mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vilik 8. 4. 2016 21:17

Tak dnes mi přišla mBank MasterCard Gold a k ní poslali kartu MasterCard Elite Program. Máte někdo nějakou zkušenost?
vilik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 4. 2016 21:38

Tak pokud bys byl trochu iniciativnější, tak si to na fóru najdeš a přečteš: viewtopic.php?f=316&t=1208060

...ale on je tady pořád nějakej trouba, co bude opakovat už stokrát zodpovězené.

Obecně identifikační kartičku Elite můžeš s klidným svědomím zahodit, na 99,9 % ji k ničemu nikdy nepoužiješ, tak jen zabírá místo - jedinou smysluplnou výhodou Elite progarmu byly vstupy do letištních salonků (k tomu je ale kartička taky zbytečná) v Praze na T1 (jen non-Schengen lety) a ve Vídni a i ty se budou od května zpoplatňovat 450 Kč (pokud bude karta současně zapojena do specials.cz, tak by se mělo refundovat 350 Kč za vstup), ale někdo už tady psal, že s kartami mBank (tehdy čerstvě vydané kreditky typu World) se do salonků dostat ani nešlo, takže celkově asi oničem.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 4. 2016 19:27

Treba to nechce dobu hledat, me se zas stalo ze jsem ruzne zadaval hledanej vyraz a hazelo me to zpet nenalezeno :( Co se tyce tej karticky cernej Elite tak ja ji treba nevyhodil, jen tak ji mam pro paradu ze se me libi :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 9. 4. 2016 21:05

Já jich mám asi 20...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 10. 4. 2016 20:46

fremantle píše:
-- 7. 4. 2016 06:32 --

Jinak (fyzičtí) mobilní operátoři snad všichni (u Vodafone platit vyúčtování nějaké 3 roky zpět aspoň šlo, O2 umí nejspíš taky), MVNO nevím.

Bohužel O2 pořád ne...
https://www.o2.cz/osobni/197130-vyuctov ... latit.html
ale od roku 2012 už na to pracují :oboze
https://www.o2.cz/osobni/forum/?forum_i ... ic_id=5373
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 4. 2016 21:40

Ta O2 je teda fakt bizarní společnost... U slovenské O2, což je dcera kartou platím běžně (i když tuším přijímají pouze ze slovenských bank). :-))
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 4. 2016 15:07

Fakt ze jo, koukam do O2, dam zaplatit online, cekam ze me najede moznost nejaka platebni brana, misto toho tam jsou jen loga KB, CSOB, Rajfka, CS Sporitelna :( Takze jejich O2 kartou tam pak clovek plati nekde inkasem z toho, fakt super. Karta ciste O2 se me delat nechce, chtel jsem pouzivat jinou.
To u Vodafone lze platit normalne kreditkou. Jsem to zjistil az ted po letech s tim O2 :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 13. 4. 2016 14:38

Úrok na mSpoření do 100 000 Kč od pátku spadne na polovinu: 1,00% => 0,5%
eMax Plus do 100 000 Kč zůstává na 0,8%.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 13. 4. 2016 17:46

No, už jen sledovat současné úrokové sazby začíná být zoufalství. Nikdy bych neřekl, že mi dva roky starý úrok u Expobank bude připadat zajímavý...

Edit: beru zpět, to mi uniklo, že od 1.4. také snížili... :(
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 14. 4. 2016 14:49

Existuje nějaký jiný způsob zrušení mspoření kromě mLinky?

https://cz.mbank.eu/uw_logon.aspx - co třeba přes toto? Nebo nějak jinak online?
A nebo na pobočce?

Děkuji
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 14. 4. 2016 15:13

Ne, zrušení mSpoření jde jedině přes mLinku.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 14. 4. 2016 16:22

Franklin: díky. A kdy doporučujete zrušit? Ještě dnes nebo až zítra s ohledem na úrokovou sazbu.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod khonsun 14. 4. 2016 16:28

Vim, ze je to otazka pro mBank, ale: hluchonemy si to zridil pres IB a zrusit to ma pres telefon...?
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 14. 4. 2016 16:55

To khonsun:

Přesně tak.

Ať jim pošle dotaz přes tento formulář https://form.mbank.cz/email.php a pak nám dej klidně vědět, jak proklientsky se mBank zachovala.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 4. 2016 17:56

Já myslím, že proklienstky písemně s ověřeným podpisem by to šlo. :-)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka