mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 14. 11. 2014 16:45

paty07: no, když už jsi takový kolenovrt, tak v klidu drž rovných 100k a 1. následujícího měsíce pošli úroky jinam :D
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Aleš P. 16. 11. 2014 16:56

Chystám se rušit kreditku mBank, mám ji tak 5 let, obraty za poslední rok jen pár tisíc měsíčně.

Otázka zní: setkal se někdy někdo s nějakou retencí?

Díky.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod malejarda 16. 11. 2014 17:07

Ne.
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 16. 11. 2014 23:22

ne, naopak jim to trvalo asi 2 měsíce a musel jsem to asi 5x urgovat
jednou tvrdili 30 dni, pak jedno zúčtovací období, potom dokonce dve aby nakonec priznali ze v tom maj bordel
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 17. 11. 2014 22:48

Aleš P. píše:Otázka zní: setkal se někdy někdo s nějakou retencí?

Letos nabizeli v nejake akci pro nove zrizene mKreditky po nejakou omezenou dobu (par mesicu) i nejakou vratku (asi 1%?).
Neni to primo retence, ale pisu to jen pro informaci,
mBank totiz klasicke vraceci kreditky nema.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 18. 11. 2014 13:04

vždyť neumí ani snížit kreditní limit....
Jinak mě tvrdili na infolince, že kk zrusi 30 dní od zadosti plus dvě zúčtovací období bez pohybu.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 19. 11. 2014 19:47

tak první odměny z aktuální akce už jsou připsány
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 11. 2014 20:44

Mě zatím přišla jen jedna a to jsem doporučoval 3 lidi v jeden den. Takže to asi posílají náhodně.
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 19. 11. 2014 20:56

taky jsem dostal jen část očekávané částky, ale ono záleží na finální aktivaci účtu a né datum žádosti
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Preceda 21. 11. 2014 13:21

vilik píše:Používám Sticky Password, který přihlášení provede automaticky. Žádnou prodlevu při aktivaci tlačítka, jak píšeš, jsem nezaregistroval. :-)

Mě nefungovalo vůbec nic právě kvůli té prodlevě po vložení hesla než se odblokovalo přihlašovací tlačítko.
Teď to vypadá že to spravili protože se automaticky přihlásit už dá, používám iMacros pro firefox a OK. Snad se v tom zase nebudou vrtat.
Preceda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladissek 22. 11. 2014 07:26

Ahoj, kdo by měl zájem o zřízení účtu v mbance a dostat 600 Kč od mbanky zadarmo, ať mi pošle SZ, zašlu telefonní číslo ;). Akce platí do konce listopadu.

Můžu přivést 5 lidí.
ladissek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 11. 2014 09:43

Nebýt těch jejích akci s uplácením lidi a mSpoření s úrokem 3% tak by už možná mBank v Česku po tom co hlavně v poslední době provádí dávno zkrachovala.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 11. 2014 09:51

Proč si to myslíš? Znám hodně lidí s mBank co nevyužívají mSpoření ani nikoho do banky nedoporučují a jsou spokojeni. Byli jedni z prvních a to byl podle mě základ úspěchu. To, že bankovnictví vypadá jinak je jim jedno, trochu zabrblají, že to staré bylo jednodušší, ale to je vše.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 11. 2014 11:29

Dost lidi leze do mBank pouze kvůli tomu úplatku které tím získají nebo úroku na mSpořeni, ale jinak tam nemají v úmyslu rozvíjet nějakou větší aktivitu. Také mnohé tam nalákají někteří stávající klienti, protože i jim jde o peníze které tím získají. Jinak pokud si přečteš různé diskuze o mBank v různých fórech tak téměř všude je plno nespokojenců s mBank a to nejen kvůli tomu zprasečelému IB a ti spokojení jsou tam spíše v menšině.
Bylo by docela dost zajímavé vidět nějaké statistiky kolik účtů v mBank je úplně nebo téměř prázdných a dlouhodobě bez nějaké větší aktivity. Tyto údaje nám ale bohužel nikdo neprozradí. Dokud je vedení účtů zdarma tak asi nikdo nemá příliš důvod je rušit a to i přes to, že je příliš nebo vůbec nevyužívá.
Určitě se nějací spokojení jedinci najdou, ale není spokojenost jako spokojenost. Někdo může být spokojený např. s tím, že si má kde nechat posílat výplatu a pak si ji z bankomatu vybrat a to mu stačí protože k ničemu jinému tu banku už nepotřebuje. Jsou ale lidé kteří potřebuji banku k větším bankovním aktivitám a těm mBank za současného stavu už vyhovovat až tolik nemusí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 11. 2014 11:55

Kolik lidí, běžných zaměstnanců, od banky potřebuje víc než přijmout výplatu, poslat peníze normálním či trvalým příkazem nebo souhlasem s inkasem dál a mít možnost peníze vybrat z bankomatu nebo s ni zaplatit v obchodě?
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka