mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Burina 29. 9. 2014 11:57

Zakládat jinde se mi moc nechce. Jsem zde plně spokojen - nic mne vedení účtů za několik let nestálo.
Ale chtěl bych využít i ten účet s vyšším úročením a proto jsem napsal otázky na které mne zajímá odpověď.
Na jednu jsi mi odpověděl - účet lze mít jen jeden. Dík.
A co ty další - pro mne podstatnější ?
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 9. 2014 12:17

Všechno podstatné najdeš na stránkách mBank, konkrétně v pravidlách pro úrokovou nabídku SÚ eMax Plus: http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... avidla.pdf

Pokud nesplníš podmínku obratu, budeš muset zvýhodněné úročení aktivovat opět po splnění podmínky, aktivace není trvalá.

Btw. a co to přesunout aspoň na mSpoření, pokud již nevyužíváš?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 29. 9. 2014 16:50

fremantle píše:Spořicí účet eMax Plus můžeš mít pouze jeden...

Nějak změnili podmínky? Já mám 4 eMAX+.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 9. 2014 17:10

Je možné, že i eMax Plus můžou být 4 na jednoho klienta, myslel jsem, že to mohlo být jen u základních eMaxů, ale zvýhodněnou sazbou ti budou úročit stejně jen jeden z nich při splnění podmínek, tak nemá ani moc cenu zakládat ty další.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2014 18:28

eMax Plusy mohou být sice čtyři na jednoho klienta, ale pouze jeden z nich může být zvýhodněný (tedy jakýsi eMax Plus Plus :D ).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Burina 29. 9. 2014 21:31

Úplně stejný dotaz jsem poslal na mBank. A toto je odpověď.

Paní mi však neodpověděla na co jsem ptal - pokud jeden měsíc nesplním, zda zas musím aktivovat. Nebo je ten jeden vybraný účet už aktivován pro vyšší úročení při splnění podmínek v dalších měsících. Bohužel.

Dobrý den pane Buřino,

pro získání zvýhodněné úrokové sazby eMax Plus je potřeba splnit dvě podmínky vyššího úročení. Na účtu musí být maximálně částka 100 000,-Kč a Vaší platební kartou k osobnímu účtu mKONTO, spořicímu účtu eMAX a mKREDITCE musíte v daném kalendářním měsíci provést platby v hodnotě alespoň 4 000,- Kč měsíčně (v součtu). V případě splnění těchto podmínek, dostanete do Vašeho internetového bankovnictví kolem 14.dne následujícího měsíce zprávu z banky, o možnosti aktivace vyššího úročení. Úročení si můžete aktivovat pouze na jednom za Vašich účtů eMax Plus (mohou být až 4). V případě, že dojde ke splnění i v dalších měsících, bude vyšší úročení automaticky obnoveno, bez nutnosti další aktivace. Podrobné informace naleznete také na našich webových stránkách http://www.mbank.cz/osobni/sporeni/emax-plus/.

V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností nás, prosím, kontaktujte.

Michaela Kremlikova
mLinka

Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 30. 9. 2014 08:33

Jak jsem já pochopil podmínky, tak při nesplnění obratu 4k kartou se musí celá komedie znovu aktivovat. Také jsem pár měsíců používal, pak jsem si ale pořídil KK a ta mi zatím při podobném obratu a v kombinaci s uložením 100k na jiném spořícím účtu vynáší víc. Navíc mě otrávila složitost, nejasná pravidla. Jak si vzpomínám, zmatky ve výkladu podmínek měli i zaměstnanci mbank. Jen taková zásadní věc, zda-li se počítá do měsíce útrat provedení platby nebo až její zaúčtování, 10 telefonátů a pokaždé protichůdné tvrzení a samozřejmě po prvním vyúčtování bylo vše špatně, takže reklamace. Je pravdou, že od té doby vše fungovalo jak má, ale ten zbytečně složitý a nepříjemný uživatelský přístup ke službám mbank mě postupně nutí omezovat její služby :?:
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod Burina 1. 10. 2014 18:02

Tak dnes mi došla druhá odpověď, která potvrzuje, že tento produkt, je potřeba v případě aktivace hlídat. Na což jim tedy prdím. ;-)

Vážený pane Buřino,

jestliže jeden měsíc nesplníte platbami kartou 4 000 CZK, úrok se sníží na základní sazbu a další měsíc je třeba si vyšší úrokovou sazbu aktivovat znovu (opět Vám zašleme zprávu do internetového bankovnictví).

V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností nás, prosím, kontaktujte.

Linda Kantorova
mLinka
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 10. 2014 20:21

asi už to zde zaznělo, ale zeptám se, dnes mě mSpoření přesáhlo 100 tisíc díky připsanému úroku, dochází tedy ke snížení úročení pro vyšší částku nebo se připsané úroky do toho nepočítají?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marczus 2. 10. 2014 06:50

kdyz vyuzivam to msporeni.. musim protocit 4tis kartou?
marczus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michall01 2. 10. 2014 07:36

Žádná taková podmínka u tohoto produktu není. Důležité je ho pouze správně naplnit a hlídat, kdyby mBank zase snížila maximální úročenou částku.
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 2. 10. 2014 15:16

Dosel mi email o nove akci mKlub 2014 III
Odmena 500Kc za noveho klienta
akce plati od 1.10.2014 do 14.10.2014 nebo do ziskani 5000 klientu.

Nenasel jsem zadny oficialni odkaz.

EDIT:
http://www.mbank.cz/mailing/2014_10_mgm ... 092014.pdf
Zda se, ze tato nabidka prisla jen tem, kteri si zridili mKonto na zaklade doporuceni z predchozi akce mKlub.
Naposledy upravil Zedna1 dne 2. 10. 2014 18:30, celkově upraveno 1
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 10. 2014 15:32

Také my to před chvílí přišlo, v emailu je odkaz na pdf pravidla akce. Pročetl jsem to sice celé ale stále jsem nenašel zda se do maximálního počtu 5 doporučení započítávají i doporučení z letní akce a nebo se to počítá pro tuhle akci zase od nuly.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 10. 2014 17:23

je to mKlub akce číslo 3 a tak by se to mělo počítat zase od znova, alespoň když jsem se ptal na začátku července, kdy se také střídali dvě různé akce, tak mi bylo odpovězeno, že bez ohledu na počet doporučených v akci číslo 1 můžu doporučit 5 nových klientů v rámci akce 2 (červenec a srpen)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 10. 2014 18:31

vtom případě jdu sehnat nějaké zájemce. Kdyby měl někdo zájem tady, tak napište do SZ o mojí odměnu se rád podělím. :-)
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka