mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 3. 2015 15:23

vlazy píše:Dnes jsem náhodně narazil na asi trochu zvláštní věc. Chtěl jsem se dostat na stránky Equa bank a do prohlížeče jsem omylem zadal adresu http://www.eqabank.cz a místo stránek Equa bank se mi zobrazila stránka mBank s nabídkou založení mKonta na kterou mne tato adresa přesměrovala. První co mne napadlo bylo to, že se asi mBank snaží takto asi nekale odlákat lidi od Equa bank kteří udělají v adrese chybu a místo equabank napíšou eqabank a přetáhnout je k ním tj. k mBank. Nevím ale jestli mBank má s tím vůbec něco společného nebo zda to není nějaká aktivita někoho jiného. Podle WHOIS by doménu eqabank.cz měla mít registrovanou firma ZONER a proto asi záleží jestli je to pouze jejích aktivita nebo to dělají nějak ve spolupráci s mBak.
Ať už je to jakkoliv tak mi to připadá být nesolidní takto využívat pochybení asi dost lidí při psaní adresy stránky ke snaze přetáhnout je od jedné banky k jiné.

Tak jsem mBank upozornil na tento případ a doména eqabank už vede na damejidlo :). Takže evidentně se to mBance úplně nelíbilo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 9. 3. 2015 07:38

vilik píše:
lopatickaCZ píše:Dne 6.2. jsem na Pankráci vypověděl všechny produkty (bú + mspoření), dnes je 7.3. Pokud správně počítám, 30 dní je pryč. Účty přesto běží. Nějaké rady? Když jsem psal na infomail, dostal jsem odpověď, že mám volat mLinku... pche

Tak mám počkat do pondělí a kdyžtak se "informovat" u čnb - podání dotazu od veřejnosti, finančního arbitra? :)

Řekl bych, že počítáš špatně. 30tý den je zítra do 24.00 hodin, takže od pondělka v 0.00 hod. by to mělo být bloklé. Jestliže jsi to zadal do 6.2, začíná se počítat od půlnoci, tj. 7.2 v 0.00hodin.

Tak se stejně nic nestalo... ;-]
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanndys 9. 3. 2015 07:46

S rušením účtu byl problém trvalo to skoro tři měsíce než se vzpamatovaly to řešit.
fanndys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 9. 3. 2015 10:18

Od rána to blblo, teď IB odstavili..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 9. 3. 2015 10:32

Jeden screen pro pobavení:

IB.PNG

Nejen, že mají poláci dnes napilno pří rozcházení IB, navíc mají od včerejška fičůru, která rozmnožuje Váš majetek na dvojnásobek.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 3. 2015 11:17

chrudimi píše:Nejen, že mají poláci dnes napilno pří rozcházení IB, navíc mají od včerejška fičůru, která rozmnožuje Váš majetek na dvojnásobek.
Škoda ale, že ten dvojnásobek majetku se neprojevuje i na zůstatcích na účtech. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod intarzista 9. 3. 2015 17:25

Takový podobný šoky na mBance probíhaj vcelku často.
Zkoušel jsi přeposílat? 8-D
intarzista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod j.vy 10. 3. 2015 08:03

No jo, taky jsem si chvilku říkal kde jsem v mBank přišel k tolika penězům... To jsem teda zvědavý, čím se předvedou na apríla. :-)
j.vy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chrudimi 10. 3. 2015 08:29

intarzista píše:Takový podobný šoky na mBance probíhaj vcelku často.
Zkoušel jsi přeposílat? 8-D

Radši už nic nezkouším, právě kvůli těmto neustálým experimentům na zákaznících jsem minulý měsíc definitivně migroval k Air. Nechávám si už jen to spoření.

A další perlička:
http://finexpert.e15.cz/mbank-pri-aktualizaci-systemu-omezila-klientum-limity-pro-platby-na-internetu
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod luboal1 10. 3. 2015 09:43

...zatim nejhorsi banka,do ktere jsem kdy vlezl! :roll:
A najdou se lidi,kteri se dodnes vuci ni neodvazi pouzit vyraz "demobanka"!
Diletanti!
luboal1
Diskutér

Odeslat příspěvekod polda 10. 3. 2015 10:26

Celej svet speje do (_!_)
polda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 10. 3. 2015 18:13

luboal1 píše:...zatim nejhorsi banka,do ktere jsem kdy vlezl! :roll:

Jenže kdysi to tak nebylo, vše za 0,- přehledný IB, ovšem jak zavedly omalovánky tak co čekáš, zábavní server nemá nic společného s bankou ty účty to je takové nezbytné zlo aby chodily mHry.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 11. 3. 2015 13:55

A za to muze mRada. Misto aby prosazovali zajmy klientu u banky, tak si nechali vyplachovat mozek a pak prosazovali zajmy banky u klientu.
malejjara
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 3. 2015 14:12

Jo, ty hry mne dostaly, to jsem zatím v jiném IB neviděl... A doufám, že neuvidím :-(.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 3. 2015 14:18

malejjara:
Takže za to můžeš i ty. Pokud se nepletu tak jsi v tom spolku mHujerů zvaném mRada také kdysi byl než tě odtamtud vyhodili. Které zájmy klientů jsi tam prosadil? Je vidět, že ti tam asi pořádně vypláchli mozek a doposud jsi se z toho nedokázal vzpamatovat. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka