mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod luboal1 3. 12. 2014 19:09

No nevim jak ty ale ja jsem v klidu v nedeli ve 21:00 preved prislusnou,vycislenou urokovou castku z mSporeni a v pondeli bylo vse O.K.Zustatek opet tesne pod 100tis, a uroky na ceste do jine banky.Zadny problem.
Proc a na co jsi cekal do pulnoci a pak se tu rozciloval?
Nerozumim.
luboal1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 12. 2014 20:44

Protože se mBanka neumí do dneška oficiálně vyjádřit (zůstatek nad 100 tisíc díky připsaným úrokům), převádím ještě 1. den v měsíci, nejlépe po půlnoci úroky na mKonto a ty následně před 7 hod ranní převádím do jiné banky, připsané jsou D+0 u Airbank..mSpoření je naplněné do plna..Úroky sice člověk vidí např. už v pátek odpoledne, ale v disponibilním zůstatku započtené nejsou
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr s 3. 12. 2014 21:46

Nevím co pořád řešíte. V prosinci jsem nechal prvních 7 dnů na spoření více než 100t díky připsaným úrokům a stejně mi připsali 3% za celý měsíc.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 12. 2014 23:10

myslis prosinec 2013, nebo 2012?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr s 4. 12. 2014 00:00

Má chyba. Myslím listopad 2014.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod msimcard 4. 12. 2014 01:05

Kdyby to někdo chtěl otestovat, tak by to bylo fajn. Třeba mSpoření skousne i větší částku. A nebo kdyby sem napsal někdo z mBank. Nakonec můžeme zjistit, že ty 3% nejsou na 100tis. ale třeba na milion :-)
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 12. 2014 09:07

kurna, to by mne ******** , kdyby to psonci neosterili a zustala tam hranice 300k...co takhle se domluvit a nekomu pripadne "stratu" dorovnat, kdo by skusil na msporeni nechat 300k?

Ale asi by se to jiz provalilo takova bota, mbank je pro netove povalace jako uzene pro psa :-))

@msimcard, nebud naivni, vidim, jak se tim bude z mbank nekdo chvalit...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 4. 12. 2014 09:16

Ale tohle je už přece stará věc z dob zvýhodněného emax+ Tak také platilo, že hranice pro lepší úrok při splnění podmínek je 200k Kč. Pokud tato hranice byla v dalším měsíci překročena jen připsáním úroků, úročení nespadlo do vyššího pásma s nižším úrokem, ale pokračovalo se dál s 2% i přes částku vyšší jak 200k Kč. Ale pouze do doby, kdy tento převis tvořili připsané úroky. Jakmile někdo v tomto režimu poslal na emax+ další peníze, úročení 2% skončilo.

To samé bude platit i u mSpoření, jak psal Petr.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod karlos-2009 4. 12. 2014 09:37

dr._lukas píše:Protože se mBanka neumí do dneška oficiálně vyjádřit (zůstatek nad 100 tisíc díky připsaným úrokům), převádím ještě 1. den v měsíci, nejlépe po půlnoci úroky na mKonto a ty následně před 7 hod ranní převádím do jiné banky, připsané jsou D+0 u Airbank..mSpoření je naplněné do plna..Úroky sice člověk vidí např. už v pátek odpoledne, ale v disponibilním zůstatku započtené nejsou

Myslím, že tady to děláš zbytečně složitě. S tím převáděním úroků hned po půlnoci si mě pobavil :-D . Žádné takové harakiri není třeba vůbec dělat. Já tam 1.9. nechal 100 tisíc a od té doby na to ani nesáhl. Viz obrázek níže.
Je to jak říká petr s a filip893.
Jen lituji, že jsem tam toho 1.9. nenachal plných 300 tisíc, možná by se připisovalo i 3% p.a. též. Prostě již PŘIPSANÝ úrok z těch 100 tisíc Kč se do dané hranice nepočítá.

mbanka-msporeni.png
karlos-2009
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod msimcard 4. 12. 2014 14:49

karlos-2009: díky za screen. Zřejmě teď nejen mně, ale spoustě tady sledujícím spadla čelist :-)

Riskovat to ale nehodlám - pokud by se mBank rozhodla držet pravidel, tak by s tím mohl být problém.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malejarda 4. 12. 2014 17:28

No to je dost, ze to nekdo vyzkousel, diky. :mrgreen:
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 5. 12. 2014 10:48

Funguje vám fórum a blog? Mám bílou stránku.
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 5. 12. 2014 11:08

Mne take mForum nejede.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 12. 2014 11:51

powery:
Pokud myslíš mFórum a mBlog tak mne to taky nejde. V mBank se ale není čemu divit. Možná se jednou dočkáme, že v mBank nepůjde nic a pak budeme čekat na náhradu z FPV.

Tak nyní (12:10) jsem to zkoušel a už jim zase mFórum a mBlog jdou.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 12. 2014 17:11

a je to tu, snizovani sazeb na msporeni...zatim jenom slovensky, ale urcite to bude i v ceske mbank...

Vážený zákazník,

sme radi, že vďaka mSporeniu pravidelne sporíte drobné sumy vždy, keď platíte. Ako sme sľúbili, úrokovú sadzbu 3 % p.a. pre vás udržiavame do konca roka 2014. Od 1. 1. 2015 budeme úročiť zostatok do 4 000 EUR sadzbou 1,6 % p.a. Ku zmene sme nútení pristúpiť s ohľadom na dlhodobý vývoj depozitných úrokových sadzieb. Veríme, že na sporenie drobných čiastok budete mSporenie využívať aj naďalej.

Viete, že pri aktívnom používaní mKonta môžete sporiť aj na účte eMax Plus so sadzbou 1,3 % p.a. pre zostatok do 4 000 EUR? Využite vaše mKonto na maximum.

Viac o sporiacom účet eMax Plus.

Vaša mBank
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka