mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 11. 9. 2014 21:12

A nikdo z nás to neviděl jo? :-)
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 11. 9. 2014 21:35

Já to viděl. Ve Firefoxu může prý uživatel sám upravit (přepsat) ta bankou nastavená procenta a systém banky by měl zadanou (upravenou) hodnotu akceptovat. ;-)

mSporeni.png
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 9. 2014 22:07

lol, ja jsem full, skuste nekdo poslat 100% , napr. 50 kc, zda to funguje, nebo nastavte 0% zda se neco odesle
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod JannV 11. 9. 2014 22:32

Havers píše:Já to viděl. Ve Firefoxu může prý uživatel sám upravit (přepsat) ta bankou nastavená procenta a systém banky by měl zadanou (upravenou) hodnotu akceptovat. ;-)

mSporeni.png

Nikoliv, ve Firefoxu toto nefunguje.
JannV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Havers 11. 9. 2014 23:23

Dotyčný psal o Firefoxu. A v jiném prohlížeči to jde?

-- 11. 9. 2014 22:25 --

slavo963 píše:lol, ja jsem full, skuste nekdo poslat 100% , napr. 50 kc, zda to funguje, nebo nastavte 0% zda se neco odesle

Psal tam dokonce, pokud se dobře pamatuji, něco o 1000 %.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 9. 2014 23:34

Nebudte ocasove a napiste nekdo presny navod..premyslim, ze zalozime i manzelce mKonto a budeme sporit aspon dalsi kilo v mBance..a saskovat se me znovu nechce..na svem konte bych pro zmenu ocenil nastaveni 0%
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 12. 9. 2014 04:33

JannV píše:
Havers píše:Já to viděl. Ve Firefoxu může prý uživatel sám upravit (přepsat) ta bankou nastavená procenta a systém banky by měl zadanou (upravenou) hodnotu akceptovat. ;-)

mSporeni.png

Nikoliv, ve Firefoxu toto nefunguje.

Třeba už tu chybu opravili?
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 12. 9. 2014 10:37

tady se chystá ostrý hack :-)
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 9. 2014 10:40

ha ha, ze 1000%. Ale to prepokladam bych musel asi vratit, ci?

Ale umim jsi predstavit, ze kdyz to byla pravda, nekolik bilych koniku bezdomovcu s trvalym pobytem na urade se stalo bohatymi a mbank trochu oskubali 8-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter2black 12. 9. 2014 10:53

mluvime tu o rychlejsim nasypani ne o uroku... pokud by klient tech 1000% nemel na ucte nic by se neprevedlo
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 12. 9. 2014 11:05

Přesně tak.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 9. 2014 14:10

Tak už na mě taky došlo.
https://cz.mbank.eu/logon.aspx mi hlásí:
Máte přístup pouze do nové verze internetového bankovnictví.

Přihlásit se do něj můžete pomocí Vašeho identifikátoru a hesla na stránce https://online.mbank.cz
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 9. 2014 14:18

To abych se tam po půl roce taky podíval... Jestli mi nezmizelo těch 8 halířů, co tam mám :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Burina 29. 9. 2014 10:40

Přišla mi taky v internetovém bankovnictví nabídka - zpráva pro "Vyšší úročení na eMAX PLUS". A mě by zajímalo, když si založím druhý účet eMax PLus ( protože na tom prvním spořícím účtu eMAx Plus mám vyšší částku ) a převedu na něj necelých 100 tisíc, abych nepřekročil tu povinnou hranici a budu plnit obrat kartou 4 tisíce,tak se mi bude úročit vyšším úrokem ?

A mě by hlavně zajímalo pokud následující tři měsíce budu plnit obrat kartou a čtvrtý to nesplním, zda pak zase musím znova čekat na zprávu v internetovým bankovnictví a znovu to vyšší úročení aktivovat. Nebo je to už nastaveno napořád - na stálo ??

Prostě vyšší úročení za měsíc se bude aktivovat automaticky pokud částka na účtu nepřesáhne 100 tisíc a obrat kartou předcházející měsíc bude vyšší jak 4 tisíce ?? A nemusím už to sledovat a opakovaně při nesplnění podmínek aktivovat

A zda si ze těchto účtů založit více nebo jen jeden ?

Dík za odpověď.
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 9. 2014 11:04

Spořicí účet eMax Plus můžeš mít pouze jeden... nebude lepší si ten spořák založit někde jinde (Air Bank, LBBW Garant, případně Zuno Plus), než si kvůli 0,1 p.b. rozdílu v úrokové sazbě neustále hlídat útratu kartou 4000 Kč?
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka