mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 8. 2016 16:18

Jeste ze to neni povinne.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 8. 2016 16:35

Pozitivní vylepšení to možná je, ale je otázkou kolik klientů o to bude mít skutečně zájem a bude to využívat. Mnohým bude asi jedno jestli dostanou výpis šifrovaný nebo ne, protože asi většina na výpisech nemívá nic až tak tajného a citlivého, že by to chtěli chránit šifrováním pro případ, že by se to dostalo k někomu nežádoucímu. Bude asi i dost takových co by jim vadilo pamatování si a zadávaní hesla. Tím netvrdím, že je to úplně k ničemu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 8. 2016 17:11

mě naopak tadle móda šifrování čim větší blbosti pěkně otravuje, např. to rozmáhající se automatický zaheslování výpisů zvlášť u kreditek, infolinku RB jsem tim rozesmál, jako že kdyby mi to náhodou chtěl někdo úmyslně zaplatit tak nemůže
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2016 17:48

Přesně. Tak snad bych to akceptoval, kdybych si heslo mohl zvolit sám. U RB je to fakt kouzelný - Až kartu vypovím a nebudu mít, jakpak se asi do toho výpisu podívám, když bude potřeba prokázat nějakou platbu?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 8. 2016 17:51

Si tu kartu můžeš nechat, už jsem vypovídal dost kreditek a nikdy žádnou vrátit nechtěli, i když jsem ji třeba přinesl až na pobočku. :-)
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2016 18:42

To, že ji po tobě nechtěli, neznamená, že si ji chci nechat. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 4. 8. 2016 08:34

Tak si to preuloz bez hesla, když ti to nepůjde tak to pdfko vytiskni na ne-adobe pdf tiskárně.
Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 4. 8. 2016 10:31

Tak mi včera přišly na email výpisy ke KK v HTML a oba absolutně nečitelný. Tak jsem to reklamoval, a prý mají technickou závadu a až ji opraví pošlou nové. To je tedy to jejich žumpovní zavádění šifrování, které nechci ani jsem si neobjednal.
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 4. 8. 2016 10:32

Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 4. 8. 2016 11:01

powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 4. 8. 2016 11:29

Je mozne KK splatit a jeste tyz den cerpat cast splacene castky prvnimi nakupy nebo je nutne "zauctovat" splatku do dalsiho dne ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 8. 2016 11:35

Snížení úrokových sazeb

- je to od 15.8.
- u eMax Plus klesa bonusovy urok z 0.8% na 0.5%
- u mSporeni klesa urok z 0.5% na 0.1%
Naposledy upravil Zedna1 dne 4. 8. 2016 16:19, celkově upraveno 1
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 4. 8. 2016 11:44

treborit píše:Je mozne KK splatit a jeste tyz den cerpat cast splacene castky prvnimi nakupy nebo je nutne "zauctovat" splatku do dalsiho dne ...

Můžeš čerpat ihned, je to on-line.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vestor 4. 8. 2016 20:53

Měl bych dotaz ohledně rušení účtů. Po posledních mZměnách jsem se rozhodl opustit po 8 letech mBank a zrušit oba účty. Díky něčí radě jsem našel, že jde podat žádost v internetbankingu v záložce Supermarket, takže eMax jsem tam jen naklikal a teď po měsíci přišla zpráva, že je zrušen a zmizel z IB. Ale jak je to když chci zrušit mKonto? Je to poslední účet u mBank, mám k němu debetní kartu, zkrátka bych chtěl úplně zrušit veškeré své vztahy s mBank (nemám kreditku, pojištění, nic takového). Stačí to taky jenom naklikat v IB nebo musím podepsat žádost na pobočce? Díky za rady.
Vestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 8. 2016 21:16

@Vestor
Postup pro uplne zruseni mBank:

Na hlavni strance mBank ve spodnim cernem pruhu kliknout na tu bilou "sipku" vlevo dole, pak

Dokumenty ke stazeni
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... index.html

Výpověď smlouvy - výpověď všech depozitních smluv,
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... louvy.html
--> na konci stranky:
přihlaste se tímto odkazem do svého internetového bankovnictví
https://form.mbank.cz/forms/termination/logowanie.html

Po prihlaseni a vyplneni formulare prijde do emailu predvyplnena zadost o zruseni uctu.
Tuto zadost je treba vytisknout a bud zaslat postou s uredne overenym podpisem nebo se s ni osobne stavit na pobocce mBank, kde oni ten podpis overi osobne zdarma.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka