mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 14. 1. 2015 17:17

Jste jak malí Jardové. :hmm:
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 1. 2015 17:25

ja si ty nalepky na klavesky koupim a prihlasim na kurz cestiny, slibuji
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod SUM1WIM 14. 1. 2015 18:16

Jeden troll a cela strana prispevku off-topic. Trolly je mozne pouze ignorovat - dialog nevede nikdy nikam a jenom odvadi z tematu - cist to cele vlakno se snahou dozvedet se neco o Mbank je potom utrpeni. Lip zalozit vlakno o diakritice, pokud uz to teda nekdo potrebuje ventilovat.
Naposledy upravil SUM1WIM dne 14. 1. 2015 21:42, celkově upraveno 1
SUM1WIM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 1. 2015 19:16

To máš marný.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod cosmicboy 15. 1. 2015 06:28

Včera jsem od mBank obdržel mail, že v neděli bude odstávka systémů. To mě moc netrápí, spíš mě ale zaráží, že jako obvykle nebude možné od 1:30 do 4:30 platit platební kartou. Zdá se mi to, nebo je to jen specialita mBank, že má pravidelné odstávky, bohužel i na platbu kartou? U RB se mi to snad za 10 let nikdy nestalo...
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 1. 2015 08:21

SUM1WIM píše:Jeden troll a cela strana prispevku off-topic. Trolly je mozne pouze ignorovat - dialog nevede nikdy nikam a jenom odvadi z tematu - cist to cele vlakno se snahou dozvedet se neco o Mbank je potom utrpeni. Lip zalozit vlakno o diakritice, pokud uz to teda nekdo potrebuje ventilovat.

Blbec nepochopí, že čeština má diakritiku třeba proto, aby se dala odlišit slova jako "Třešť" a "Trest", že...
Mej se...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 1. 2015 08:42

Ustav pro jazyk cesky AV je hadr proti tomuhle vlaknu :lol:

Co takova anglictina, ktera obsahuje nejvice homonym na svete a chudaci musi vyznam slova pochopit z kontextu vety.

A tak snad neni na skodu, kdyz clovek musi pri cteni premyslet, tim chrani mozek pred starnutim.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 15. 1. 2015 08:48

cosmicboy píše:Včera jsem od mBank obdržel mail, že v neděli bude odstávka systémů. To mě moc netrápí, spíš mě ale zaráží, že jako obvykle nebude možné od 1:30 do 4:30 platit platební kartou. Zdá se mi to, nebo je to jen specialita mBank, že má pravidelné odstávky, bohužel i na platbu kartou?

Mě to jako klienta mBank také netrápí. Mám teď odstávku karet už skoro měsíc - čekám na tu 1% vratku, ale zatím marně.
:-D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 1. 2015 09:09

mne nabidka 1% vratky prisla, ale i tak jsem kartu zrusil, neni to zadne terno
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 1. 2015 15:13

Tomáš Marný píše:třeba proto, aby se dala odlišit slova jako "Třešť" a "Trest", že...
Nebo třeba také šířka a sirka (zápalka). :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ChulioFernandéz 15. 1. 2015 19:25

OT: TM je asi (postarší) bývalý učitel češtiny s obcesí na Komenského... :-)
Nerozeznání Trest /Třešť či sirka/ šířka díky diakritice se zdá na tomto fóru býti nepodstatnou záležitostí. Podstatnější je, že si nahonil status díky příspěvkům typu liška vychcaná a nabodeníčkům s (jak už bylo vícekrát zmíněno) nulovou informační hodnotou...
Slavo, s AJ tady asi v tomto nepochodíš :-))
Howgh
Naposledy upravil ChulioFernandéz dne 15. 1. 2015 19:34, celkově upraveno 2
ChulioFernandéz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zedna1 15. 1. 2015 19:26

slavo963 píše:mne nabidka 1% vratky prisla, ale i tak jsem kartu zrusil, neni to zadne terno

Mne prisla nabidka na 2% vratky z mKreditky az do 31.3.2015 (max. 1000Kc).
Vzhledem k tomu, ze to same (2% vratka) mam u Citi Life standardne a po neomezenou dobu, tak to moji mKreditku od zruseni nezachrani.

PS: Vidim, ze lidi, kteri pisi bez diakritiky jako ja je zde vic ;-)
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 15. 1. 2015 19:59

Koukám, že nabídky chodí těm, co to ruší, a mně hujerovi baňka poslala prostředníček.
Marketing ještě asi nemají zmáknutý
:-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 1. 2015 20:16

Prave ze ne, chodi tem, co malo, resp. kartu vubec nepouzivali. Ja tu kartu ani nemel aktivovanou, ale z urciteho duvodu ji aktivoval(ale nepouzil) a po tydnu dosla nabidka.... Kdyz kartu zrusis, zadna nabidka z logiky veci prijit nemuze...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod polda 16. 1. 2015 07:44

cosmicboy píše:Včera jsem od mBank obdržel mail, že v neděli bude odstávka systémů. To mě moc netrápí, spíš mě ale zaráží, že jako obvykle nebude možné od 1:30 do 4:30 platit platební kartou. Zdá se mi to, nebo je to jen specialita mBank, že má pravidelné odstávky, bohužel i na platbu kartou? U RB se mi to snad za 10 let nikdy nestalo...

Se mi parkrat letos stalo , ze nesli platit pres net i bez vyhlasene odstavky. Jsem to musel za 10 min dat znova. Coz se da prezit ale v prvni chvili nevim jestli treba jsen nenapsal nejaky udaj blbe.
polda
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka