a ji ne, este vim o jedny znamy, ale ta se na ucet jeste nedivala kdyz videla ty hesla :-)
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 21. 7. 2011 15:34

T.E.CH píše:děkujeme Vám za Vaši přízeň a důvěru, s níž využíváte našich služeb. Rádi bychom Vám touto cestou připomněli, že čím větší částku uložíte, tím více peněz získáte.

Nyní máte navíc možnost využít zvýhodněné úrokové sazby 2,5 % p.a. ve speciální letní akci.

Od 1. 8. do 31. 10. 2011 Vám budeme zůstatek na Vašem ING Kontě od 200 000 Kč úročit zvýhodněnou úrokovou sazbou 2,5 % p.a., a to až do výše zůstatku 1 000 000 Kč.

Platí to i pro stávající účty a nebo jen pro nově založené?
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alcatraz 22. 7. 2011 22:26

urcite stavajici, mam ho 5 let a prislo mi to taky. Byl tam link "chcete se akce zucastnit?" jsem na to klikl rychleji nez mi plne doslo "od 200000" :) Tolik na nouzovem rezervnim sporaku urcite mit nechci.
Alcatraz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka