mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 3. 2014 22:38

Njn, to jouda, který se přihlašuje jenom z PC s Widlema a je Bohem nepolíbený mobilními zařízeními, nikdy nepochopí.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 6. 3. 2014 23:13

Je zajímavé, že mBank svoje klienty předem nijak neupozornila na problémy spojené s migrací do nového IB a nechala je v tom "vymáchat". Ať si každý klient sám zjistí, co je za problém a jak ho vyřešit. To jsou typické polské garážové praktiky.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 3. 2014 23:28

Franklin píše:Je zajímavé, že mBank svoje klienty předem nijak neupozornila na problémy spojené s migrací do nového IB
Je ale otázkou zda vůbec o těchto problémech ví. U této banky bych si tím nebyl jistý. Oni si možná myslí, že to všechno mají naprogramované tak ideálně, že tam žádné problémy být nemůžou.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Franklin 6. 3. 2014 23:41

Já si myslím, že o všech problémech mBank určitě věděla. Minimálně proto, že někteří lidé nové IB testovali ještě před oficiálním spuštěním.

Viz například tajná diskuze - mimochodem velmi výživné čtení. Doporučuji všem fanouškům mBank.
http://www.mbank.cz/forum/watek,237337,testovani-noveho-ib,1.html
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 3. 2014 01:14

Franklin píše:Viz například tajná diskuze - mimochodem velmi výživné čtení. Doporučuji všem fanouškům mBank.
http://www.mbank.cz/forum/watek,237337,testovani-noveho-ib,1.html
Že by to bylo nějaké výživné čtení mi to až tolik nepřipadá. Je to normální diskuze jako většina jiných a nic obzvlášť zajímavého tam nevidím. Jediné co mne tam trochu zaujalo je od Vítka, že
různé vaše návrhy a zlepšení jsou super ale bohužel není absolutně realistické je realizovat. Nic takového nám PL IT nezapracuje, opravují se skutečně jen chyby.
Je ale vidět, že ani ty chyby se příliš neopravují. Než se to dostane k těm PL IT tak to možná mezi tím někdo tzv. zamete pod koberec a nebo to tam zametou ti PL IT aby si tím ulehčili práci.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 3. 2014 20:27

Nove IB mBank, na ktere jsou dle oficialniho vyjadreni mBank pry prevazne pozitivni ohlasy, je tak skvele, ze uz na slovenskem mForu dokonce vzniklo vlakno kde se domlouva protestni "run na banku" k 1.aprilu!!
http://www.mbank.sk/forum/thread,56013,bank-run-1-aprila-2014,1.html
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 8. 3. 2014 21:00

Já už se runu zúčastnit nemohu. V mBank mám 80 haléřů.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 8. 3. 2014 21:27

V mBank zustanou jen uchylaci s facebookem. :-P
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 3. 2014 21:27

Nechutný boháči, já jich tam mám už 3 roky celých 6 :-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 8. 3. 2014 21:53

Ja jsem nekolik let na nule a to tam mam devet uctu. ;-]
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 3. 2014 21:59

Já tam mám rezervu kvůli manželce, je to jediný účet ke kterému má jako spolumajitel přístup. Kromě její výplaty, když nějakou má, tam chodí peníze z Aukra a pomocí mPeněz taky třeba to Aukro platím.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 3. 2014 22:02

Ja presunu svuj bezny ucet z mBank do FIO v prubehu dubna, ale ne k tomu 1.aprilu, takze k tomu runu na banku se pripojim trochu se zpozdenim :-)

Ucet v Mbank ale jen vynuluji nebudu ho uplne rusit.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 9. 3. 2014 08:41

Ruseni uctu jsou zbytecne naklady. :tleskani
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 3. 2014 02:28

Tak mám už přístup do toho nového IB a můj první dojem z toho je, že je to velmi nepřehledné, mnoho věci se tam těžko hledá a asi hodně dlouho se budu na to zvykat, pokud se vůbec někdy alespoň trochu zvyknu. Je to obrovská změna k horšímu.

Zedna1 píše:Nove IB mBank, na ktere jsou dle oficialniho vyjadreni mBank pry prevazne pozitivni ohlasy, je tak skvele, ze uz na slovenskem mForu dokonce vzniklo vlakno kde se domlouva protestni "run na banku" k 1.aprilu!!
http://www.mbank.sk/forum/thread,56013,bank-run-1-aprila-2014,1.html
Zaujala mne tam jedna z navrhovaných forem protestu "- vypisovanie oficiálnych reklamácií ". Příliš ale nevím co konkrétně navrhovatel této formy protestu má na mysli reklamovat. To, že se mnohým klientům nelíbí to nové IB není nic reklamovatelného.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod smajlik2 10. 3. 2014 10:38

Chápu to správně, že když se přihlásim do nového IB, tak mi bude stale fungovat i staré?
A transakce, které udělám v novém jsou vidět i ve starém?
Dík
smajlik2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka