mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 8. 2016 16:18

Jeste ze to neni povinne.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 8. 2016 16:35

Pozitivní vylepšení to možná je, ale je otázkou kolik klientů o to bude mít skutečně zájem a bude to využívat. Mnohým bude asi jedno jestli dostanou výpis šifrovaný nebo ne, protože asi většina na výpisech nemívá nic až tak tajného a citlivého, že by to chtěli chránit šifrováním pro případ, že by se to dostalo k někomu nežádoucímu. Bude asi i dost takových co by jim vadilo pamatování si a zadávaní hesla. Tím netvrdím, že je to úplně k ničemu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 8. 2016 17:11

mě naopak tadle móda šifrování čim větší blbosti pěkně otravuje, např. to rozmáhající se automatický zaheslování výpisů zvlášť u kreditek, infolinku RB jsem tim rozesmál, jako že kdyby mi to náhodou chtěl někdo úmyslně zaplatit tak nemůže
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2016 17:48

Přesně. Tak snad bych to akceptoval, kdybych si heslo mohl zvolit sám. U RB je to fakt kouzelný - Až kartu vypovím a nebudu mít, jakpak se asi do toho výpisu podívám, když bude potřeba prokázat nějakou platbu?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 8. 2016 17:51

Si tu kartu můžeš nechat, už jsem vypovídal dost kreditek a nikdy žádnou vrátit nechtěli, i když jsem ji třeba přinesl až na pobočku. :-)
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2016 18:42

To, že ji po tobě nechtěli, neznamená, že si ji chci nechat. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 4. 8. 2016 08:34

Tak si to preuloz bez hesla, když ti to nepůjde tak to pdfko vytiskni na ne-adobe pdf tiskárně.
Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 4. 8. 2016 10:31

Tak mi včera přišly na email výpisy ke KK v HTML a oba absolutně nečitelný. Tak jsem to reklamoval, a prý mají technickou závadu a až ji opraví pošlou nové. To je tedy to jejich žumpovní zavádění šifrování, které nechci ani jsem si neobjednal.
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 4. 8. 2016 10:32

Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 4. 8. 2016 11:01

powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 4. 8. 2016 11:29

Je mozne KK splatit a jeste tyz den cerpat cast splacene castky prvnimi nakupy nebo je nutne "zauctovat" splatku do dalsiho dne ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 8. 2016 11:35

Snížení úrokových sazeb

- je to od 15.8.
- u eMax Plus klesa bonusovy urok z 0.8% na 0.5%
- u mSporeni klesa urok z 0.5% na 0.1%
Naposledy upravil Zedna1 dne 4. 8. 2016 16:19, celkově upraveno 1
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 4. 8. 2016 11:44

treborit píše:Je mozne KK splatit a jeste tyz den cerpat cast splacene castky prvnimi nakupy nebo je nutne "zauctovat" splatku do dalsiho dne ...

Můžeš čerpat ihned, je to on-line.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vestor 4. 8. 2016 20:53

Měl bych dotaz ohledně rušení účtů. Po posledních mZměnách jsem se rozhodl opustit po 8 letech mBank a zrušit oba účty. Díky něčí radě jsem našel, že jde podat žádost v internetbankingu v záložce Supermarket, takže eMax jsem tam jen naklikal a teď po měsíci přišla zpráva, že je zrušen a zmizel z IB. Ale jak je to když chci zrušit mKonto? Je to poslední účet u mBank, mám k němu debetní kartu, zkrátka bych chtěl úplně zrušit veškeré své vztahy s mBank (nemám kreditku, pojištění, nic takového). Stačí to taky jenom naklikat v IB nebo musím podepsat žádost na pobočce? Díky za rady.
Vestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 8. 2016 21:16

@Vestor
Postup pro uplne zruseni mBank:

Na hlavni strance mBank ve spodnim cernem pruhu kliknout na tu bilou "sipku" vlevo dole, pak

Dokumenty ke stazeni
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... index.html

Výpověď smlouvy - výpověď všech depozitních smluv,
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... louvy.html
--> na konci stranky:
přihlaste se tímto odkazem do svého internetového bankovnictví
https://form.mbank.cz/forms/termination/logowanie.html

Po prihlaseni a vyplneni formulare prijde do emailu predvyplnena zadost o zruseni uctu.
Tuto zadost je treba vytisknout a bud zaslat postou s uredne overenym podpisem nebo se s ni osobne stavit na pobocce mBank, kde oni ten podpis overi osobne zdarma.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka