mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 24. 5. 2014 08:23

Když se vážeš na termín a ještě musíš letět z pomalu nejdražšího letiště v Evropě, tak nic zázračně výhodného nečekej a ani nechtěj po druhých, aby ti něco sháněli. Já byl loni v lednu v Japonsku, zpáteční letenka byla za 850,- Kč na osobu (byl jsem ve dvou) a nebylo to z Prahy a nevadilo mi to. A každýmu, komu to řeknu a chce po mě sehnat za stejný peníze jakoukoli dálkovou trasu v konkrétní termín říkám, že se pomát a že si to musí zařídit sám.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 5. 2014 08:58

Kdyz se zde bavite OT o letenkach, nemate nekdo zaplaceny AZUON, ze bych ho s vama sdilel za poplatek
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod khonsun 24. 5. 2014 09:11

avathar: Ano; nic proti; chtel jsem jen priklad, ne faktickou pomoc; reagoval jsem na fremantle: "No zejména ty letenky teda platím hlavně v cizích měnách, cenově rozumný ekvivalent v Kč zřídka existuje" a tak jsem se tesil na "zazrak" v cizi mene. Termin nutny neni, staci obdobi zima. Odlet z PRG zvolen proto, ze doprava na zahranicni odletove letiste, zejmena v zime, muze byt nejista. Puvodni diskuze byla o tom, ze mBank, t.c., nerealizuje mSporeni z karet k eMax a dostali jsme se tak az k nakupu letenek.
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 24. 5. 2014 10:58

slavo: zkus tohle http://www.azair.cz
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 5. 2014 12:11

pekne, diky
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 28. 5. 2014 09:26

V mBank lžou, lžou, lžou ... Přítelkyni už několikrát lhali na mLince. Naposledy když po dvou týdnech volala, že stále nemá kartu. Jeden pracovník tvrdil, že si ji neobjednala, nějaká paní zase tvrdila, že se kolega asi přehlédnul a že byla právě odeslána na adresu. Při dalším telefonátu tvrdili, že už ji má určitě na poště, při dalším telefonátu že nebyla asi objednána a znovu při dalším telefonátu se dozvěděla, že teprve byla dána do výroby do Polska .. po 4 týdnech!
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 9. 6. 2014 11:02

Teď jsem si založil konto online a místo čísla účtu, kam mám poslat korunu pro ověření a kam naskenované doklady přišel mi mail:
Dobrý den,

děkujeme Vám za důvěru a zájem o naše produkty.

Dovolujeme si Vás požádat, abyste navštívil/a jakýkoliv mKiosek za účelem podepsání dokumentů.

Na schůzce budete požádán o předložení dokladu totožnosti, uvedeného v žádosti. Řádné ověření totožnosti je nezbytnou podmínkou podepsání dokumentů.

Po obdržení a ověření všech potřebných dokumentů přistoupíme k aktivaci produktu/služby.

S pozdravem,
Tým mBank

Tak jako kde to jsme :?:
Naposledy upravil STSCHvojkoviceBrod dne 9. 6. 2014 11:09, celkově upraveno 2
STSCHvojkoviceBrod
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 9. 6. 2014 11:06

Lze to i dopisem s ověřeným podpisem. Placeným.
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 9. 6. 2014 11:07

Ale tam se píše, že to má jít komplet online, jako u Airbank třeba.
STSCHvojkoviceBrod
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 6. 2014 11:17

Mělo by to jít plně online, hned při nové žádosti lze zvolit na výběr z možností "prostřednictvím kurýra", "na obchodním místě" a "online - bez papírové smlouvy", možná jim to v polské garážové polobance nefunguje jak má.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 9. 6. 2014 11:21

No to asi ne, jelikož jsem to zvolil dobře, i číslo účtu z kterého pošlu korunu jsem vyplňoval. Čekám, jestli přijde ještě nějaký mail, jinak na ně kašlu.
STSCHvojkoviceBrod
Diskutér

Odeslat příspěvekod ousteen 11. 6. 2014 09:49

Kdyby měl někdo zájem nechat se doporučit k založení mKonta, nabízím 250 kč ze své odměny. Dalších 300 kč získáte od banky, takže dohromady 550 kč. :) Bližší info soukromou zprávou. Akce trvá do 30.6.2014.
ousteen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan Y. 14. 6. 2014 10:53

Možná tu tato feature nového IB už zazněla, já jsem ji zjistil až teď (mBank už nepoužívám, ale potřeboval jsem dohledat jednu starou transakci): Zkusil jsem to jejich krásné googlovské hledání v historii transakcí v novém IB, ale omezili ji od 1.1.2012 :roll: . Historie ve starém IB je přitom neomezená, tak jsem tu transakci dohledal v něm...
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ousteen 16. 6. 2014 08:50

Celá historie je i v novém IB, ale je potřeba klepnout nahoře na tlačítko "změnit zobrazení". Pak je možné zadat datum i před tím lednem 2012.
ousteen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan Y. 16. 6. 2014 13:57

Uff, tak to by mě teda nenapadlo. Super intuitivní...
pan Y.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka