mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Smurfik 9. 11. 2015 12:55

Stěžují si opravdu jen ženy?
Naposledy upravil Smurfik dne 9. 11. 2015 13:00, celkově upraveno 1
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 9. 11. 2015 12:57

Soban to asi trefil, i kdyz jeho gramatika by taky potrebovala nejaky ten zasadni upgrade :D
V novem IB se musi kontrolovat pravidelne vsechna nastaveni, maji totiž bohuzel tendenci obcas nevyžadane "expirovat" :pozor
elfin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vestor 9. 11. 2015 13:27

Díky všem za tip, večer se doma kouknu na limity. Nesahal jsem na ně 3 roky a nabíjení kartou mi vždycky fungovalo. Jestli to takhle půjde dál, tak já u mBank po 7 letech asi taky expiruju (k Fio). Dělají z toho čím dál větší kolotoč. Teď mě úplně rozesmálo, že na Facebooku začali v diskuzi slibovat vkladomaty. Už když jsem si ten účet kdysi zakládal, tak se mluvilo o zavedení vkladomatů v "blízké budoucnosti". Asi mysleli v rámci 21. století.
Vestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 10. 11. 2015 10:00

Ono je vůbec to bankovnictví zajímavé:
- teď jsem kliknul na tlačítko neodhlašovat; ukazovalo to, že budu za 2 minuty automaticky odhlášen, a samozřejmě mě to odhlásilo :-]
- v supermarketu mi nabízejí 150 000 půjčku bez dokládání příjmu a když dám požádat, tak tam vidím 250 000 bez dokládání příjmu.. :shock:

Ale neřeším to, na své účely je ta banka dobrá.. Příjem výplaty a přeposlání jinam.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 11. 2015 15:28

Nevim, zda to zde jiz padlo, ale mBank ma v soucasnosti dalsi velkorysou akci kupovani novych klientu:

http://www.mbank.cz/osobni/ucty/mKonto- ... dex04.html
limitovaná nabídka až 1500 Kč za aktivní využívání:
300 Kč za otevření osobního účtu mKonto
300 Kč za zadání 2 pravidelných plateb (trvalý příkaz/SIPO/inkaso) do 2 měsíců po otevření účtu
500 Kč za příchozí platby v minimální výši 10 000 Kč po dobu 3 měsíců
400 Kč do půl roku sjednání úvěrového produktu (mKreditka, mRezerva, mPůjčka, mHypotéka)

Akce probíhá v období od 5.10.2015 do otevření 18 000 nových běžných účtů mKonto/mKonto Business.

--> To znamena, ze lze velmi snadno ziskat az 1100 Kc (bez 400Kc za uverovy produkt)!
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 10. 11. 2015 15:55

Jako možnou zradu vidím v tom, že email by neměl být v systému. Takže vyplnit něco jiného, kdyby se "náhodou" stala chybka. ;) Jinak to vypadá na velmi zajímavou akci.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 10. 11. 2015 18:15

A ta podmínka: (čl. II/3/d)
"klient v mBank nemá/neměl zřízený účet do 4.10.2015 včetně"
je myslím jasná.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 11. 2015 19:21

No tak to je snad jasne, ze tak jako u vsech predchozich naborovych akci mBank je i tato jen pro nove klienty, tedy pro ty, kteri nikdy predtim u mBank nepodavali zadnou zadost (o cokoliv).
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 11. 11. 2015 16:25

Zdravím,

cca v březnu jsem zrušil mSpoření a nyní bych ho chtěl znovu založit. Mám u mBank jen mKonto, eMax, eMax Plus.
Je možné mSpoření opětovně založit bez poplatků a přes internet? Nebo je potřeba osobně na pobočce s podpisem?

A ještě jedna věc - Pokud chci naplnit mSpoření 100 000 Kč co nejrychleji, tak bych musel při variantě 10% na mKonto převést 1 100 000 Kč a následně 1 000 000 převést jinam? Je to správná úvaha?

Děkuji
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 11. 2015 16:38

Stačí tam poslat třeba jen 110 tisíc Kč, postupně zadávat platby na předdefinovaný účet v jiné bance a hned je následně zrušit. V takovém případě to zabere tak cca. 25 opakování, což lze mít hotové tak do 5 minut (v závislosti na tom, jak rychle dokážeš opisovat SMS autorizační kódy)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 11. 2015 17:16

Udelal jsem na to rychle naplneni mSporeni tenkrat sikovnou kalkulacku,
odkaz na ni je v tomto vlakne:
viewtopic.php?f=316&t=1213006&st=0&sk=t&sd=a&start=90
Naposledy upravil Zedna1 dne 11. 11. 2015 22:14, celkově upraveno 2
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 11. 2015 17:26

Nelze mBank? Prece jak muze stat AirBank maly tarif 75kc (mesicni naklady)?
Ja ho mam a neplatil jsem tam za tu dobu ani korunu.
mBank-prehled
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 11. 2015 17:40

Přečti si předpoklady pro účtování dané ceny (v tomto případě 3 výběry z libovolného tuzemského bankomatu). Proto nemají podobná srovnání vůbec žádný smysl - modelový příklad je postaven vždy tak, aby nejlépe vyšla nabídka zadavatele, jednoduchá populistická manipulace. To, proč "modelový klient" chodí vůbec třikrát měsíčně do bankomatu, aniž by trpěl obsedantně kompulzivní poruchou ti už nikdo nevysvětlí...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 11. 2015 22:08

Sorry ze se tak blbe ptam, tohle jsem uz nekde cetl ale to clovek zapomene pri pohledu letmo na web. To by tam meli alespon psat trochu tucnejsim pismem, ze tam maj nakej model klienta :D
Stejne jako me hrozne irituje je neuvedeni jasne uroku a rpsn. Vsude se doctu jak je pujcka dobra, top, kdyz uz urok ale rpsn treba nikde a abych to hledal po cenikach :(
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 12. 11. 2015 13:17

Kde najdu v IB nastavení limitů pro odchozí platbu zadanou přes internet? - nikde to tam v těch omalovánkách nemůžu najít :shock:

Jinak, pokud zadám platbu přímo na účet mSpoření - připíše se částka na Mkonto nebo se transakce vůbec neprovede?
msimcard
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka