mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dropino 9. 10. 2015 19:40

Ach jo, nekrmte trolla...
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 10. 2015 23:51

sniper76, drkarel:
Na vaše záměrné přihlouplé trollování jediná odpověď, NO COMMENT. Mne jen tak nevytrollujete.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 10. 10. 2015 08:49

No comment? Kéžby..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 10. 2015 14:13

smazáno
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 10. 2015 18:50

smajlik2 píše:Když si zřídím mRezervu na malou částku, která je zdarma a nebudu jí vůbec čerpat, tak kartu budu mít zdarma včetně 3 výběrů i bez těch jinak nutných 500 Kč obratu?
Používáte to někdo takto, funguje to?
Díky.

Me se to ted nechce hledat, ale ano i me to tak vyzni a je to celkem logicky. Kdyz tam mas kontokorent tak nepude poplatek za kartu. Vim ze podminka ho cerpat nebyla, aspon jsem to tam nikde tehdy necetl. Tam je nejspis dulezity, ze proste ten produkt jejich mas. Asi jako mam ja jinde kontokorent pro dobrej pocit a uz jsem i zvazoval prevedeni jen tak ze srandy.
http://www.mbank.cz/osobni/karty/karta-visa/
Tady na webu se to nedoctes uz vubec, pac to mas jako vsichni, nenapisou jasne co kde stoji a clovek uz automaticky hleda co i zeptani bude stat penez :-\

-- 10. 10. 2015 19:02 --

drkarel píše:vlazy, moc nechápu to, že se můžeš těšit i ty. Připadalo by mi logické, že člověk takto nespokojený už tam dávno mít účet nebude. Ty jsi tak trochu masochista, že? :-)

Jsou ruzny duvody proc kdo a jak ma takovou banku. Ani jinde to neni ideal a neda se rict ze kazdej je tzv ""hujer"" kdo ma tu a tu XY znacku. Chtel tim nejspis rict, ze kdovi jak to dopadne po tech novych top upravach ale asi nema duvod to ihned rusit. Nakonec kdyz hodim voko jinde, vidim ze chci napr v noci stahnout z IB vypis a ejhle u AirBank vyskoci hlaska ze to nejde ze zas neco predelavaj. Tak trochu na to zahlasim a neresim. Podhle tohodle, bych musel ihned pubertalni AB rusit. Nerusim to tez proto, ze jim nak nic neplatim, konverze horsim kurzem nak nedelam, nevybiram divoce v zahranici a zas maj rychlejsi systemy nez napr fungujici GE. Tam me sice to hezky jde, ale je pomala a daleko drazsi. Treba u mBank Sepa kdyz uz se musi resit, je aspon nak zdarma i s blbym kurzem. Jinde to mas kilo za poslani. Aspon co jsem letmo kouk Zuno, Equa tehdy. Jasne pro "hnidopichy" jde to i jinak ale ne vzdy to je mozny.
Navic kazdymu sedi kazda banka jinak. Ja treba aspon u mBank muzu rict, ze celkem v poho na pobocce Ipaku. Jednani ok kdyz jsem tam byl, jen jsem myslel ze je to recepce a ptal jsem se tak jestli muzu tam ke stolku :-D
Navic u mBank se me libi ze neresej fakt ty papiry to je jejich plus.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 10. 2015 05:03

Půjčka za nula, poplatek 2% z půjčené částky. Ta reklamština... :oops:
Ale na nějakou rychlou výpomoc to není špatné..
http://www.mbank.cz/osobni/uvery/prvni- ... _0001_0002
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 16. 10. 2015 07:43

Reklamština? V čem je tam nějaký fígl? Stahovat a studovat s lupou tuny pdf se mi nechce.
K uspanému (bez pohybu, karta mnou dobrovolně zrušena) šuplíkovému mbank účtu se to může někdy hodit.

...Aha teď mi to asi dochází. Když poplatek 2%, už není to "za nula", že? :idea: :-)
Příště daj: " Půjčka za nula! Půjčíme Vám 40 000 Kč - úrok: 0 %!!! Poplatek - 40 000 Kč." :-)
BeznyFrantaUzivatel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 10. 2015 10:09

nnnokiaE52 píše:Půjčka za nula, poplatek 2% z půjčené částky. Ta reklamština... :oops:

Zrejme velmi brzy vyjde nejaka srovnavaci tabulka pujcek od ruznych bank, kde bude mBank s urokovou sazbou 0% samozrejme prvni :mrgreen:

O poplatcich tam samozrejme nebude zadna zminka ...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 10. 2015 10:26

Vy to nechápete, islám přeci zakazuje účtování úroků, takže je potřeba to zahrnout do poplatku, připravují se na novou klientelu.

A teď vážně - je to jednoduché a transparentní, za roční půjčku zaplatíš 2% z částky - za 40 000 na rok zaplatíš 800 a žádné další úroky, nebo se vám víc líbí komunikace stylu 40 000 za 599 Kč měsíčně, kdy z reklamy není na první pohled zřejmá ani doba splácení, natož celkově přeplacená částka?

Navíc RPSN pod 4 % je pro neúčelový spotřebitelský účet je zatím nevídaná hodnota.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 16. 10. 2015 10:42

No ono to není "za roční půjčku zaplatíš 2% z částky".
Tady zaplatíš co říká RPSN. Protože tě peníze stále ubejvaj. 2% by to bylo na směnku s roční splatností. Tedy : "Tady máš 40 litrů, za rok příjdu, a ty navalíš těch 40 litrů a 8 kilo navíc." To jsou pravý 2% :-) (jako když já půjčuju svý prachy bance)
BeznyFrantaUzivatel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 10. 2015 11:15

800 není 2 % ze 40 000? Přijdeš do banky dostaneš 40 000 a zaplatíš 800 za sjednání, pak těch 40 000 rok splácíš měsíčními splátkami bez dalších úroků. Co je na tom nejasného?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 10. 2015 12:38

Ono mu na tom asi vadí, že je to reklamština - zdánlivě nabízejí půjčku za 2% úrok. Mně to jinak přijde celkem fér, rozhodně od dost férovější než za 499,- měsíčně (z čehož se nedozvím nic).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 16. 10. 2015 12:50

xtonda: máš to správně, ale to je asi ta reklamština ne? - přeplatíš 2%, ale RPSN je skoro 4%
No a doteď většina bank propagovala RPSN či +-RPSN - takže ten rozdíl bude dost velký.

Oni se můžou srovnávat s Tescem (a podobně) na akci 1/10 (10% hned a potom 10*10%) - přeplatím 10% to je mnohem lepší než si vzít půjčku s RPSN 15% ;-)

To tady kdysi měla (myslím) Česká spořitelna - spoření s úrokem 8% za tři roky - to taky bylo "správně"
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 10. 2015 12:53

Tak reklamštinou jsem myslel samozřejmě tohle:
Přílohy
mbank.jpg
mbank.jpg (14.34 ) Zobrazeno 2782 krát
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 17. 10. 2015 10:06

Tahle pučjka je jen s doloženim příjmu, pokud nemam u Mbank nějakou platební historii,škoda
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka